Puoselėti Jūsų grožį ir sveikatą, patirti daug teigiamų emocijų – visa tai maloni užduotis kosmetologei – visažistei Lilijai Ustinovič, dirbančiai nuo 2008m. Rūpestinga, kompetentinga, medicininį išsilavinimą turinti, patyrusi ir gerai išmananti savo darbą. Profesionali kosmetologė Lilija, kiekvienam klientui individualiai atsižvelgusi į odos būklę ir gyvenimo būdą, rekomenduos procedūras bei kruopščiai parinks kosmetines priemones naudojimui namuose.

     2008m. baigusi Visuomenės Sveikatos studijų krypties higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos strudijų programą, jai suteiktas visuomenės sveikatos profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir technologo profesija.

      Nuolat dalyvauja Lietuvos kosmetologų seminaruose ir konferencijose.

   2012m. pabaigtas Grožio modulis (Beauty Module). Tobulinamos makiažo technikos, suteiktas SLA Akademijos sertifikatas.

   Kasmet kosmetologė stažuojasi Vokietijos kompanijos įkūrėjo Rudolfo Weyergans seminaruose, kur pristatomos kompanijos naujovės, naujausi darbo metodai, pripažinti kosmetologai dalijasi savo patirtimi, siekiant nepriekaištingų rezultatų. L. Ustinovič, taip pat dalyvauja visose Weyergans High Care kompanijos distributorės rengiamuose seminaruose Lietuvoje. Remdamiesi ilgamete darbo su Weyergans High Care aparatais ir kosmetika patirtimi, mes neturėjome nei vieno žmogaus, nusivylusio šių procedūrų ar gydymo metodikos efektyvumu bei rezultatais. Tikimės ir ateityje nenuvilti nei vieno bei patenkinti visus klientų lūkesčius.