WEYERGANS HIGH CARE

„Jauskis gerai, atrodyk puikiai, išlik sveikas” – tokia būtų labai populiaraus ir šiandieną vis dažniau kartojamo termino “Medical wellness”prasmė.
Gera sveikata, puiki savijauta ir gražus kūnas – pagrindinis Weyergans High Care tikslas. Šią kompaniją įkūrė vokiečių medicinos sociologijos m.dr. Rudolf Weyergans, kuris bendradarbiauja su gydytojais kosmetologais, eksperimentinės medicinos instituto bei JAV NASA laboratorijos gydytojais, mokslininkais inžinieriais kuriant naujus aparatus bei metodus kūno tobulinimui bei atjauninimui.
Svarbiausios kompanijos sukurtos gydymo programos bei metodai neturi analogų ir taikomi tik Weyergans High Care centruose. Nemaža dalis kosmetinių priemonių ir aparatų turi pasaulinius patentus.
Ypatingas dėmesys skiriamas sveikatinimui ir veido bei kūno formų koregavimui be chirurginio įsikišimo, mobilizuojant paties organizmo rezervus.
Weyergans High Care centras – tai kūno grožio ir sveikatos institutas, teikiantis įvairias kūno gražinimo ir sveikatinimo programas.
Pasaulyje ypač išpopuliarėjo Rudolf Weyergans sukurta ir patentuota diferencijuoto celiulito gydymo metodika, garantuojanti puikius rezultatus.
Pirmasis High Care centras susikūrė Vokietijoje 80-ųjų viduryje. Virš 1300 centrų ir studijų veikia vien Vokietijoje. Beveik 50 pasaulio šalių, tame tarpe daugelyje Europos šalių, Meksikoje, Kanadoje, Kinijoje, Japonijoje, Rusijoje ir t.t. veikia platus tinklas Weyergans centrų bei studijų. Lietuvoje pirmąją High Care grožio ir sveikatos studiją 2002 rugpjūčio mėnesį įkūrė gydytoja Genovaitė Ramanauskienė, Ši studija 2004 metais tapo pirmuoju licencijuotu Weyergans Grožio ir sveikatos centru bei mokymo baze Lietuvoje.
Šiandien jau veikia keletas centrų bei studijų, kur galima gauti Weyergans High Care paslaugas. Čia atliekamos grožio, sveikatos profilaktikos ir eilė gydomųjų bei reabilitacinių procedūrų. Tai kūno formų koregavimas, raukšlių lyginimas, spuogų ir kitų veido problemų gydymas be intervencijų. Čia pagalbą atranda ne tik ieškantys grožio, bet ir norintys pagerinti ar apsaugoti savo sveikatą. Nepamainoma pagalba tiems, kuriems sutriko limfotaka bei kraujotaka ir atsirado pasekmės – šąlančios, ištinusios kojos ir rankos, negyjančios opos, išsiplėtusios venos, sąnarių ligos, nugaros skausmai, odos ligos, netgi sutrikusi lytinė galia, diabeto pasekmės ir t.t.

Su Weyergans High Care – į sveiką ateitį!