Dr. med. Christine SCHRAMMEK Kosmetik

SCHRAMMEK FILOSOFIJA 

Kompanijos veikla yra nukreipta į kosmetinių produktų ir procedūrinių metodų, atitinkančių gamtą, kūrimą. Kompleksinė (integruota) kosmetika reiškia integruotą mąstymą , kuris harmonizuojasi su gamta.
„Sveikas gyvenimas, gera savijauta ir grožis kartu su gamta – štai mūsų sėkmės raktas“, teigia medicinos mokslų daktarė Christine Schrammek – Drusio.
Tai daugiau nei 40 metų praktinės patirties, intuicijos, kas naudinga jūsų odai, ir paskutinių mokslinių atradimų bei naudos odai suvokimo rezultatas.

PROCEDŪROS, PRODUKTAI IR METODAI

Produktų tobulinimo tikslas yra sukurti sintezę tarp gamtos galimybių ir paskutinių mokslinių atradimų: gamta kartu su aukštosiomis technologijomis.
GEEN PEEL yra unikalus žolinis pilingas, skirtas odos struktūros patobulinimui. GREEN PEEL tai procedūrinis metodas, kurį sukūrė Christine Schrammek, o užbaigė ir ištobulino jos dukra, ir kuris jau 50 metų yra sėkmingai taikomas daugiau nei 40 šalių. Siekiant garantuoti aukštą kokybės standartą ir rezultatus, administruoti GREEN PEEL procedūras yra leidžiama tik specialiai apmokytiems gydytojams bei kosmetologams.

Aukščiausias tikslas yra pasiekti, kad visi mūsų klientai būtų laimingi ir gražūs!

Daugiau informacijos rasite: www.schrammek.lt