Kūno priežiūra

Procedūrų kiekis
1 kartas5 kartai10 kartų
Procedūros neigiamo slėgio kapsulėje Vacustyler:
Vacustyler su magnetoterapija bei jonizuoto deguonies ir ozono inhaliacija


Vacustyler – tai vienintelė Lietuvoje neigiamo slėgio (vakuuminė) kapsulė su integruotomis magnetinio lauko bei jonizuoto deguonies terapijomis. Aparatas dirba tarsi išorinė širdis. Vacustyler veikimo principas – tam tikrais intervalais besikeičiantis normalus ir neigiamas (net iki – 60 milibarų) atmosferos slėgis. Neigiamo slėgio fazės metu pagerėja šlakų ir toksinų pašalinimas iš ląstelių, suaktyvėja audinių aprūpinimas deguonimi ir mitybinėmis medžiagomis, krauju aprūpinamos net ir sklerozuotos arterijos, negyvybingi audiniai, pagerėja ir atsistato jų funkcija. Pauzės metu pašalinamas skysčių perteklius kartu su šlakais ir toksinais, ypač gerai detoksikuojamas organizmas po alkoholio intoksikacijos.Procedūros skirtos:

celiulito gydymui;
viršsvorio mažinimui;

elastingumą praradusiai odai;
kraujagyslių treniravimui;
trombozių profilaktikai.

Šio unikalaus aparato dėka, galima įveikti, ar žymiai palengvinti tokias problemas, kaip:

sutrikusi galūnių kraujotaka (diabetinė pėda, gresianti gangrena, obliteruojantis endarterijitas, Reino sindromas);
parezai;
artritai;
išsiplėtę kapiliarai ir venos;
veninė stazė mažąjame dubenyje;
stuburo skausmai;
blogai gyjančios trofinės opos;
limfostazė, bet kokios kilmės patinimai;
nepakankama širdies bei insktų funkcija;
žarnyno motorikos sulėtėjimas;
kiaušidžių cistos;
sąaugos;
vyrų potencijos sutrikimai (suaktyvina lytinę potenciją).

Magneto terapijos (magnetinio lauko) poveikis:

priešuždegiminis;
mažinantis skausmą;
atpalaiduojantis;
raminantis;
antineuralginis;
antivirusinis;
plečiantis kraujagysles;
stimuliuojantis organizmo savisaugos mechanizmus;
didinantis deguonies koncentraciją kraujyje.

Ypač rekomenduojama esant šioms medicininėms indikacijoms:

reumatui;
artritams;
artrozei;
osteoporozei;
stuburo susirgimams;
lėtiniam skausminiui sindromui;
kraujotakos sutrikimams;
miokardo infarktui;
venų varikozei;
hemorojui;
bronchinei astmai;
neurodermitui;
diabetui (mažėja jo sukeltos komplikacijos: regėjimo, periferinės nervų sistemos, inkstų funkcijos sutrikimai, padidėja insulino gamyba, sumažėja gliukozės kiekis kraujyje);
aukštam arba žemam kraujospūdžiui;
migrenai;
išsėtinei sklerozei;
raumenų distrofijai;
Parkinsono ligai;
nudegimams;
nyksta odos alerginės reakcijos, lizocimo aktyvumas padidėja 100% (lizocimas suardo bakterijų sieneles).

Jonizuoto deguonies ir ozono inhaliatorius

Organizmui trūkstant deguonies, oda darosi plona, sausa, praranda elastingumą, atsiranda raukšlės. Viso kūno jungiamasis audinys silpnėja, atsiranda celiulito požymiai, sulėtėja medžiagų apykaita. Norint šito išvengti, į pagalbą pasitelkiame jonizuotos deguonies inhaliatorių. Inhaliatorius naudoja oro deguonį, kurį filtras apvalo nuo dulkių ir mikrobų, aukšto voltažo galvutė suskaldo į jonus, kurie greičiau patenka į ląsteles. Taip organizmas gauna tai, kas būtina normaliai medžiagų apykaitai.

Kadangi pagreitėja medžiagų apykaita, inhaliacijos rekomenduojamos turintiems viršsvorį bei esant organizmo apnuodijimui. Be to, pagerina kitų procedūrų efektyvumą.

Ypač rekomenduojamas:
nėščioms moterims;
sergantiems kvėpavimo takų ligomis;
sergantiems diabetu;
rūkantiems;
turintiems viršsvorį;
turintiems miego sutrikimų.

Tik jonizuoto deguonies ir ozono inhaliacija – 6 Eur
Tik magnetoterapija su jonizuoto deguonies ir ozono inhaliacija – 6 Eur

Procedūros trukmė – 30 min., kaina – 24 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina – 18 EUR.

30 min24 €100 €180 €
Limfodrenažiniai masažai Weyergans SlideStyler aparatu:
Kojų ir sėdmenų masažas


Organizme nuolat vyksta medžiagų apykaitos procesai, kurių metu susidaro įvairūs šlakai ir toksinai. Apvalant organizmą nuo toksinių medžiagų, svarbų vaidmenį atlieka limfa. Tačiau pati limfa tekėti negali, reikalinga „pompa“, kuri priverstų ją tekėti širdies link. „Pompos“ vaidmenį atlieka susitraukinėjantys raumenys ir elastinga oda su tvirtu jungiamuoju audiniu. Tačiau gyvenimas diktuoja savo sąlygas: kvėpuojame užterštu oru, mažai judame, silpnėja mūsų raumenys.

Nevisavertė mityba, įvairūs maisto priedai, hormoniniai preparatai sutrikdo kolageno ir elastino sintezę. Dėl to silpnėja jungiamasis audinys, ir limfos tekėjimą nulemianti „pompa“ nebegali atlikti savo funkcijos – audiniuose susilaiko skysčiai su visais juose esančiais toksinais. Tai papildomas krūvis venoms, jos pradeda plėstis, galūnės tampa sunkios, patinusios, pakinta ir oda. Ji tampa gruoblėta (celiulitas), neretai paburksta vokai, atsiranda „maišeliai“ po akimis. Tačiau net ir iš tokios situacijos išeitis yra. Tai slystamasis mechaninis limfodrenažas. Padidinto slėgio oro bangos slinkdamos kūnu ritmiškais intervalais, pagerina limos tekėjimą, šalina šlakus, iš ląstelių išstumiami toksinai, riebalai. Celiulitas - tai plačiai paplitusi problema, žinoma jau daug šimtmečių. Jo priežastys dažnai genetinės, hormonų disbalansas, neteisinga mityba ir t.t.. Celiulitas - gruoblėta, su duobutėmis oda, tai nulemia „išsipūtusios“ riebalų ląstelės, kuriose susikaupia daug šlakų, vandens. Jos gali padidėti net iki 100 kartų. Dietomis ir sportu šios problemos neišspręsite. Reikalinga išorinė pagalba. 

Mes gydome celiulitą remiantis dr. Rudolf Weyergans patentuota „Diferencijuoto celiulito gydymo metodika“, kurios esmė - įvairių metodų kombinacija (kombinuojamos skirtingos procedūros su skirtingomis priemonėmis).

Svarbiausia yra suaktyvinti limfą. Tai atliekame Slide Styler mechaninio limfodrenažo aparatu. Ant kojų, rankų ar pilvo uždedami specialūs manžetai, jais padidinto oro slėgio bangos ritmiškai „stumia“ limfą iš galūnių, pašalindamos skysčių perteklių ir šlakus. Prieš tai atskiras kūno dalis tepame įvairiais limfos apytaką, riebalų skilimą skatinančiais kremais, geliais, odą stangrinančiais koncentratais, apvyniojame specialia plėvele. Ši procedūra gali trukti 20-40 min. Limfodrenažą mes deriname su vakuuminiu masažu. Tik jo pagalba galima „išlyginti“ odos gumburėlius, atskiriant į grupeles sulipusias riebalų ląsteles. Jei oda sudribusi, dar naudojame sonoforezę (ultragarsą) su fibrostimulinu, atstatančiu jungiamojo audinio struktūrą. Efektyvumui pagerinti skiriame jonizuoto deguonies inhaliaciją (žymiai pagreitina medžiagų apykaitą). Tarp procedūrų atliekamų kabinete, namuose reikia naudoti anticeliulitinį limfodrenažinį kremą, riebalus „deginantį“ gelį, stangrinančias priemones. Kad rezultatai išliktų ilgai, pakanka atlikti palaikomąją procedūrą vieną kartą per 4-6 savaites.

Limfodrenažas atliekamas esant bet kokios kilmės patinimams, išsiplėtus kojų kapiliarams ir venoms, po jų operacijų, dramblialigei ir skleroterapijai gydyti, turint antsvorį, celiulitą, sudribusią odą. Pilvo srities limfodrenažas sureguliuoja žarnyno veiklą (esant  vidurių užkietėjimui), sumažina riebalų sankaupas. Jau po pirmos procedūros sumažėja kūno apimtys, oda tampa lygesnė. 

Kiekvienas gydymas nustatomas individualiai ir didele dalimi priklauso nuo kliento bendradarbiavimo ir prisižiūrėjimo, todėl nurodymai dėl gydymo trukmės gali būti tik rekomendacinio pobūdžio. Kadangi gydymo rezultatai pasirodo spontaniškai, tai ir terapijos pabaigą galima numatyti kiekvienu konkrečiu atveju individualiai.

Procedūros trukmė - 45 min., kaina - 22 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina - 17,60 EUR.
45 min22 €99 €176 €
Kojų ir sėdmenų masažas papildomai su limfodrenažiniu kremu


Organizme nuolat vyksta medžiagų apykaitos procesai, kurių metu susidaro įvairūs šlakai ir toksinai. Apvalant organizmą nuo toksinių medžiagų, svarbų vaidmenį atlieka limfa. Tačiau pati limfa tekėti negali, reikalinga „pompa“, kuri priverstų ją tekėti širdies link. „Pompos“ vaidmenį atlieka susitraukinėjantys raumenys ir elastinga oda su tvirtu jungiamuoju audiniu. Tačiau gyvenimas diktuoja savo sąlygas: kvėpuojame užterštu oru, mažai judame, silpnėja mūsų raumenys.

Nevisavertė mityba, įvairūs maisto priedai, hormoniniai preparatai sutrikdo kolageno ir elastino sintezę. Dėl to silpnėja jungiamasis audinys, ir limfos tekėjimą nulemianti „pompa“ nebegali atlikti savo funkcijos – audiniuose susilaiko skysčiai su visais juose esančiais toksinais. Tai papildomas krūvis venoms, jos pradeda plėstis, galūnės tampa sunkios, patinusios, pakinta ir oda. Ji tampa gruoblėta (celiulitas), neretai paburksta vokai, atsiranda „maišeliai“ po akimis. Tačiau net ir iš tokios situacijos išeitis yra. Tai slystamasis mechaninis limfodrenažas. Padidinto slėgio oro bangos slinkdamos kūnu ritmiškais intervalais, pagerina limos tekėjimą, šalina šlakus, iš ląstelių išstumiami toksinai, riebalai. Limfodrenažas atliekamas esant bet kokios kilmės patinimams, išsiplėtus kojų kapiliarams ir venoms, po jų operacijų, dramblialigei ir skleroterapijai gydyti, turint antsvorį, celiulitą, sudribusią odą. Pilvo srities limfodrenažas sureguliuoja žarnyno veiklą (esant  vidurių užkietėjimui), sumažina riebalų sankaupas. Jau po pirmos procedūros sumažėja kūno apimtys, oda tampa lygesnė. 

Naujų technologijų dėka mechaninis limfodrenažas gali būti atliekamas aparatu Slidestyler, kuris sudarytas iš kontrolinio prietaiso ir manžetų, į kuriuos patenka suslėgtas oras. Manžetuose spaudimas pasiskirsto tolygiai, atlikdamas ritmišką, švelnų, banguojantį masažą. Slėgio banga prasideda nuo pirštų galiukų, kyla blauzdomis ir šlaunimis aukštyn iki sėdmenų, juosmens. Po to vienu metu slėgis visuose manžetuose nukrenta, toliau seka kita banga ir t.t. Kiekvienam klientui slėgio stiprumą ir manžetų prisipildymo greitį galima reguliuoti individualiai. Net po vienos 30 min. procedūros rezultatai matomi ir jaučiami - sumažėja apimtys, rūbai ir batai pasidaro laisvesni, ypač jaučiasi šlaunų ir liemens srityse.

Gydant celiulitą reikia atlikti 15-20 procedūrų, priklausomai nuo celiulito stadijos ir kliento amžiaus. Procedūros atliekamos 2-3 kartus per savaitę, nors atskirais atvejais galima ir kasdien. Manžetas pilvui leidžia suploninti liemenį net esant dideliam pilvui. Manžetas stimuliuoja žarnyno motoriką, tuo pačiu gerina virškinimą. Tai maloni, atpalaiduojanti, tik 20 min. trunkanti procedūra.

Limfodrenažas skirtas:
„apelsino žievelės“ požymiams mažinti;
jungiamojo audinio stiprinimui šlaunų, sėdmenų, pilvo srityse;
pilvo presui stiprinti (po gimdymo);
kombinuojant su kitais metodais celiulitui gydyti.

Rezultatai:
sumažėja apimtys šlaunų, sėdmenų, liemens srityse;
pagerėja audinių struktūra;
sumažėja patinimai;
pagerėja kliento savijauta.


Anticeliulitinio limfodrenažinio kremo „Styler Creme“ 
pagrindinės veikliosios medžiagos: gebenės, arnikos, medetkos, bei taukės ekstraktai; azulenas; vitaminas E.

„Styler Creme“ savybės:
„Styler Creme“ sukurtas limfos apytakai gerinti. Skirtas celiulito profilaktikai bei jo gydymui, venų ar limfagyslių susirgimų atvejais, specifiniams gydymo tikslams (pavyzdžiui aknei gydyti ir t.t.).
Šis kremas dar efektyvesnis, atliekant vakuuminį masažą, limfodrenažą ar elektroprocedūras. Be to, jis itin gerai veikia spuoguotą ar sudirgintą veido odą. „Styler Creme“ itin švelnus, tinka ir kūdikiams.Procedūros trukmė - 50 min., kaina - 25 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina - 20,60 EUR.

50 min25 €114 €206 €
Pilvo masažas


Organizme nuolat vyksta medžiagų apykaitos procesai, kurių metu susidaro įvairūs šlakai ir toksinai. Apvalant organizmą nuo toksinių medžiagų, svarbų vaidmenį atlieka limfa. Tačiau pati limfa tekėti negali, reikalinga „pompa“, kuri priverstų ją tekėti širdies link. „Pompos“ vaidmenį atlieka susitraukinėjantys raumenys ir elastinga oda su tvirtu jungiamuoju audiniu. Tačiau gyvenimas diktuoja savo sąlygas: kvėpuojame užterštu oru, mažai judame, silpnėja mūsų raumenys.

Nevisavertė mityba, įvairūs maisto priedai, hormoniniai preparatai sutrikdo kolageno ir elastino sintezę. Dėl to silpnėja jungiamasis audinys, ir limfos tekėjimą nulemianti „pompa“ nebegali atlikti savo funkcijos – audiniuose susilaiko skysčiai su visais juose esančiais toksinais. Tai papildomas krūvis venoms, jos pradeda plėstis, galūnės tampa sunkios, patinusios, pakinta ir oda. Ji tampa gruoblėta (celiulitas), neretai paburksta vokai, atsiranda „maišeliai“ po akimis. Tačiau net ir iš tokios situacijos išeitis yra. Tai slystamasis mechaninis limfodrenažas. Padidinto slėgio oro bangos slinkdamos kūnu ritmiškais intervalais, pagerina limos tekėjimą, šalina šlakus, iš ląstelių išstumiami toksinai, riebalai. Limfodrenažas atliekamas esant bet kokios kilmės patinimams, išsiplėtus kojų kapiliarams ir venoms, po jų operacijų, dramblialigei ir skleroterapijai gydyti, turint antsvorį, celiulitą, sudribusią odą. Pilvo srities limfodrenažas sureguliuoja žarnyno veiklą (esant  vidurių užkietėjimui), sumažina riebalų sankaupas. Jau po pirmos procedūros sumažėja kūno apimtys, oda tampa lygesnė. 

Naujų technologijų dėka mechaninis limfodrenažas gali būti atliekamas aparatu Slidestyler, kuris sudarytas iš kontrolinio prietaiso ir manžetų, į kuriuos patenka suslėgtas oras. Manžetuose spaudimas pasiskirsto tolygiai, atlikdamas ritmišką, švelnų, banguojantį masažą. Slėgio banga prasideda nuo pirštų galiukų, kyla blauzdomis ir šlaunimis aukštyn iki sėdmenų, juosmens. Po to vienu metu slėgis visuose manžetuose nukrenta, toliau seka kita banga ir t.t. Kiekvienam klientui slėgio stiprumą ir manžetų prisipildymo greitį galima reguliuoti individualiai. Net po vienos 30 min. procedūros rezultatai matomi ir jaučiami - sumažėja apimtys, rūbai ir batai pasidaro laisvesni, ypač jaučiasi šlaunų ir liemens srityse.

Gydant celiulitą reikia atlikti 15-20 procedūrų, priklausomai nuo celiulito stadijos ir kliento amžiaus. Procedūros atliekamos 2-3 kartus per savaitę, nors atskirais atvejais galima ir kasdien. Manžetas pilvui leidžia suploninti liemenį net esant dideliam pilvui. Manžetas stimuliuoja žarnyno motoriką, tuo pačiu gerina virškinimą. Tai maloni, atpalaiduojanti, tik 20 min. trunkanti procedūra.

Limfodrenažas skirtas:
„apelsino žievelės“ požymiams mažinti;
jungiamojo audinio stiprinimui šlaunų, sėdmenų, pilvo srityse;
pilvo presui stiprinti (po gimdymo);
kombinuojant su kitais metodais celiulitui gydyti.

Rezultatai:
sumažėja apimtys šlaunų, sėdmenų, liemens srityse;
pagerėja audinių struktūra;
sumažėja patinimai;
pagerėja kliento savijauta.

Procedūros trukmė - 50 min., kaina - 14 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina - 11,20 EUR.
50 min14 €63 €112 €
Rankų masažas


Organizme nuolat vyksta medžiagų apykaitos procesai, kurių metu susidaro įvairūs šlakai ir toksinai. Apvalant organizmą nuo toksinių medžiagų, svarbų vaidmenį atlieka limfa. Tačiau pati limfa tekėti negali, reikalinga „pompa“, kuri priverstų ją tekėti širdies link. „Pompos“ vaidmenį atlieka susitraukinėjantys raumenys ir elastinga oda su tvirtu jungiamuoju audiniu. Tačiau gyvenimas diktuoja savo sąlygas: kvėpuojame užterštu oru, mažai judame, silpnėja mūsų raumenys.

Nevisavertė mityba, įvairūs maisto priedai, hormoniniai preparatai sutrikdo kolageno ir elastino sintezę. Dėl to silpnėja jungiamasis audinys, ir limfos tekėjimą nulemianti „pompa“ nebegali atlikti savo funkcijos – audiniuose susilaiko skysčiai su visais juose esančiais toksinais. Tai papildomas krūvis venoms, jos pradeda plėstis, galūnės tampa sunkios, patinusios, pakinta ir oda. Ji tampa gruoblėta (celiulitas), neretai paburksta vokai, atsiranda „maišeliai“ po akimis. Tačiau net ir iš tokios situacijos išeitis yra. Tai slystamasis mechaninis limfodrenažas. Padidinto slėgio oro bangos slinkdamos kūnu ritmiškais intervalais, pagerina limos tekėjimą, šalina šlakus, iš ląstelių išstumiami toksinai, riebalai. Limfodrenažas atliekamas esant bet kokios kilmės patinimams, išsiplėtus kojų kapiliarams ir venoms, po jų operacijų, dramblialigei ir skleroterapijai gydyti, turint antsvorį, celiulitą, sudribusią odą. Pilvo srities limfodrenažas sureguliuoja žarnyno veiklą (esant  vidurių užkietėjimui), sumažina riebalų sankaupas. Jau po pirmos procedūros sumažėja kūno apimtys, oda tampa lygesnė. 

Naujų technologijų dėka mechaninis limfodrenažas gali būti atliekamas aparatu Slidestyler, kuris sudarytas iš kontrolinio prietaiso ir manžetų, į kuriuos patenka suslėgtas oras. Manžetuose spaudimas pasiskirsto tolygiai, atlikdamas ritmišką, švelnų, banguojantį masažą. Slėgio banga prasideda nuo pirštų galiukų, kyla blauzdomis ir šlaunimis aukštyn iki sėdmenų, juosmens. Po to vienu metu slėgis visuose manžetuose nukrenta, toliau seka kita banga ir t.t. Kiekvienam klientui slėgio stiprumą ir manžetų prisipildymo greitį galima reguliuoti individualiai. Net po vienos 30 min. procedūros rezultatai matomi ir jaučiami - sumažėja apimtys, rūbai ir batai pasidaro laisvesni, ypač jaučiasi šlaunų ir liemens srityse.

Gydant celiulitą reikia atlikti 15-20 procedūrų, priklausomai nuo celiulito stadijos ir kliento amžiaus. Procedūros atliekamos 2-3 kartus per savaitę, nors atskirais atvejais galima ir kasdien. Manžetas pilvui leidžia suploninti liemenį net esant dideliam pilvui. Manžetas stimuliuoja žarnyno motoriką, tuo pačiu gerina virškinimą. Tai maloni, atpalaiduojanti, tik 20 min. trunkanti procedūra.

Limfodrenažas skirtas:
„apelsino žievelės“ požymiams mažinti;
jungiamojo audinio stiprinimui šlaunų, sėdmenų, pilvo srityse;
pilvo presui stiprinti (po gimdymo);
kombinuojant su kitais metodais celiulitui gydyti.

Rezultatai:
sumažėja apimtys šlaunų, sėdmenų, liemens srityse;
pagerėja audinių struktūra;
sumažėja patinimai;
pagerėja kliento savijauta.

Procedūros trukmė - 30 min., kaina - 14 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina - 11,20 EUR.
30 min14 €63 €112 €
Vakuuminiai masažai Weyergans SPM aparatu:
Viso kūno masažas


Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas, su „Body Peeling“ šveitikliu kuris giliai išvalo odą, pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį, skatina jo atsinaujinimą. Sudėtyje esantys aliejai drėkina odą, baltymai padeda atstatyti apsauginį sluoksnį, ramunėlių ekstraktas ramina odą. Šio šveitimo dėka žymiai pagerėja kitų naudojamų priemonių įsisavinimas į audinius ir jis daro didelę įtaką tolimesniems procedūros rezultatams. Toliau atliekamas vakuuminis masažas su vokiečių kompanijos „Weyergans“ aparatu „SPM Digital“ su reguliuojamu neigiamu slėgiu, naudojant skirtingus specifinius judesius skirtingais procedūros etapais, remiantis patentuotomis dr. Rudolf Weyergans celiulito gydymo metodikomis. Šio masažo metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai tarpląsteliniame lygyje - aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Ši procedūra ypač svarbi gydant celiulitą, koreguojant šlaunų bei sėdmenų formas, mažinant riebalų sankaupas probleminėse zonose, didinant odos elastingumą ir stangrumą, ypač vidiniuose šlaunų paviršiuose. Pagerėja mikrocirkuliacija, jungiamojo audinio regeneracija, o tai ypač svarbu esant sudribusiai odai. Aktyvinami enzimai, suaktyvinama fagocitozė (fagocitai – ląstelės, naikinančios riebalų sankaupas, svetimkūnius, nereiklalingus audinius), pagreitėja riebalinių sankaupų šalinimas. Nėštumo ar greito svorio priaugimo metu atsiradusios strijos pastebimai sumažėja. Ši procedūra pagreitina įvairios kilmės kraujosruvų rezorbciją, padeda suminkštinti, išlyginti randus.

Šio masažo metu, priešingai nei atliekant rankomis, audiniai nėra mechaniškai spaudžiami, nespazmuoja kraujagyslės, o atvirkščiai dėl siurbimo ryškiai išsiplečia kraujagyslės, dėl to masažuojamos vietos audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi. Tuo pačiu nudrenuojami tarpląsteliniai audinių skysčiai su juose esančiais medžiagų skilimo produktais, toksinais. Mažėja raumenų paburkimas, kraujagyslių spazmai, susikaupę riebalai, aprimsta uždegimas.

Masažo metu naudojamos priemonės dėka, oda praturtinama vitaminais A, B, D, E. Skatinamas ląstelių metabolizmas, jungiamojo audinio stiprinimas ir regeneracija. Maitina, drėkina, minkština odą, gerina gijimą esant strijoms, minkština randus, spartina regeneracinius procesus. Dar stipresniam efektui išgauti naudojamos koncentruotos putos „Alpha Mouse“, kurios stiprina jungiamąjį audinį, veikia giliau esančius audinius, gerina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metabolizmą. Priemonė „Ae-Stick“ mažina riebalų kiekį ląstelių viduje, pagerina audinių aprūpinimą deguonimi, sukelią natūralią biocheminę reakciją, kurios metu sudeginami riebalai. „Ae-Stick“ gelio poveikis trunka 24 valandas.

Vakuuminio masažo aparatas

Specialių stiklinių antgalių įvairaus neigiamo slėgio ir tam tikros atlikimo technikos pagalba:

pagerinamas limfos nutekėjimas;
pagerėja kraujotaka;
išplečiamos susiaurėjusios kraujagyslės;
stiprinamas jungiamasis audinys (tvirtėja oda, kraujagyslių sienelės);
atpalaiduojami įtempti raumenys;
mažinamos potrauminės ar pooperacinės kraujosruvos;
minkštinami randai.

Vakuuminis masažas efektyvus mažinant nugaros ir kitus skausmus, sprando raumenų įtempimą, esant kraujagyslių spazmams. Mažina celiulito požymius, stangrina odą, lygina raukšles. Procedūros atliekamos 1-3 kartus per savaitę, jų gali reikėti 5 -10. 

Procedūros trukmė 2 val., kaina - 68 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina - 54,40 EUR.
120 min68 €306 €544 €
Kojų ir sėdmenų masažas


Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas, su „Body Peeling“ šveitikliu kuris giliai išvalo odą, pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį, skatina jo atsinaujinimą. Sudėtyje esantys aliejai drėkina odą, baltymai padeda atstatyti apsauginį sluoksnį, ramunėlių ekstraktas ramina odą. Šio šveitimo dėka žymiai pagerėja kitų naudojamų priemonių įsisavinimas į audinius ir jis daro didelę įtaką tolimesniems procedūros rezultatams. Toliau atliekamas vakuuminis masažas su vokiečių kompanijos „Weyergans“ aparatu „SPM Digital“ su reguliuojamu neigiamu slėgiu, naudojant skirtingus specifinius judesius skirtingais procedūros etapais, remiantis patentuotomis dr. Rudolf Weyergans celiulito gydymo metodikomis. Šio masažo metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai tarpląsteliniame lygyje - aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Ši procedūra ypač svarbi gydant celiulitą, koreguojant šlaunų bei sėdmenų formas, mažinant riebalų sankaupas probleminėse zonose, didinant odos elastingumą ir stangrumą, ypač vidiniuose šlaunų paviršiuose. Pagerėja mikrocirkuliacija, jungiamojo audinio regeneracija, o tai ypač svarbu esant sudribusiai odai. Aktyvinami enzimai, suaktyvinama fagocitozė (fagocitai – ląstelės, naikinančios riebalų sankaupas, svetimkūnius, nereiklalingus audinius), pagreitėja riebalinių sankaupų šalinimas. Nėštumo ar greito svorio priaugimo metu atsiradusios strijos pastebimai sumažėja. Ši procedūra pagreitina įvairios kilmės kraujosruvų rezorbciją, padeda suminkštinti, išlyginti randus.

Šio masažo metu, priešingai nei atliekant rankomis, audiniai nėra mechaniškai spaudžiami, nespazmuoja kraujagyslės, o atvirkščiai dėl siurbimo ryškiai išsiplečia kraujagyslės, dėl to masažuojamos vietos audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi. Tuo pačiu nudrenuojami tarpląsteliniai audinių skysčiai su juose esančiais medžiagų skilimo produktais, toksinais. Mažėja raumenų paburkimas, kraujagyslių spazmai, susikaupę riebalai, aprimsta uždegimas.

Masažo metu naudojamos priemonės dėka, oda praturtinama vitaminais A, B, D, E. Skatinamas ląstelių metabolizmas, jungiamojo audinio stiprinimas ir regeneracija. Maitina, drėkina, minkština odą, gerina gijimą esant strijoms, minkština randus, spartina regeneracinius procesus. Dar stipresniam efektui išgauti naudojamos koncentruotos putos „Alpha Mouse“, kurios stiprina jungiamąjį audinį, veikia giliau esančius audinius, gerina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metabolizmą. Priemonė „Ae-Stick“ mažina riebalų kiekį ląstelių viduje, pagerina audinių aprūpinimą deguonimi, sukelią natūralią biocheminę reakciją, kurios metu sudeginami riebalai. „Ae-Stick“ gelio poveikis trunka 24 valandas.

Vakuuminio masažo aparatas

Specialių stiklinių antgalių įvairaus neigiamo slėgio ir tam tikros atlikimo technikos pagalba:

pagerinamas limfos nutekėjimas;
pagerėja kraujotaka;
išplečiamos susiaurėjusios kraujagyslės;
stiprinamas jungiamasis audinys (tvirtėja oda, kraujagyslių sienelės);
atpalaiduojami įtempti raumenys;
mažinamos potrauminės ar pooperacinės kraujosruvos;
minkštinami randai.

Vakuuminis masažas efektyvus mažinant nugaros ir kitus skausmus, sprando raumenų įtempimą, esant kraujagyslių spazmams. Mažina celiulito požymius, stangrina odą, lygina raukšles. Procedūros atliekamos 1-3 kartus per savaitę, jų gali reikėti 5 -10. 

Procedūros trukmė 60 min., kaina - 39 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina - 31,20 EUR.
60 min39 €175 €312 €
Pilvo masažas


Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas, su „Body Peeling“ šveitikliu kuris giliai išvalo odą, pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį, skatina jo atsinaujinimą. Sudėtyje esantys aliejai drėkina odą, baltymai padeda atstatyti apsauginį sluoksnį, ramunėlių ekstraktas ramina odą. Šio šveitimo dėka žymiai pagerėja kitų naudojamų priemonių įsisavinimas į audinius ir jis daro didelę įtaką tolimesniems procedūros rezultatams. Toliau atliekamas vakuuminis masažas su vokiečių kompanijos „Weyergans“ aparatu „SPM Digital“ su reguliuojamu neigiamu slėgiu, naudojant skirtingus specifinius judesius skirtingais procedūros etapais, remiantis patentuotomis dr. Rudolf Weyergans celiulito gydymo metodikomis. Šio masažo metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai tarpląsteliniame lygyje - aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Ši procedūra ypač svarbi gydant celiulitą, koreguojant šlaunų bei sėdmenų formas, mažinant riebalų sankaupas probleminėse zonose, didinant odos elastingumą ir stangrumą, ypač vidiniuose šlaunų paviršiuose. Pagerėja mikrocirkuliacija, jungiamojo audinio regeneracija, o tai ypač svarbu esant sudribusiai odai. Aktyvinami enzimai, suaktyvinama fagocitozė (fagocitai – ląstelės, naikinančios riebalų sankaupas, svetimkūnius, nereiklalingus audinius), pagreitėja riebalinių sankaupų šalinimas. Nėštumo ar greito svorio priaugimo metu atsiradusios strijos pastebimai sumažėja. Ši procedūra pagreitina įvairios kilmės kraujosruvų rezorbciją, padeda suminkštinti, išlyginti randus.

Šio masažo metu, priešingai nei atliekant rankomis, audiniai nėra mechaniškai spaudžiami, nespazmuoja kraujagyslės, o atvirkščiai dėl siurbimo ryškiai išsiplečia kraujagyslės, dėl to masažuojamos vietos audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi. Tuo pačiu nudrenuojami tarpląsteliniai audinių skysčiai su juose esančiais medžiagų skilimo produktais, toksinais. Mažėja raumenų paburkimas, kraujagyslių spazmai, susikaupę riebalai, aprimsta uždegimas.

Masažo metu naudojamos priemonės dėka, oda praturtinama vitaminais A, B, D, E. Skatinamas ląstelių metabolizmas, jungiamojo audinio stiprinimas ir regeneracija. Maitina, drėkina, minkština odą, gerina gijimą esant strijoms, minkština randus, spartina regeneracinius procesus. Dar stipresniam efektui išgauti naudojamos koncentruotos putos „Alpha Mouse“, kurios stiprina jungiamąjį audinį, veikia giliau esančius audinius, gerina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metabolizmą. Priemonė „Ae-Stick“ mažina riebalų kiekį ląstelių viduje, pagerina audinių aprūpinimą deguonimi, sukelią natūralią biocheminę reakciją, kurios metu sudeginami riebalai. „Ae-Stick“ gelio poveikis trunka 24 valandas.

Procedūros trukmė 1 val. 20 min., kaina - 20 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina - 16 EUR.
80 min20 €90 €160 €
Kojų, sėdmenų ir pilvo masažas


Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas, su „Body Peeling“ šveitikliu kuris giliai išvalo odą, pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį, skatina jo atsinaujinimą. Sudėtyje esantys aliejai drėkina odą, baltymai padeda atstatyti apsauginį sluoksnį, ramunėlių ekstraktas ramina odą. Šio šveitimo dėka žymiai pagerėja kitų naudojamų priemonių įsisavinimas į audinius ir jis daro didelę įtaką tolimesniems procedūros rezultatams. Toliau atliekamas vakuuminis masažas su vokiečių kompanijos „Weyergans“ aparatu „SPM Digital“ su reguliuojamu neigiamu slėgiu, naudojant skirtingus specifinius judesius skirtingais procedūros etapais, remiantis patentuotomis dr. Rudolf Weyergans celiulito gydymo metodikomis. Šio masažo metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai tarpląsteliniame lygyje - aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Ši procedūra ypač svarbi gydant celiulitą, koreguojant šlaunų bei sėdmenų formas, mažinant riebalų sankaupas probleminėse zonose, didinant odos elastingumą ir stangrumą, ypač vidiniuose šlaunų paviršiuose. Pagerėja mikrocirkuliacija, jungiamojo audinio regeneracija, o tai ypač svarbu esant sudribusiai odai. Aktyvinami enzimai, suaktyvinama fagocitozė (fagocitai – ląstelės, naikinančios riebalų sankaupas, svetimkūnius, nereiklalingus audinius), pagreitėja riebalinių sankaupų šalinimas. Nėštumo ar greito svorio priaugimo metu atsiradusios strijos pastebimai sumažėja. Ši procedūra pagreitina įvairios kilmės kraujosruvų rezorbciją, padeda suminkštinti, išlyginti randus.

Šio masažo metu, priešingai nei atliekant rankomis, audiniai nėra mechaniškai spaudžiami, nespazmuoja kraujagyslės, o atvirkščiai dėl siurbimo ryškiai išsiplečia kraujagyslės, dėl to masažuojamos vietos audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi. Tuo pačiu nudrenuojami tarpląsteliniai audinių skysčiai su juose esančiais medžiagų skilimo produktais, toksinais. Mažėja raumenų paburkimas, kraujagyslių spazmai, susikaupę riebalai, aprimsta uždegimas.

Masažo metu naudojamos priemonės dėka, oda praturtinama vitaminais A, B, D, E. Skatinamas ląstelių metabolizmas, jungiamojo audinio stiprinimas ir regeneracija. Maitina, drėkina, minkština odą, gerina gijimą esant strijoms, minkština randus, spartina regeneracinius procesus. Dar stipresniam efektui išgauti naudojamos koncentruotos putos „Alpha Mouse“, kurios stiprina jungiamąjį audinį, veikia giliau esančius audinius, gerina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metabolizmą. Priemonė „Ae-Stick“ mažina riebalų kiekį ląstelių viduje, pagerina audinių aprūpinimą deguonimi, sukelią natūralią biocheminę reakciją, kurios metu sudeginami riebalai. „Ae-Stick“ gelio poveikis trunka 24 valandas.

Procedūros trukmė 1 val. 10 min., kaina - 49 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina - 39,20 EUR.
70 min49 €220 €392 €
Rankų masažas


Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas, su „Body Peeling“ šveitikliu kuris giliai išvalo odą, pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį, skatina jo atsinaujinimą. Sudėtyje esantys aliejai drėkina odą, baltymai padeda atstatyti apsauginį sluoksnį, ramunėlių ekstraktas ramina odą. Šio šveitimo dėka žymiai pagerėja kitų naudojamų priemonių įsisavinimas į audinius ir jis daro didelę įtaką tolimesniems procedūros rezultatams. Toliau atliekamas vakuuminis masažas su vokiečių kompanijos „Weyergans“ aparatu „SPM Digital“ su reguliuojamu neigiamu slėgiu, naudojant skirtingus specifinius judesius skirtingais procedūros etapais, remiantis patentuotomis dr. Rudolf Weyergans celiulito gydymo metodikomis. Šio masažo metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai tarpląsteliniame lygyje - aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Ši procedūra ypač svarbi gydant celiulitą, koreguojant šlaunų bei sėdmenų formas, mažinant riebalų sankaupas probleminėse zonose, didinant odos elastingumą ir stangrumą, ypač vidiniuose šlaunų paviršiuose. Pagerėja mikrocirkuliacija, jungiamojo audinio regeneracija, o tai ypač svarbu esant sudribusiai odai. Aktyvinami enzimai, suaktyvinama fagocitozė (fagocitai – ląstelės, naikinančios riebalų sankaupas, svetimkūnius, nereiklalingus audinius), pagreitėja riebalinių sankaupų šalinimas. Nėštumo ar greito svorio priaugimo metu atsiradusios strijos pastebimai sumažėja. Ši procedūra pagreitina įvairios kilmės kraujosruvų rezorbciją, padeda suminkštinti, išlyginti randus.

Šio masažo metu, priešingai nei atliekant rankomis, audiniai nėra mechaniškai spaudžiami, nespazmuoja kraujagyslės, o atvirkščiai dėl siurbimo ryškiai išsiplečia kraujagyslės, dėl to masažuojamos vietos audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi. Tuo pačiu nudrenuojami tarpląsteliniai audinių skysčiai su juose esančiais medžiagų skilimo produktais, toksinais. Mažėja raumenų paburkimas, kraujagyslių spazmai, susikaupę riebalai, aprimsta uždegimas.

Masažo metu naudojamos priemonės dėka, oda praturtinama vitaminais A, B, D, E. Skatinamas ląstelių metabolizmas, jungiamojo audinio stiprinimas ir regeneracija. Maitina, drėkina, minkština odą, gerina gijimą esant strijoms, minkština randus, spartina regeneracinius procesus. Dar stipresniam efektui išgauti naudojamos koncentruotos putos „Alpha Mouse“, kurios stiprina jungiamąjį audinį, veikia giliau esančius audinius, gerina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metabolizmą. Priemonė „Ae-Stick“ mažina riebalų kiekį ląstelių viduje, pagerina audinių aprūpinimą deguonimi, sukelią natūralią biocheminę reakciją, kurios metu sudeginami riebalai. „Ae-Stick“ gelio poveikis trunka 24 valandas.

Vakuuminio masažo aparatas

Specialių stiklinių antgalių įvairaus neigiamo slėgio ir tam tikros atlikimo technikos pagalba:

pagerinamas limfos nutekėjimas;
pagerėja kraujotaka;
išplečiamos susiaurėjusios kraujagyslės;
stiprinamas jungiamasis audinys (tvirtėja oda, kraujagyslių sienelės);
atpalaiduojami įtempti raumenys;
mažinamos potrauminės ar pooperacinės kraujosruvos;
minkštinami randai.

Vakuuminis masažas efektyvus mažinant nugaros ir kitus skausmus, sprando raumenų įtempimą, esant kraujagyslių spazmams. Mažina celiulito požymius, stangrina odą, lygina raukšles. Procedūros atliekamos 1-3 kartus per savaitę, jų gali reikėti 5 -10. 

Procedūros trukmė 40 min., kaina - 18 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina - 14,40 EUR.
40 min18 €81 €144 €
Sprando masažas


Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas, su „Body Peeling“ šveitikliu kuris giliai išvalo odą, pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį, skatina jo atsinaujinimą. Sudėtyje esantys aliejai drėkina odą, baltymai padeda atstatyti apsauginį sluoksnį, ramunėlių ekstraktas ramina odą. Šio šveitimo dėka žymiai pagerėja kitų naudojamų priemonių įsisavinimas į audinius ir jis daro didelę įtaką tolimesniems procedūros rezultatams. Toliau atliekamas vakuuminis masažas su vokiečių kompanijos „Weyergans“ aparatu „SPM Digital“ su reguliuojamu neigiamu slėgiu, naudojant skirtingus specifinius judesius skirtingais procedūros etapais, remiantis patentuotomis dr. Rudolf Weyergans celiulito gydymo metodikomis. Šio masažo metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai tarpląsteliniame lygyje - aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Ši procedūra ypač svarbi gydant celiulitą, koreguojant šlaunų bei sėdmenų formas, mažinant riebalų sankaupas probleminėse zonose, didinant odos elastingumą ir stangrumą, ypač vidiniuose šlaunų paviršiuose. Pagerėja mikrocirkuliacija, jungiamojo audinio regeneracija, o tai ypač svarbu esant sudribusiai odai. Aktyvinami enzimai, suaktyvinama fagocitozė (fagocitai – ląstelės, naikinančios riebalų sankaupas, svetimkūnius, nereiklalingus audinius), pagreitėja riebalinių sankaupų šalinimas. Nėštumo ar greito svorio priaugimo metu atsiradusios strijos pastebimai sumažėja. Ši procedūra pagreitina įvairios kilmės kraujosruvų rezorbciją, padeda suminkštinti, išlyginti randus.

Šio masažo metu, priešingai nei atliekant rankomis, audiniai nėra mechaniškai spaudžiami, nespazmuoja kraujagyslės, o atvirkščiai dėl siurbimo ryškiai išsiplečia kraujagyslės, dėl to masažuojamos vietos audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi. Tuo pačiu nudrenuojami tarpląsteliniai audinių skysčiai su juose esančiais medžiagų skilimo produktais, toksinais. Mažėja raumenų paburkimas, kraujagyslių spazmai, susikaupę riebalai, aprimsta uždegimas.

Masažo metu naudojamos priemonės dėka, oda praturtinama vitaminais A, B, D, E. Skatinamas ląstelių metabolizmas, jungiamojo audinio stiprinimas ir regeneracija. Maitina, drėkina, minkština odą, gerina gijimą esant strijoms, minkština randus, spartina regeneracinius procesus. Dar stipresniam efektui išgauti naudojamos koncentruotos putos „Alpha Mouse“, kurios stiprina jungiamąjį audinį, veikia giliau esančius audinius, gerina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metabolizmą. Priemonė „Ae-Stick“ mažina riebalų kiekį ląstelių viduje, pagerina audinių aprūpinimą deguonimi, sukelią natūralią biocheminę reakciją, kurios metu sudeginami riebalai. „Ae-Stick“ gelio poveikis trunka 24 valandas.

Vakuuminio masažo aparatas

Specialių stiklinių antgalių įvairaus neigiamo slėgio ir tam tikros atlikimo technikos pagalba:

pagerinamas limfos nutekėjimas;
pagerėja kraujotaka;
išplečiamos susiaurėjusios kraujagyslės;
stiprinamas jungiamasis audinys (tvirtėja oda, kraujagyslių sienelės);
atpalaiduojami įtempti raumenys;
mažinamos potrauminės ar pooperacinės kraujosruvos;
minkštinami randai.

Vakuuminis masažas efektyvus mažinant nugaros ir kitus skausmus, sprando raumenų įtempimą, esant kraujagyslių spazmams. Mažina celiulito požymius, stangrina odą, lygina raukšles. Procedūros atliekamos 1-3 kartus per savaitę, jų gali reikėti 5 -10. 

Nuo migrenos rekomenduojame sprando vakuuminio „SPM Digital“ masažo procedūras derinti kartu su procedūromis neigiamo slėgio kapsulėje „Vacustyler“, po penkias kiekvienos.

Procedūros trukmė 25 min., kaina - 16 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina - 12,80 EUR.
25 min16 €72 €128 €
Nugaros masažas


Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas, su „Body Peeling“ šveitikliu kuris giliai išvalo odą, pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį, skatina jo atsinaujinimą. Sudėtyje esantys aliejai drėkina odą, baltymai padeda atstatyti apsauginį sluoksnį, ramunėlių ekstraktas ramina odą. Šio šveitimo dėka žymiai pagerėja kitų naudojamų priemonių įsisavinimas į audinius ir jis daro didelę įtaką tolimesniems procedūros rezultatams. Toliau atliekamas vakuuminis masažas su vokiečių kompanijos „Weyergans“ aparatu „SPM Digital“ su reguliuojamu neigiamu slėgiu, naudojant skirtingus specifinius judesius skirtingais procedūros etapais, remiantis patentuotomis dr. Rudolf Weyergans celiulito gydymo metodikomis. Šio masažo metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai tarpląsteliniame lygyje - aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Ši procedūra ypač svarbi gydant celiulitą, koreguojant šlaunų bei sėdmenų formas, mažinant riebalų sankaupas probleminėse zonose, didinant odos elastingumą ir stangrumą, ypač vidiniuose šlaunų paviršiuose. Pagerėja mikrocirkuliacija, jungiamojo audinio regeneracija, o tai ypač svarbu esant sudribusiai odai. Aktyvinami enzimai, suaktyvinama fagocitozė (fagocitai – ląstelės, naikinančios riebalų sankaupas, svetimkūnius, nereiklalingus audinius), pagreitėja riebalinių sankaupų šalinimas. Nėštumo ar greito svorio priaugimo metu atsiradusios strijos pastebimai sumažėja. Ši procedūra pagreitina įvairios kilmės kraujosruvų rezorbciją, padeda suminkštinti, išlyginti randus.

Šio masažo metu, priešingai nei atliekant rankomis, audiniai nėra mechaniškai spaudžiami, nespazmuoja kraujagyslės, o atvirkščiai dėl siurbimo ryškiai išsiplečia kraujagyslės, dėl to masažuojamos vietos audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi. Tuo pačiu nudrenuojami tarpląsteliniai audinių skysčiai su juose esančiais medžiagų skilimo produktais, toksinais. Mažėja raumenų paburkimas, kraujagyslių spazmai, susikaupę riebalai, aprimsta uždegimas.

Masažo metu naudojamos priemonės dėka, oda praturtinama vitaminais A, B, D, E. Skatinamas ląstelių metabolizmas, jungiamojo audinio stiprinimas ir regeneracija. Maitina, drėkina, minkština odą, gerina gijimą esant strijoms, minkština randus, spartina regeneracinius procesus. Dar stipresniam efektui išgauti naudojamos koncentruotos putos „Alpha Mouse“, kurios stiprina jungiamąjį audinį, veikia giliau esančius audinius, gerina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metabolizmą.

Vakuuminio masažo aparatas

Specialių stiklinių antgalių įvairaus neigiamo slėgio ir tam tikros atlikimo technikos pagalba:

pagerinamas limfos nutekėjimas;
pagerėja kraujotaka;
išplečiamos susiaurėjusios kraujagyslės;
stiprinamas jungiamasis audinys (tvirtėja oda, kraujagyslių sienelės);
atpalaiduojami įtempti raumenys;
mažinamos potrauminės ar pooperacinės kraujosruvos;
minkštinami randai.

Vakuuminis masažas efektyvus mažinant nugaros ir kitus skausmus, sprando raumenų įtempimą, esant kraujagyslių spazmams. Mažina celiulito požymius, stangrina odą, lygina raukšles. Procedūros atliekamos 1-3 kartus per savaitę, jų gali reikėti 5 -10. 

Procedūros trukmė 40 min., kaina - 25 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina - 20 EUR.
40 min25 €112 €200 €
Nugaros masažas papildomai su riebalus „deginančiu


Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas, su „Body Peeling“ šveitikliu kuris giliai išvalo odą, pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį, skatina jo atsinaujinimą. Sudėtyje esantys aliejai drėkina odą, baltymai padeda atstatyti apsauginį sluoksnį, ramunėlių ekstraktas ramina odą. Šio šveitimo dėka žymiai pagerėja kitų naudojamų priemonių įsisavinimas į audinius ir jis daro didelę įtaką tolimesniems procedūros rezultatams. Toliau atliekamas vakuuminis masažas su vokiečių kompanijos „Weyergans“ aparatu „SPM Digital“ su reguliuojamu neigiamu slėgiu, naudojant skirtingus specifinius judesius skirtingais procedūros etapais, remiantis patentuotomis dr. Rudolf Weyergans celiulito gydymo metodikomis. Šio masažo metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai tarpląsteliniame lygyje - aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Ši procedūra ypač svarbi gydant celiulitą, koreguojant šlaunų bei sėdmenų formas, mažinant riebalų sankaupas probleminėse zonose, didinant odos elastingumą ir stangrumą, ypač vidiniuose šlaunų paviršiuose. Pagerėja mikrocirkuliacija, jungiamojo audinio regeneracija, o tai ypač svarbu esant sudribusiai odai. Aktyvinami enzimai, suaktyvinama fagocitozė (fagocitai – ląstelės, naikinančios riebalų sankaupas, svetimkūnius, nereiklalingus audinius), pagreitėja riebalinių sankaupų šalinimas. Nėštumo ar greito svorio priaugimo metu atsiradusios strijos pastebimai sumažėja. Ši procedūra pagreitina įvairios kilmės kraujosruvų rezorbciją, padeda suminkštinti, išlyginti randus.

Šio masažo metu, priešingai nei atliekant rankomis, audiniai nėra mechaniškai spaudžiami, nespazmuoja kraujagyslės, o atvirkščiai dėl siurbimo ryškiai išsiplečia kraujagyslės, dėl to masažuojamos vietos audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi. Tuo pačiu nudrenuojami tarpląsteliniai audinių skysčiai su juose esančiais medžiagų skilimo produktais, toksinais. Mažėja raumenų paburkimas, kraujagyslių spazmai, susikaupę riebalai, aprimsta uždegimas.

Masažo metu naudojamos priemonės dėka, oda praturtinama vitaminais A, B, D, E. Skatinamas ląstelių metabolizmas, jungiamojo audinio stiprinimas ir regeneracija. Maitina, drėkina, minkština odą, gerina gijimą esant strijoms, minkština randus, spartina regeneracinius procesus. Dar stipresniam efektui išgauti naudojamos koncentruotos putos „Alpha Mouse“, kurios stiprina jungiamąjį audinį, veikia giliau esančius audinius, gerina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metabolizmą. Priemonė „Ae-Stick“ mažina riebalų kiekį ląstelių viduje, pagerina audinių aprūpinimą deguonimi, sukelią natūralią biocheminę reakciją, kurios metu sudeginami riebalai. „Ae-Stick“ gelio poveikis trunka 24 valandas.

Vakuuminio masažo aparatas

Specialių stiklinių antgalių įvairaus neigiamo slėgio ir tam tikros atlikimo technikos pagalba:

pagerinamas limfos nutekėjimas;
pagerėja kraujotaka;
išplečiamos susiaurėjusios kraujagyslės;
stiprinamas jungiamasis audinys (tvirtėja oda, kraujagyslių sienelės);
atpalaiduojami įtempti raumenys;
mažinamos potrauminės ar pooperacinės kraujosruvos;
minkštinami randai.

Vakuuminis masažas efektyvus mažinant nugaros ir kitus skausmus, sprando raumenų įtempimą, esant kraujagyslių spazmams. Mažina celiulito požymius, stangrina odą, lygina raukšles. Procedūros atliekamos 1-3 kartus per savaitę, jų gali reikėti 5 -10. 

Procedūros trukmė 40 min., kaina - 29 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina - 23,20 EUR.
40 min29 €130 €232 €
Biusto vakuuminis SPM masažas arba masažas aplikatorių pagalba


Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas, su „Body Peeling“ šveitikliu kuris giliai išvalo odą, pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį, skatina jo atsinaujinimą. Sudėtyje esantys aliejai drėkina odą, baltymai padeda atstatyti apsauginį sluoksnį, ramunėlių ekstraktas ramina odą. Šio šveitimo dėka žymiai pagerėja kitų naudojamų priemonių įsisavinimas į audinius ir jis daro didelę įtaką tolimesniems procedūros rezultatams. Toliau atliekamas vakuuminis masažas su vokiečių kompanijos „Weyergans“ aparatu „SPM Digital“ su reguliuojamu neigiamu slėgiu, naudojant skirtingus specifinius judesius skirtingais procedūros etapais, remiantis patentuotomis dr. Rudolf Weyergans celiulito gydymo metodikomis. Šio masažo metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai tarpląsteliniame lygyje - aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Ši procedūra ypač svarbi didinant odos elastingumą ir stangrumą probleminėse zonose. Pagerėja mikrocirkuliacija, jungiamojo audinio regeneracija, o tai ypač svarbu esant sudribusiai odai.

Procedūros trukmė 40 min., kaina - 19 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina - 15,20 EUR.
40 min19 €85 €152 €
Biusto Vakuuminis SPM masažas ir aplikatorių pagalba


Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas, su „Body Peeling“ šveitikliu kuris giliai išvalo odą, pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį, skatina jo atsinaujinimą. Sudėtyje esantys aliejai drėkina odą, baltymai padeda atstatyti apsauginį sluoksnį, ramunėlių ekstraktas ramina odą. Šio šveitimo dėka žymiai pagerėja kitų naudojamų priemonių įsisavinimas į audinius ir jis daro didelę įtaką tolimesniems procedūros rezultatams. Toliau atliekamas vakuuminis masažas su vokiečių kompanijos „Weyergans“ aparatu „SPM Digital“ su reguliuojamu neigiamu slėgiu, naudojant skirtingus specifinius judesius skirtingais procedūros etapais, remiantis patentuotomis dr. Rudolf Weyergans celiulito gydymo metodikomis. Šio masažo metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai tarpląsteliniame lygyje - aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Ši procedūra ypač svarbi didinant odos elastingumą ir stangrumą. Pagerėja mikrocirkuliacija, jungiamojo audinio regeneracija, o tai ypač svarbu esant sudribusiai odai.

Procedūros trukmė 1 val. 10 min., kaina - 36 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina - 28,80 EUR.
70 min36 €162 €288 €
Įtampą ir skausmus mažinantys masažai Vibra Care aparatu:
Sprando masažas


Masažas atliekamas naudojant biomechaninį stimuliatorių su infraraudonaisiais spinduliais bei infragarsinę vibracinę sistemą.Masažo paskirtis:
periferinės kraujotakos gerinimui
;
limfodrenažui
;
raumenų stiprinimui
;
skausmo mažinimui (neuromuskulinės kilmės).

Kontraindikacijos:                                        
inkstų ir tulžies pūslės akmenligė
;
ūmi trombozė ar implantai gydomoje zonoje
;
ūmios infekcijos;

elektrokardio stimuliatorius.

Papildomi nurodymai:  
Aparatą pridėti prie įtempto, skaudančio ar nusilpusio raumens.
 Gerti pakankamai skysčių (ne mažiau 2,5 l vandens per dieną).

Procedūros trukmė 15 min., kaina - 9 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina - 7,20 EUR.
15 min9 €40 €72 €
Nugaros masažas


Masažas atliekamas naudojant biomechaninį stimuliatorių su infraraudonaisiais spinduliais bei infragarsinę vibracinę sistemą.Masažo paskirtis:
periferinės kraujotakos gerinimui
;
limfodrenažui
;
raumenų stiprinimui
;
skausmo mažinimui (neuromuskulinės kilmės).

Kontraindikacijos:                                        
inkstų ir tulžies pūslės akmenligė
;
ūmi trombozė ar implantai gydomoje zonoje
;
ūmios infekcijos;

elektrokardio stimuliatorius.

Papildomi nurodymai:  
Aparatą pridėti prie įtempto, skaudančio ar nusilpusio raumens.
 Gerti pakankamai skysčių (ne mažiau 2,5 l vandens per dieną).

Procedūros trukmė 30 min., kaina - 16 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina - 12,80 EUR.
30 min 16 €72 €128 €
Pėdų masažas


Masažas atliekamas naudojant biomechaninį stimuliatorių su infraraudonaisiais spinduliais bei infragarsinę vibracinę sistemą.Masažo paskirtis:
periferinės kraujotakos gerinimui
;
limfodrenažui
;
raumenų stiprinimui
;
skausmo mažinimui (neuromuskulinės kilmės).

Kontraindikacijos:                                        
inkstų ir tulžies pūslės akmenligė
;
ūmi trombozė ar implantai gydomoje zonoje
;
ūmios infekcijos;

elektrokardio stimuliatorius.

Papildomi nurodymai:  
Aparatą pridėti prie įtempto, skaudančio ar nusilpusio raumens.
 Gerti pakankamai skysčių (ne mažiau 2,5 l vandens per dieną).

Procedūros trukmė 20 min., kaina - 12 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina - 9,60 EUR.
20 min12 €54 €96 €
Strijų gydymo procedūros:
Vakuumins SPM masažas (šlaunų, pilvo, biusto) ir koncentratų įvedimas ultragarsu 60 min


Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas, su „Body Peeling“ šveitikliu kuris giliai išvalo odą, pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį, skatina jo atsinaujinimą. Sudėtyje esantys aliejai drėkina odą, baltymai padeda atstatyti apsauginį sluoksnį, ramunėlių ekstraktas ramina odą. Šio šveitimo dėka žymiai pagerėja kitų naudojamų priemonių įsisavinimas į audinius ir jis daro didelę įtaką tolimesniems procedūros rezultatams. Toliau atliekamas vakuuminis masažas su vokiečių kompanijos „Weyergans“ aparatu „SPM Digital“ su reguliuojamu neigiamu slėgiu, naudojant skirtingus specifinius judesius skirtingais procedūros etapais, remiantis patentuotomis dr. Rudolf Weyergans celiulito gydymo metodikomis. Šio masažo metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai tarpląsteliniame lygyje - aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Ši procedūra ypač svarbi didinant odos elastingumą ir stangrumą. Pagerėja mikrocirkuliacija, jungiamojo audinio regeneracija, o tai ypač svarbu esant sudribusiai odai.

Šio masažo metu, priešingai nei atliekant rankomis, audiniai nėra mechaniškai spaudžiami, nespazmuoja kraujagyslės, o atvirkščiai dėl siurbimo ryškiai išsiplečia kraujagyslės, dėl to masažuojamos vietos audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi. Tuo pačiu nudrenuojami tarpląsteliniai audinių skysčiai su juose esančiais medžiagų skilimo produktais, toksinais. Mažėja raumenų paburkimas, kraujagyslių spazmai, susikaupę riebalai, aprimsta uždegimas.

Masažo metu naudojamos priemonės dėka, oda praturtinama vitaminais A, B, D, E. Skatinamas ląstelių metabolizmas, jungiamojo audinio stiprinimas ir regeneracija. Maitina, drėkina, minkština odą, gerina gijimą esant strijoms, minkština randus, spartina regeneracinius procesus. Dar stipresniam efektui išgauti naudojamos koncentruotos putos „Alpha Mouse“, kurios stiprina jungiamąjį audinį, veikia giliau esančius audinius, gerina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metabolizmą.

Priemonė „Ae-Stick“ mažina riebalų kiekį ląstelių viduje, pagerina audinių aprūpinimą deguonimi, sukelią natūralią biocheminę reakciją, kurios metu sudeginami riebalai. „Ae-Stick“ gelio poveikis trunka 24 valandas.

Procedūros trukmė 60 min., kaina - 28 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina - 22,40 EUR.
60 min28 €126 €224 €
Vakuumins SPM masažas (šlaunų, pilvo, biusto) ir koncentratų įvedimas ultragarsu 90 min


Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas, su „Body Peeling“ šveitikliu kuris giliai išvalo odą, pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį, skatina jo atsinaujinimą. Sudėtyje esantys aliejai drėkina odą, baltymai padeda atstatyti apsauginį sluoksnį, ramunėlių ekstraktas ramina odą. Šio šveitimo dėka žymiai pagerėja kitų naudojamų priemonių įsisavinimas į audinius ir jis daro didelę įtaką tolimesniems procedūros rezultatams. Toliau atliekamas vakuuminis masažas su vokiečių kompanijos „Weyergans“ aparatu „SPM Digital“ su reguliuojamu neigiamu slėgiu, naudojant skirtingus specifinius judesius skirtingais procedūros etapais, remiantis patentuotomis dr. Rudolf Weyergans celiulito gydymo metodikomis. Šio masažo metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai tarpląsteliniame lygyje - aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Ši procedūra ypač svarbi didinant odos elastingumą ir stangrumą. Pagerėja mikrocirkuliacija, jungiamojo audinio regeneracija, o tai ypač svarbu esant sudribusiai odai.

Šio masažo metu, priešingai nei atliekant rankomis, audiniai nėra mechaniškai spaudžiami, nespazmuoja kraujagyslės, o atvirkščiai dėl siurbimo ryškiai išsiplečia kraujagyslės, dėl to masažuojamos vietos audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi. Tuo pačiu nudrenuojami tarpląsteliniai audinių skysčiai su juose esančiais medžiagų skilimo produktais, toksinais. Mažėja raumenų paburkimas, kraujagyslių spazmai, susikaupę riebalai, aprimsta uždegimas.

Masažo metu naudojamos priemonės dėka, oda praturtinama vitaminais A, B, D, E. Skatinamas ląstelių metabolizmas, jungiamojo audinio stiprinimas ir regeneracija. Maitina, drėkina, minkština odą, gerina gijimą esant strijoms, minkština randus, spartina regeneracinius procesus. Dar stipresniam efektui išgauti naudojamos koncentruotos putos „Alpha Mouse“, kurios stiprina jungiamąjį audinį, veikia giliau esančius audinius, gerina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metabolizmą.

Priemonė „Ae-Stick“ mažina riebalų kiekį ląstelių viduje, pagerina audinių aprūpinimą deguonimi, sukelią natūralią biocheminę reakciją, kurios metu sudeginami riebalai. „Ae-Stick“ gelio poveikis trunka 24 valandas.

Procedūros trukmė 1 val. 30 min., kaina - 38 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina - 30,40 EUR.
90 min38 €171 €304 €
Vakuumins SPM masažas (šlaunų, pilvo, biusto) ir koncentratų įvedimas ultragarsu 120 min


Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas, su „Body Peeling“ šveitikliu kuris giliai išvalo odą, pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį, skatina jo atsinaujinimą. Sudėtyje esantys aliejai drėkina odą, baltymai padeda atstatyti apsauginį sluoksnį, ramunėlių ekstraktas ramina odą. Šio šveitimo dėka žymiai pagerėja kitų naudojamų priemonių įsisavinimas į audinius ir jis daro didelę įtaką tolimesniems procedūros rezultatams. Toliau atliekamas vakuuminis masažas su vokiečių kompanijos „Weyergans“ aparatu „SPM Digital“ su reguliuojamu neigiamu slėgiu, naudojant skirtingus specifinius judesius skirtingais procedūros etapais, remiantis patentuotomis dr. Rudolf Weyergans celiulito gydymo metodikomis. Šio masažo metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai tarpląsteliniame lygyje - aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Ši procedūra ypač svarbi didinant odos elastingumą ir stangrumą. Pagerėja mikrocirkuliacija, jungiamojo audinio regeneracija, o tai ypač svarbu esant sudribusiai odai.

Šio masažo metu, priešingai nei atliekant rankomis, audiniai nėra mechaniškai spaudžiami, nespazmuoja kraujagyslės, o atvirkščiai dėl siurbimo ryškiai išsiplečia kraujagyslės, dėl to masažuojamos vietos audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi. Tuo pačiu nudrenuojami tarpląsteliniai audinių skysčiai su juose esančiais medžiagų skilimo produktais, toksinais. Mažėja raumenų paburkimas, kraujagyslių spazmai, susikaupę riebalai, aprimsta uždegimas.

Masažo metu naudojamos priemonės dėka, oda praturtinama vitaminais A, B, D, E. Skatinamas ląstelių metabolizmas, jungiamojo audinio stiprinimas ir regeneracija. Maitina, drėkina, minkština odą, gerina gijimą esant strijoms, minkština randus, spartina regeneracinius procesus. Dar stipresniam efektui išgauti naudojamos koncentruotos putos „Alpha Mouse“, kurios stiprina jungiamąjį audinį, veikia giliau esančius audinius, gerina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metabolizmą.

Priemonė „Ae-Stick“ mažina riebalų kiekį ląstelių viduje, pagerina audinių aprūpinimą deguonimi, sukelią natūralią biocheminę reakciją, kurios metu sudeginami riebalai. „Ae-Stick“ gelio poveikis trunka 24 valandas.

Procedūros trukmė 2 val., kaina - 59 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina - 47,20 EUR.
120 min59 €265 €472 €
Liekninančių ar stangrinančių preparatų įvedimas ultragarsu:
Kojoms, sėdmenims, pilvui, rankoms, biustui 8 min 8 min17 €76 €136 €
Kojoms, sėdmenims, pilvui, rankoms, biustui 16 min 16 min30 €135 €240 €
Liekninantys, stangrinantys kompresiniai įvyniojimai:
Viso kūno įvyniojimas su cinamono kremu


Naudojama labai aukštos kokybės profesionali gydomoji kosmetika. Ji kuriama ir išbandoma Vokietijos genetinių tyrimų laboratorijoje, naudojant naujausias mokslines technologijas. Kosmetikos aktyviosios medžiagos išgaunamos homeopatiniu būdu, o tai leidžia sėkmingai spręsti daugelį odos problemų pasiekiant ilgalaikį efektą.ĮVINIOJIMAI. „Cinnamon (Zimt)“ kremas šalina ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupusius toksinus ir kitas nuodingas medžiagas. Probleminės kūno vietos aptepamos 24 val. poveikį turinčiu riebalų skilimą skatinančiu geliu „AE-Stick“.

Rezultatas – puiki detosikacija, sumažėjusios apimtys, sustandėję, lygūs audiniai, sumažėjęs išsiplėtusių kapiliarų tinklas.

Procedūros trukmė - 60 min., kaina - 57 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina - 45,60 EUR.
60 min57 €256 €456 €
Kojų ir sėdmenų įvyniojimas su cinamono kremu


Naudojama labai aukštos kokybės profesionali gydomoji kosmetika. Ji kuriama ir išbandoma Vokietijos genetinių tyrimų laboratorijoje, naudojant naujausias mokslines technologijas. Kosmetikos aktyviosios medžiagos išgaunamos homeopatiniu būdu, o tai leidžia sėkmingai spręsti daugelį odos problemų pasiekiant ilgalaikį efektą.ĮVINIOJIMAI. „Cinnamon (Zimt)“ kremas šalina ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupusius toksinus ir kitas nuodingas medžiagas. Probleminės kūno vietos aptepamos 24 val. poveikį turinčiu riebalų skilimą skatinančiu geliu „AE-Stick“.

Rezultatas – puiki detosikacija, sumažėjusios apimtys, sustandėję, lygūs audiniai, sumažėjęs išsiplėtusių kapiliarų tinklas.

Procedūros trukmė - 50 min., kaina - 35 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina - 28 EUR.
50 min35 €157 €280 €
Pilvo įvyniojimas su cinamono kremu


Naudojama labai aukštos kokybės profesionali gydomoji kosmetika. Ji kuriama ir išbandoma Vokietijos genetinių tyrimų laboratorijoje, naudojant naujausias mokslines technologijas. Kosmetikos aktyviosios medžiagos išgaunamos homeopatiniu būdu, o tai leidžia sėkmingai spręsti daugelį odos problemų pasiekiant ilgalaikį efektą.ĮVINIOJIMAI. „Cinnamon (Zimt)“ kremas šalina ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupusius toksinus ir kitas nuodingas medžiagas. Probleminės kūno vietos aptepamos 24 val. poveikį turinčiu riebalų skilimą skatinančiu geliu „AE-Stick“.

Rezultatas – puiki detosikacija, sumažėjusios apimtys, sustandėję, lygūs audiniai, sumažėjęs išsiplėtusių kapiliarų tinklas.

Procedūros trukmė - 45 min., kaina - 20 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina - 16 EUR.
45 min20 €90 €160 €
Kojų, sėdmenų ir pilvo įvyniojimas su cinamono kremu


Naudojama labai aukštos kokybės profesionali gydomoji kosmetika. Ji kuriama ir išbandoma Vokietijos genetinių tyrimų laboratorijoje, naudojant naujausias mokslines technologijas. Kosmetikos aktyviosios medžiagos išgaunamos homeopatiniu būdu, o tai leidžia sėkmingai spręsti daugelį odos problemų pasiekiant ilgalaikį efektą.ĮVINIOJIMAI. „Cinnamon (Zimt)“ kremas šalina ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupusius toksinus ir kitas nuodingas medžiagas. Probleminės kūno vietos aptepamos 24 val. poveikį turinčiu riebalų skilimą skatinančiu geliu „AE-Stick“.

Rezultatas – puiki detosikacija, sumažėjusios apimtys, sustandėję, lygūs audiniai, sumažėjęs išsiplėtusių kapiliarų tinklas.

Procedūros trukmė - 55 min., kaina - 45 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina - 36 EUR.
55 min45 €202 €360 €
Rankų įvyniojimas su cinamono kremu


Naudojama labai aukštos kokybės profesionali gydomoji kosmetika. Ji kuriama ir išbandoma Vokietijos genetinių tyrimų laboratorijoje, naudojant naujausias mokslines technologijas. Kosmetikos aktyviosios medžiagos išgaunamos homeopatiniu būdu, o tai leidžia sėkmingai spręsti daugelį odos problemų pasiekiant ilgalaikį efektą.ĮVINIOJIMAI. „Cinnamon (Zimt)“ kremas šalina ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupusius toksinus ir kitas nuodingas medžiagas. Probleminės kūno vietos aptepamos 24 val. poveikį turinčiu riebalų skilimą skatinančiu geliu „AE-Stick“.

Rezultatas – puiki detosikacija, sumažėjusios apimtys, sustandėję, lygūs audiniai, sumažėjęs išsiplėtusių kapiliarų tinklas.

Procedūros trukmė - 45 min., kaina - 17 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina - 13,60 EUR.
45 min17 €76 €136 €
Kojų, sėdmenų ir pilvo įvyniojimas su „Multitalent“ kauke 60 min44 €198 €352 €