Kojų ir sėdmenų procedūros Trukmė*Kaina
B1 Liekninantis ir stangrinantis vakuuminis SPM masažas


Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas, su Body Peeling šveitikliu kuris giliai išvalo odą, pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį, skatina jo atsinaujinimą. Sudėtyje esantys aliejai drėkina odą, baltymai padeda atstayti apsauginį sluoksnį, ramunėlių ekstraktas ramina odą. Šio šveitimo dėka žymiai pagerėja kitų naudojamų priemonių įsisavinimas į audinius ir daro didelę įtaką tolimesniems procedūros rezultatams. 

Atliekamas vakuuminis masažas su vokiečių kompanijos Weyergans aparatu SPM DIGITAL su reguliuojamu neigiamu slėgiu, naudojant skirtingus specifinius judesius skirtingais procedūros etapais, remiantis patentuotomis dr. Rudolf Weyergans celiulito gydymo metodikomis. Šio masažo metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai tarpląsteliniame lygyje - aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Ši procedūra ypač svarbi gydant celiulitą, koreguojant šlaunų bei sėdmenų formas, mažinant riebalų sankaupas probleminėse zonose, didinant odos elastingumą ir stangrumą, ypač vidiniuose šlaunų paviršiuose. Pagerėja mikrocirkuliacija, jungiamojo audinio regeneracija, o tai ypač svarbu esant sudribusiai odai. Aktyvinami enzimai, suaktyvinama fagocitozė (fagocitai – ląstelės, naikinančios riebalų sankaupas, svetimkūnius, nereiklalingus audinius), pagreitėja riebalinių sankaupų šalinimas. Nėštumo ar greito svorio priaugimo metu atsiradusios strijos pastebimai sumažėja. Ši procedūra pagreitina įvairios kilmės kraujosruvų rezorbciją, padeda suminkštinti, išlyginti randus.

Šio masažo metu, priešingai nei atliekant rankomis, audiniai nėra mechaniškai spaudžiami, nespazmuoja kraujagyslės, o atvirkščiai dėl siurbimo ryškiai išsiplečia kraujagyslės, dėl to masažuojamos vietos audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi. Tuo pačiu nudrenuojami tarpląsteliniai audinių skysčiai su juose esančiais medžiagų skilimo produktais, toksinais. Mažėja raumenų paburkimas, kraujagyslių spazmai, susikaupę riebalai, aprimsta uždegimas.

Masažo metu naudojamos priemonės dėka, oda praturtinama vitaminais A, B, D, E. Skatinamas ląstelių metabolizmas, jungiamojo audinio stiprinimas ir regeneracija. Maitina, drėkina, minkština odą, gerina gijimą, esant strijoms, minkština randus, spartina regeneracinius procesus. Dar stipresniam efektui išgauti naudojamos koncentruotos putos Alpha Mouse, kurios stiprina jungiamąjį audinį, veikia giliau esančius audinius, gerina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metabolizmą. Priemonė Ae-Stick mažina riebalų kiekį ląstelių viduje, pagerina audinių aprūpinimą deguonimi, sukelią natūralią biocheminę reakciją, kurios metu sudeginami riebalai. AE-Stick gelio poveikis trunka 24 valandas.

Vakuuminio masažo aparatas

Specialių stiklinių antgalių įvairaus neigiamo slėgio ir tam tikros atlikimo technikos pagalba:

pagerinamas limfos nutekėjimas,
pagerėja kraujotaka,
išplečiamos susiaurėjusios kraujagyslės,
stiprinamas jungiamasis audinys (tvirtėja oda, kraujagyslių sienelės),
atpalaiduojami įtempti raumenys,
mažinamos potrauminės ar pooperacinės kraujosruvos,
minkštinami randai.
Vakuuminis masažas efektyvus mažinant nugaros ir kitus skausmus, sprando raumenų įtempimą, esant kraujagyslių spazmams. Mažina celiulito požymius, stangrina odą, lygina raukšles. Procedūros atliekamos 1-3 kartus per savaitę, jų gali reikėti 5 -10. 

Procedūros trukmė - 50 min., kaina - 35 Eur.
50 min.35 EUR
+ B1.1 Limfodrenažinis masažas SlydeStyler


Organizme nuolat vyksta medžiagų apykaitos procesai, kurių metu susidaro įvairūs šlakai ir toksinai. Apvalant organizmą nuo toksinių medžiagų, svarbų vaidmenį atlieka limfa. Tačiau pati limfa tekėti negali, reikalinga „pompa“, kuri priverstų ją tekėti širdies link. „Pompos“ vaidmenį atlieka susitraukinėjantys raumenys ir elastinga oda su tvirtu jungiamuoju audiniu. Tačiau gyvenimas diktuoja savo sąlygas: kvėpuojame užterštu oru, mažai judame, silpnėja mūsų raumenys.

Nevisavertė mityba, įvairūs maisto priedai, hormoniniai preparatai sutrikdo kolageno ir elastino sintezę. Dėl to silpnėja jungiamasis audinys, ir limfos tekėjimą nulemianti „pompa“ nebegali atlikti savo funkcijos – audiniuose susilaiko skysčiai su visais jose esančiais toksinais. Tai papildomas krūvis venoms, jos pradeda plėstis, galūnės tampa sunkios, patinusios, pakinta ir oda. Ji tampa gruoblėta (celiulitas), neretai paburksta vokai, atsiranda „maišeliai“ po akimis. Net iš tokios situacijos išeitis yra. Tai slystamasis mechaninis limfodrenažas. Padidinto slėgio oro bangos slinkdamos kūnu ritmiškais intervalais, pagerina limos tekėjimą, šalina šlakus, iš ląstelių išstumiami toksinai, riebalai. 

Celiulitas - tai plačiai paplitusi problema, žinoma jau eilę šimtmečių. Jo priežastys dažnai genetinės, hormonų disbalansas, neteisinga mityba ir t.t.. Celiulitas - gruoblėta, su duobutėmis oda, tai nulemia „išsipūtusios“ riebalų ląstelės, kuriose susikaupia daug šlakų, vandens. Jos gali padidėti net iki 100 kartų. Dietomis ir sportu šios problemos neišspręsite. Reikalinga išorinė pagalba. 

Mes gydome celiulitą remiantis dr. Rudolf Weyergans patentuota „Diferencijuoto celiulito gydymo metodika“, kurios esmė - įvairių metodų kombinacija (kombinuojamos skirtingos procedūros su skirtingomis priemonėmis).

Svarbiausia yra suaktyvinti limfą. Tai atliekame Slide Styler mechaninio limfodrenažo aparatu. Ant kojų, rankų ar pilvo uždedami specialūs manžetai, jais padidinto oro slėgio bangos ritmiškai „stumia“ limfą iš galūnių, pašalindamos skysčių perteklių ir šlakus. Prieš tai atskiras kūno dalis tepame įvairiais limfos apytaką, riebalų skilimą skatinančiais kremais, geliais, odą stangrinančiais koncentratais, apvyniojame specialia plėvele. Ši procedūra gali trukti 20-40 min. Limfodrenažą mes deriname su vakuuminiu masažu. Tik jo pagalba galima „išlyginti“ odos gumburėlius, atskiriant į grupeles sulipusias riebalų ląsteles. Jei oda sudribusi, dar naudojame sonoforezę (ultragarsą) su fibrostimulinu, atstatančiu jungiamojo audinio struktūrą. Efektyvumui pagerinti skiriame jonizuoto deguonies inhaliaciją (žymiai pagreitina medžiagų apykaitą). Tarp procedūrų atliekamų kabinete, namuose reikia naudoti anticeliulitinį limfodrenažinį kremą, riebalus „deginantį“ gelį, stangrinančias priemones. Kad rezultatai išliktų ilgai, pakanka atlikti palaikomąją procedūrą vieną kartą per 4-6 savaites.

Limfodrenažas atliekamas esant bet kokios kilmės patinimams, išsiplėtus kojų kapiliarams ir venoms, po jų operacijų, dramblialigei, skleroterapijai, turint antsvorį, celiulitą, sudribusią odą. Pilvo srities limfodrenažas sureguliuoja žarnyno veiklą (esant  vidurių užkietėjimui), sumažina riebalų sankaupas. Jau po pirmos procedūros sumažėja kūno apimtys, oda tampa lygesnė. 

Kiekvienas gydymas nustatomas individualiai ir didele dalimi priklauso nuo kliento bendradarbiavimo ir prisižiūrėjimo, todėl nurodymai dėl gydymo trukmės gali būti tik rekomendacinio pobūdžio. Kadangi gydymo rezultatai pasirodo spontaniškai, tai ir terapijos pabaigą galima numatyti kiekvienu konkrečiu atveju individualiai.

Kombinuojant su vakuuminiu SPM masažu bendra procedūros trukmė - 1 val. 30 min., kaina - 46 Eur.
40 min.11 EUR
+ B1.2 Liekninančių ar stangrinančių preparatų įvedimas ultragarsu


Ultragarsas populiarus šiuolaikinis terminas, žinomas ne tik medicinoje, bet ir kosmetologijoje. Pagrindiniai ultragarso poveikiai: terminis (jaučiama šiluma), mechaninis – mikromasažas (vibracija), biologinis. Terminis poveikis – pagreitina riebalinių ląstelių skilimą, oda darosi lygi, stangri. Mikromasažas – ypač veiksmingas probleminėse riebalų sankaupų zonose (esant šlaunų „galife“). Biologinis poveikis - veikia fiziologinius procesus: išsiplečia kapiliarai, audiniai gauna daugiau deguonies, pagerėja mikrocirkuliacija, padidėja ląstelių membranų pralaidumas, pagerėja limfos nutekėjimas, audinių pH krypsta į šarminę pusę, atpalaiduojami raumenys, sumažėja skausmas, silpnėja uždegiminiai procesai. 

Ultragarsu efektyviai gydomi spuogai, celiulitas, mažinamos strijos, riebalų sankaupos, vokų paburkimas, stangrinama bet kurios veido ir kūno dalies oda, lyginami randai. Procedūrų metu įvedami preparatai giliai į audinius.

Karnitino koncentratas - lygina gruoblėtą, nelygią odą, raukšles, mažina riebalinį perteklių, gerina odos būklę ir išvaizdą. 

Kombinuojant su vakuuminiu SPM masažu bendra procedūros trukmė - 1 val. 10 min., kaina - 50 Eur.
20 min.15 EUR
+ B1.3 Liekninantis, anticeliulitinis, detoksikuojantis, stangrinantis kojų įvyniojimas


Naudojama labai aukštos kokybės profesionali gydomoji kosmetika. Ji kuriama ir išbandoma Vokietijos genetinių tyrimų laboratorijoje, naudojant naujausias mokslines technologijas. Kosmetikos aktyviosios medžiagos išgaunamos homeopatiniu būdu, o tai leidžia sėkmingai spręsti daugelį odos problemų pasiekiant ilgalaikį efektą. 

ĮVINIOJIMAI. Cinnamon (Zimt) kremas šalina ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupusius toksinus ir kitas nuodingas medžiagas. Probleminės kūno vietos aptepamos, 24 val. poveikį turinčiu riebalų skilimą skatinančiu geliu AE-Stick. 

Rezultatas – puiki detosikacija, sumažėjusios apimtys, sustandėję, lygūs audiniai, sumažėjęs išsiplėtusių kapiliarų tinklas. 

Kombinuojant su vakuuminiu SPM masažu bendra procedūros trukmė - 1 val. 40 min., kaina - 50 Eur.
50 min.15 EUR
+ B1.4 Procedūra neigiamo slėgio kapsulėje VACUSTYLER III


VACUSTYLER III – tai vienintelė Lietuvoje neigiamo slėgio (vakuuminė) kapsulė su integruotomis magnetinio lauko bei jonizuoto deguonies terapijomis. Aparatas dirba tarsi išorinė širdis. Vacustyler III veikimo principas – tam tikrais intervalais besikeičiantis normalus ir neigiamas (net iki - 60 milibarų) atmosferos slėgis. Neigiamo slėgio fazės metu pagerėja šlakų ir toksinų pašalinimas iš ląstelių, suaktyvėja audinių aprūpinimas deguonimi ir mitybinėmis medžiagomis, krauju aprūpinamos net ir sklerozuotos arterijos, negyvybingi audiniai, pagerėja ir atsistato jų funkcija. Pauzės metu pašalinamas skysčių perteklius kartu su šlakais ir toksinais, ypač gerai detoksikuojamas organizmas po alkoholio intoksikacijos.

PROCEDŪROS SKIRTOS: 

celiulito gydymui, 
viršsvorio mažinimui, 

elastingumą praradusiai odai, 
kraujagyslių treniravimui, 
trombozių profilaktikai. 

Šio unikalaus aparato dėka, galima įveikti, ar žymiai palengvinti tokias problemas, kaip: 

sutrikusi galūnių kraujotaka (diabetinė pėda, gresianti gangrena, obliteruojantis endarterijitas, Reino sindromas), 
parezai, 
artritai, 
išsiplėtę kapiliarai ir venos, 
veninė stazė mažąjame dubenyje, 
stuburo skausmai, 
blogai gyjančios trofinės opos, 
limfostazė, bet kokios kilmės patinimai, 
nepakankama širdies bei insktų funkcija, 
žarnyno motorikos sulėtėjimas, 
kiaušidžių cistos, 
sąaugos, 
vyrų potencijos sutrikimai (suaktyvina lytinę potenciją).

MAGNETO (magnetinio lauko) TERAPIJOS POVEIKIS: 

priešuždegiminis, 
mažinantis skausmą, 
atpalaiduojantis, 
raminantis, 
antineuralginis, 
antivirusinis, 
plečiantis kraujagysles,
stimuliuoja organizmo savisaugos mechanizmus, 
didina deguonies koncentraciją kraujyje. 

Ypač rekomenduojama esant šioms medicininėms indikacijoms: 

reumatas, 
artritai, 
artrozės, 
osteoporozė, 
stuburo susirgimai, 
lėtinis skausminis sindromas, 
kraujotakos sutrikimai, 
miokardo infarktas, 
venų varikozė, 
hemorojus, 
bronchinė astma, 
neurodermitas, 
diabetas (mažėja jo sukeltos komplikacijos: regėjimo, periferinės nervų sistemos, inkstų funkcijos sutrikimai), padidėja insulino gamyba, sumažėja gliukozės kiekis kraujyje, 
aukštas arba žemas kraujospūdis, 
migrena, 
išsėtinė sklerozė, 
raumenų distrofija, 
Parkinsono liga, 
nudegimai, 
nyksta odos alerginės reakcijos, lizocimo aktyvumas padidėja 100% (lizocimas suardo bakterijų sieneles).

JONIZUOTO DEGUONIES IR OZONO INHALIATORIUS. Organizmui trūkstant deguonies, oda darosi plona, sausa, praranda elastingumą, atsiranda raukšlės. Viso kūno jungiamasis audinys silpnėja, atsiranda celiulito požymiai, oda praranda elastingumą, sulėtėja medžiagų apykaita. Norint šito išvengti, į pagalbą pasitelkiame jonizuotos deguonies inhaliatorių. Inhaliatorius naudoja oro deguonį, kurį filtras apvalo nuo dulkių ir mikrobų, aukšto voltažo galvutė suskaldo į jonus, kurie greičiau patenka į ląsteles. Taip organizmas gauna tai, kas būtina normaliai medžiagų apykaitai. 

Kadangi pagreitėja medžiagų apykaita, inhaliacijos rekomenduojamos turintiems viršsvorį bei esant organizmo apnuodijimui. Be to, pagerina kitų procedūrų efektyvumą. Ypač rekomenduojamas:


 • nėščioms moterims,

 • sergantiems kvėpavimo takų ligomis,

 • diabetu,

 • rūkantiems,

 • turintiems viršsvorį,

 • turintiems miego sutrikimus.Kombinuojant su vakuuminiu SPM masažu bendra procedūros trukmė - 1 val. 30 min., kaina - 47 Eur.
40 min.12 EUR
B2 Limfodrenažinis masažas SlydeStyler su limfodrenažiniu kremu


Organizme nuolat vyksta medžiagų apykaitos procesai, kurių metu susidaro įvairūs šlakai ir toksinai. Apvalant organizmą nuo toksinių medžiagų, svarbų vaidmenį atlieka limfa. Tačiau pati limfa tekėti negali, reikalinga „pompa“, kuri priverstų ją tekėti širdies link. „Pompos“ vaidmenį atlieka susitraukinėjantys raumenys ir elastinga oda su tvirtu jungiamuoju audiniu. Tačiau gyvenimas diktuoja savo sąlygas: kvėpuojame užterštu oru, mažai judame, silpnėja mūsų raumenys.

Nevisavertė mityba, įvairūs maisto priedai, hormoniniai preparatai sutrikdo kolageno ir elastino sintezę. Dėl to silpnėja jungiamasis audinys, ir limfos tekėjimą nulemianti „pompa“ nebegali atlikti savo funkcijos – audiniuose susilaiko skysčiai su visais jose esančiais toksinais. Tai papildomas krūvis venoms, jos pradeda plėstis, galūnės tampa sunkios, patinusios, pakinta ir oda. Ji tampa gruoblėta (celiulitas), neretai paburksta vokai, atsiranda „maišeliai“ po akimis. Net iš tokios situacijos išeitis yra. Tai slystamasis mechaninis limfodrenažas. Padidinto slėgio oro bangos slinkdamos kūnu ritmiškais intervalais, pagerina limos tekėjimą, šalina šlakus, iš ląstelių išstumiami toksinai, riebalai.

Limfodrenažas atliekamas esant bet kokios kilmės patinimams, išsiplėtus kojų kapiliarams ir venoms, po jų operacijų, dramblialigei, skleroterapijai, turint antsvorį, celiulitą, sudribusią odą. Pilvo srities limfodrenažas sureguliuoja žarnyno veiklą (esant  vidurių užkietėjimui), sumažina riebalų sankaupas. Jau po pirmos procedūros sumažėja kūno apimtys, oda tampa lygesnė. 

Naujų technologijų dėka mechaninis limfodrenažas gali būti atliekamas aparatu SLIDE – STYLER, kuris sudarytas iš kontrolinio prietaiso ir manžetų, į kuriuos patenka suslėgtas oras. Manžetuose spaudimas pasiskirsto tolygiai, atlikdamas ritmišką, švelnų, banguojantį masažą. Slėgio banga prasideda nuo pirštų galiukų, kyla blauzdomis ir šlaunimis aukštyn iki sėdmenų, juosmens. Po to vienu metu slėgis visuose manžetuose nukrenta, toliau seka kita banga ir t.t. Kiekvienam klientui slėgio stiprumą ir manžetų prisipildymo greitį galima reguliuoti individualiai. Net po vienos 30 min. procedūros rezultatai matomi ir jaučiami - sumažėja apimtys, rūbai ir batai pasidaro laisvesni, ypač jaučiasi šlaunų ir liemens srityse.

Gydant celiulitą reikia atlikti 15-20 procedūrų, priklausomai nuo celiulito stadijos ir kliento amžiaus. Procedūros atliekamos 2-3 kartus savaitėje, nors atskirais atvejais galima ir kasdien. Manžetas pilvui įgalina suploninti liemenį net esant storam pilvui. Manžetas stimuliuoja žarnyno motoriką, tuo pačiu gerina virškinimą. Tai maloni, atpalaiduojanti, tik 20 min. užimanti procedūra.

NAUDOJAMAS:

1. „Apelsino žievelės“ požymiams mažinti,
2. Jungiamojo audinio stiprinimui šlaunų, sėdmenų, pilvo srityse,
3. Pilvo presui stiprinti (po gimdymo),
4. Kombinuojant su kitais metodais celiulitui gydyti.

REZULTATAI:

1. Sumažėja apimtys šlaunų, sėdmenų, liemens srityse,
2. Pagerėja audinių struktūra,
3. Sumažėja patinimai ir kliento savijauta.

STYLER CREME
Anticeliulitinis limfodrenažinis kremas

Pagrindinės veikliosios medžiagos: gebenės, arnikos, medetkos, taukės ekstraktai, azulenas, vitaminas E.

Savybės:

STYLER CREME sukurtas limfos apytakai gerinti. Skirtas celiulito profilaktikai bei jo gydymui venų ar limfagyslių susirgimų atvejais, specifiniams gydymo tikslams (pvz.: aknei ir t.t.). 

Šis kremas dar efektyvesnis, atliekant vakuuminį masažą, limfodrenažą ar elektroprocedūras. Be to, jo geras poveikis esant spuoguotai ar sudirgintai veido odai. STYLER CREME labai švelnus, tinka ir kūdikiams.

Procedūros trukmė - 50 min., kaina - 25 EUR.
50 min.25 EUR
+ B2.1 Liekninantis, anticeliulitinis, detoksikuojantis, stangrinantis kojų įvyniojimas


Naudojama labai aukštos kokybės profesionali gydomoji kosmetika. Ji kuriama ir išbandoma Vokietijos genetinių tyrimų laboratorijoje, naudojant naujausias mokslines technologijas. Kosmetikos aktyviosios medžiagos išgaunamos homeopatiniu būdu, o tai leidžia sėkmingai spręsti daugelį odos problemų pasiekiant ilgalaikį efektą. 

ĮVINIOJIMAI.Cinnamon (Zimt) kremas šalina ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupusius toksinus ir kitas nuodingas medžiagas. Probleminės  kūno vietos aptepamos, 24 val. poveikį turinčiu riebalų skilimą skatinančiu geliu AE-Stick. 

Rezultatas – puiki detosikacija, sumažėjusios apimtys, sustandėję, lygūs audiniai, sumažėjęs išsiplėtusių kapiliarų tinklas. 

Kombinuojant su limfodrenažiniu masažu Slide Styler bendra procedūros trukmė - 60 min., kaina - 40 Eur.
10 min.15 EUR
B2.2 Limfodrenažinis masažas turintiems neįgalumą bei vyresniems nei 60 m.
50 min.18 EUR
B3 Liekninantis, anticeliulitinis, detoksikuojantis, stangrinantis įvyniojimas


Naudojama labai aukštos kokybės profesionali gydomoji kosmetika. Ji kuriama ir išbandoma Vokietijos genetinių tyrimų laboratorijoje, naudojant naujausias mokslines technologijas. Kosmetikos aktyviosios medžiagos išgaunamos homeopatiniu būdu, o tai leidžia sėkmingai spręsti daugelį odos problemų pasiekiant ilgalaikį efektą. 

ĮVINIOJIMAI. ĮVINIOJIMAI. Cinnamon (Zimt) kremas šalina ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupusius toksinus ir kitas nuodingas medžiagas. Probleminės  kūno vietos aptepamos, 24 val. poveikį turinčiu riebalų skilimą skatinančiu geliu AE-Stick. 

Rezultatas – puiki detosikacija, sumažėjusios apimtys, sustandėję, lygūs audiniai, sumažėjęs išsiplėtusių kapiliarų tinklas.
60 min.29 EUR
B4 Ypatingai liekninantis, anticeliulitinis, stangrinantis kompresinis įvyniojimas


Šalina ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupusius toksinus ir kitas nuodingas medžiagas. Probleminės  kūno vietos aptepamos 24 val. poveikį turinčiu riebalų skilimą skatinančiu geliu ir apvyniojamos specialia plėvele. 

CINNAMON (ZIMT) CREAM naudojamas kaip bazinis produktas apvyniojimo (Body Wrapping) procedūroms. Tai metodas, susidedantis iš dviejų dalių – preparatų veikimo ir fizinio poveikio (kompresijos). WEYERGANS HIGH CARE šiam tikslui sukurta speciali folija ir produktai yra itin aukštos kokybės.

Cinamono kremas kompresinei terapijai, CINNAMON CREAM yra specifinis produktas, skirtas aromaterapijai ir diferencijuotam celiulito gydymui. Ekstraktai ir eteriniai aliejai, esantys sudėtyje:

1. Gerina ląstelių, ypač riebalinių, metabolizmą, mažėja riebalų sankaupos;
2. Gerina difuzinius procesus bei onkotinį slėgį, todėl medžiagų apykaitos produktai bei toksinai iš ląstelių difunduoja į tarpląstelinį skystį;
3. Gerėjant kraujotakai, gerėja audinių aprūpinimas deguonimi, drėgme bei mineralais, skatinama kolageno ir elastino sintezė.

Rezultatas – puiki detosikacija, sumažėjusios apimtys, sustandėję, lygūs audiniai, sumažėja išsiplėtusių kapiliarų. 

Riebalų deginimą aktyvinantis preparatas. AE-Stick mažina riebalų kiekį ląstelių viduje, pagerindamas audinių aprūpinimą deguonimi. Sukelia natūralią biocheminę reakciją, kurios metu sudeginami riebalai. Ypač tinka šlaunų, sėdmenų, pilvo, žastų srityse susiklaupusių riebalų mažinimui. AE-Stick yra viena iš pagrindinių priemonių, naudojamų celiulito gydymui. Taip akivaizdžiai pagerina kūno apvyniojimo, limfodrenažo, elektroterapinių procedūrų efektą. Naudojamas atliekant vakuuminį masažą, limfodrenažą. Rekomenduojamas inkapsuliuotiems riebalams („galife“, lipomoms) „deginti“.

HIGH C/vitaminas C milteliais. Veikliosios sudėtinės dalys: L - askorbo rūgštis (3g = 90citrinų). High C pagrindinė sudėtinė dalis yra L, kuri yra labai svarbi kaip ir bet kuris vitaminas. Jis stiprina organizmo apsaugą, labai svarbus dantims, kaulams ir jungiamiesiems audiniams. High C padeda kolageno sintezei, formuojasi kolageno audiniai. Kolagenas yra visame kūne: sanariuose, odoje ir kauluose. 

ZIMT/ALGAE PLUS sukurtas cinamono kremo pagrindu specialiai kompresinėms kūno apvyniojimo procedūroms (Body Wrapping), kurios yra viena iš diferencijuoto celiulito gydymo sudedamųjų dalių. Kremo ingredientai padidina slėgį audiniuose, išstumdami iš ląstelių į tarpląstelinį skystį riebalus ir kitus apykaitos produktus, kuriuos transportuoja ir šalina limfa bei kiti šalinimo organai. Gydymo metu oda tampa lygi, ji absorbuoja drėgmę, deguonį ir mineralus. Taip pasiekiamas puikus detoksikacinis efektas ir, kartu, aktyvinamas ląstelių aprūpinimas pagrindiniais pilnavertės medžiagų apykaitos elementais.

Galima naudoti visam kūnui ar atskiroms sritims. Labiausiai rekomenduojame vidiniams šlaunų ir rankų paviršiams, nudribusiam pilvui. Prieš apvyniojimo procedūrą ir ZIMT/ALGAE PLUS, kitas priemones pasirinkite, atsižvelgiant į audinių būklę. Jeigu yra būtinybė procedūras atlikti namuose, rekomenduojama kvalifikuoto specialisto konsultacija.
60 min.35 EUR
Kojų ir pilvo procedūros Trukmė*Kaina
B5 Liekninantis ir stangrinantis vakuuminis SPM masažas


Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas, su Body Peeling šveitikliu kuris giliai išvalo odą, pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį, skatina jo atsinaujinimą. Sudėtyje esantys aliejai drėkina odą, baltymai padeda atstayti apsauginį sluoksnį, ramunėlių ekstraktas ramina odą. Šio šveitimo dėka žymiai pagerėja kitų naudojamų priemonių įsisavinimas į audinius ir daro didelę įtaką tolimesnės procedūros rezultatams. 

Atliekamas vakuuminis masažas su vokiečių kompanijos Weyergans aparatu SPM DIGITAL su reguliuojamu neigiamu slėgiu, naudojant skirtingus specifinius judesius skirtingais procedūros etapais, remiantis patentuotomis dr. Rudolf Weyergans celiulito gydymo metodikomis. Šio masažo metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai tarpląsteliniame lygyje - aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Ši procedūra ypač svarbi gydant celiulitą, koreguojant šlaunų bei sėdmenų formas, mažinant riebalų sankaupas probleminėse zonose, didinant odos elastingumą ir stangrumą, ypač vidiniuose šlaunų paviršiuose. Pagerėja mikrocirkuliacija, jungiamojo audinio regeneracija, o tai ypač svarbu esant sudribusiai odai. Aktyvinami enzimai, suaktyvinama fagocitozė (fagocitai – ląstelės, naikinančios riebalų sankaupas, svetimkūnius, nereiklalingus audinius), pagreitėja riebalinių sankaupų šalinimas. Nėštumo ar greito svorio priaugimo metu atsiradusios strijos pastebimai sumažėja. Ši procedūra pagreitina įvairios kilmės kraujosruvų rezorbciją, padeda suminkštinti, išlyginti randus.

Šio masažo metu, priešingai nei atliekant rankomis, audiniai nėra mechaniškai spaudžiami, nespazmuoja kraujagyslės, o atvirkščiai dėl siurbimo ryškiai išsiplečia kraujagyslės, dėl to masažuojamos vietos audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi. Tuo pačiu nudrenuojami tarpląsteliniai audinių skysčiai su juose esančiais medžiagų skilimo produktais, toksinais. Mažėja raumenų paburkimas, kraujagyslių spazmai, susikaupę riebalai, aprimsta uždegimas.

Masažo metu naudojamos priemonės dėka, oda praturtinama vitaminais A, B, D, E. Skatinamas ląstelių metabolizmas, jungiamojo audinio stiprinimas ir regeneracija. Maitina, drėkina, minkština odą, gerina gijimą, esant strijoms, minkština randus, spartina regeneracinius procesus. Dar stipresniam efektui išgauti naudojamos koncentruotos putos Alpha Mouse, kurios stiprina jungiamąjį audinį, veikia giliau esančius audinius, gerina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metabolizmą. Priemonė Ae-Stick mažina riebalų kiekį ląstelių viduje, pagerina audinių aprūpinimą deguonimi, sukelią natūralią biocheminę reakciją, kurios metu sudeginami riebalai. AE-Stick gelio poveikis trunka 24 valandas.

Vakuuminio masažo aparatas

Specialių stiklinių antgalių įvairaus neigiamo slėgio ir tam tikros atlikimo technikos pagalba:

pagerinamas limfos nutekėjimas,
pagerėja kraujotaka,
išplečiamos susiaurėjusios kraujagyslės,
stiprinamas jungiamasis audinys (tvirtėja oda, kraujagyslių sienelės),
atpalaiduojami įtempti raumenys,
mažinamos potrauminės ar pooperacinės kraujosruvos,
minkštinami randai.
Vakuuminis masažas efektyvus mažinant nugaros ir kitus skausmus, sprando raumenų įtempimą, esant kraujagyslių spazmams. Mažina celiulito požymius, stangrina odą, lygina raukšles. Procedūros atliekamos 1-3 kartus per savaitę, jų gali reikėti 5 -10. 

Procedūros trukmė - 1 val. 10 min., kaina - 40 Eur.
1 val. 10 min.40 EUR
+ B5.1 Limfodrenažinis masažas SlydeStyler


Organizme nuolat vyksta medžiagų apykaitos procesai, kurių metu susidaro įvairūs šlakai ir toksinai. Apvalant organizmą nuo toksinių medžiagų, svarbų vaidmenį atlieka limfa. Tačiau pati limfa tekėti negali, reikalinga „pompa“, kuri priverstų ją tekėti širdies link. „Pompos“ vaidmenį atlieka susitraukinėjantys raumenys ir elastinga oda su tvirtu jungiamuoju audiniu. Tačiau gyvenimas diktuoja savo sąlygas: kvėpuojame užterštu oru, mažai judame, silpnėja mūsų raumenys.

Nevisavertė mityba, įvairūs maisto priedai, hormoniniai preparatai sutrikdo kolageno ir elastino sintezę. Dėl to silpnėja jungiamasis audinys, ir limfos tekėjimą nulemianti „pompa“ nebegali atlikti savo funkcijos – audiniuose susilaiko skysčiai su visais jose esančiais toksinais. Tai papildomas krūvis venoms, jos pradeda plėstis, galūnės tampa sunkios, patinusios, pakinta ir oda. Ji tampa gruoblėta (celiulitas), neretai paburksta vokai, atsiranda „maišeliai“ po akimis. Net iš tokios situacijos išeitis yra. Tai slystamasis mechaninis limfodrenažas. Padidinto slėgio oro bangos slinkdamos kūnu ritmiškais intervalais, pagerina limos tekėjimą, šalina šlakus, iš ląstelių išstumiami toksinai, riebalai. 

Celiulitas - tai plačiai paplitusi problema, žinoma jau eilę šimtmečių. Jo priežastys dažnai genetinės, hormonų disbalansas, neteisinga mityba ir t.t.. Celiulitas - gruoblėta, su duobutėmis oda, tai nulemia „išsipūtusios“ riebalų ląstelės, kuriose susikaupia daug šlakų, vandens. Jos gali padidėti net iki 100 kartų. Dietomis ir sportu šios problemos neišspręsite. Reikalinga išorinė pagalba. 

Mes gydome celiulitą remiantis dr. Rudolf Weyergans patentuota „Diferencijuoto celiulito gydymo metodika“, kurios esmė - įvairių metodų kombinacija (kombinuojamos skirtingos procedūros su skirtingomis priemonėmis).

Svarbiausia yra suaktyvinti limfą. Tai atliekame Slide Styler mechaninio limfodrenažo aparatu. Ant kojų, rankų ar pilvo uždedami specialūs manžetai, jais padidinto oro slėgio bangos ritmiškai „stumia“ limfą iš galūnių, pašalindamos skysčių perteklių ir šlakus. Prieš tai atskiras kūno dalis tepame įvairiais limfos apytaką, riebalų skilimą skatinančiais kremais, geliais, odą stangrinančiais koncentratais, apvyniojame specialia plėvele. Ši procedūra gali trukti 20-40 min. Limfodrenažą mes deriname su vakuuminiu masažu. Tik jo pagalba galima „išlyginti“ odos gumburėlius, atskiriant į grupeles sulipusias riebalų ląsteles. Jei oda sudribusi, dar naudojame sonoforezę (ultragarsą) su fibrostimulinu, atstatančiu jungiamojo audinio struktūrą. Efektyvumui pagerinti skiriame jonizuoto deguonies inhaliaciją (žymiai pagreitina medžiagų apykaitą). Tarp procedūrų atliekamų kabinete, namuose reikia naudoti anticeliulitinį limfodrenažinį kremą, riebalus „deginantį“ gelį, stangrinančias priemones. Kad rezultatai išliktų ilgai, pakanka atlikti palaikomąją procedūrą vieną kartą per 4-6 savaites.

Limfodrenažas atliekamas esant bet kokios kilmės patinimams, išsiplėtus kojų kapiliarams ir venoms, po jų operacijų, dramblialigei, skleroterapijai, turint antsvorį, celiulitą, sudribusią odą. Pilvo srities limfodrenažas sureguliuoja žarnyno veiklą (esant  vidurių užkietėjimui), sumažina riebalų sankaupas. Jau po pirmos procedūros sumažėja kūno apimtys, oda tampa lygesnė. 

Kiekvienas gydymas nustatomas individualiai ir didele dalimi priklauso nuo kliento bendradarbiavimo ir prisižiūrėjimo, todėl nurodymai dėl gydymo trukmės gali būti tik rekomendacinio pobūdžio. Kadangi gydymo rezultatai pasirodo spontaniškai, tai ir terapijos pabaigą galima numatyti kiekvienu konkrečiu atveju individualiai.

Kombinuojant su vakuuminiu SPM masažu bendra procedūros trukmė - 1 val. 40 min., kaina - 51 Eur.
30 min.11 EUR
+ B5.2 Liekninančių ar stangrinančių preparatų įvedimas ultragarsu


Ultragarsas populiarus šiuolaikinis terminas, žinomas ne tik medicinoje, bet ir kosmetologijoje. Pagrindiniai ultragarso poveikiai: terminis (jaučiama šiluma), mechaninis – mikromasažas (vibracija), biologinis. Terminis poveikis – pagreitina riebalinių ląstelių skilimą, oda darosi lygi, stangri. Mikromasažas – ypač veiksmingas probleminėse riebalų sankaupų zonose (esant šlaunų „galife“). Biologinis poveikis - veikia fiziologinius procesus: išsiplečia kapiliarai, audiniai gauna daugiau deguonies, pagerėja mikrocirkuliacija, padidėja ląstelių membranų pralaidumas, pagerėja limfos nutekėjimas, audinių pH krypsta į šarminę pusę, atpalaiduojami raumenys, sumažėja skausmas, silpnėja uždegiminiai procesai. 

Ultragarsu efektyviai gydomi spuogai, celiulitas, mažinamos strijos, riebalų sankaupos, vokų paburkimas, stangrinama bet kurios veido ir kūno dalies oda, lyginami randai. Procedūrų metu įvedami preparatai giliai į audinius.

Karnitino koncentratas - lygina gruoblėtą, nelygią odą, raukšles, mažina riebalinį perteklių, gerina odos būklę ir išvaizdą. 

Kombinuojant su vakuuminiu SPM masažu bendra procedūros trukmė - 1 val. 30 min., kaina - 57 Eur.
20 min.17 EUR
+ B5.3 Liekninantis, anticeliulitinis, stangrinantis įvyniojimas


Naudojama labai aukštos kokybės profesionali gydomoji kosmetika. Ji kuriama ir išbandoma Vokietijos genetinių tyrimų laboratorijoje, naudojant naujausias mokslines technologijas. Kosmetikos aktyviosios medžiagos išgaunamos homeopatiniu būdu, o tai leidžia sėkmingai spręsti daugelį odos problemų pasiekiant ilgalaikį efektą.

ĮVINIOJIMAI. ZIMT ALGAE PLUS kremas . Kremo ingredientai padidina slėgį audiniuose, išstumdami iš ląstelių į tarpląstelinį skystį riebalus ir kitus apykaitos produktus, kuriuos transportuoja ir šalina limfa bei kiti šalinimo organai. Gydymo metu oda tampa lygi, ji absorbuoja drėgmę, deguonį ir mineralus. Taip pasiekiamas puikus detoksikacinis efektas ir, kartu, aktyvinamas ląstelių aprūpinimas pagrindiniais pilnavertės medžiagų apykaitos elementais. Probleminės kūno vietos aptepamos 24 val. poveikį turinčiu riebalų skilimą skatinančiu geliu AE-Stick.

Rezultatas – puiki detosikacija, sumažėjusios apimtys, sustandėję, lygūs audiniai, sumažėjęs išsiplėtusių kapiliarų tinklas.

Kombinuojant su vakuuminiu SPM masažu bendra procedūros trukmė - 1 val. 50 min., kaina - 58 Eur.
40 min.18 EUR
+ B5.4 Liekninantis, anticeliulitinis, detoksikuojantis įvyniojimas


Naudojama labai aukštos kokybės profesionali gydomoji kosmetika. Ji kuriama ir išbandoma Vokietijos genetinių tyrimų laboratorijoje, naudojant naujausias mokslines technologijas. Kosmetikos aktyviosios medžiagos išgaunamos homeopatiniu būdu, o tai leidžia sėkmingai spręsti daugelį odos problemų pasiekiant ilgalaikį efektą.

ĮVINIOJIMAI. Cinnamon (Zimt) kremas šalina ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupusius toksinus ir kitas nuodingas medžiagas. Probleminės kūno vietos aptepamos 24 val. poveikį turinčiu riebalų skilimą skatinančiu geliu AE-Stick.

Rezultatas – puiki detosikacija, sumažėjusios apimtys, sustandėję, lygūs audiniai, sumažėjęs išsiplėtusių kapiliarų tinklas.

Kombinuojant su vakuuminiu SPM masažu bendra procedūros trukmė - 1 val. 50 min., kaina - 53 Eur.
40 min.13 EUR
+ B5.5 Kompresinis Cellend arba Kilo įvyniojimas


Devynios puikios priežastys, dėl kurių verta pasirinkti Cellend arba Kilo procedūras:

1. Drenuoja ir palaiko teisingą vandens paskirstymą audiniuose;
2. Slopina naujos liposklerozės formavimąsi;
3. Mažina liposklerozę;
4. Mažina lokalizuotų riebalų kiekį – ypatingai kelių srityje;
5. Gerina venolimfinę apytaką;
6. Slopina paviršinių kapiliarų susidarymą;
7. Skatina ląstelių regeneraciją;
8. Drėkina audinius;
9. Skatina vidinės šlaunų pusės audinių stangrėjimą.

Kombinuojant su vakuuminiu SPM masažu bendra procedūros trukmė - 1 val. 40 min., kaina - 67 Eur.

30 min.27 EUR
+ B5.6 Procedūra neigiamo slėgio kapsulėje VACUSTYLER III


VACUSTYLER III – tai vienintelė Lietuvoje neigiamo slėgio (vakuuminė) kapsulė su integruotomis magnetinio lauko bei jonizuoto deguonies terapijomis. Aparatas dirba tarsi išorinė širdis. Vacustyler III veikimo principas – tam tikrais intervalais besikeičiantis normalus ir neigiamas (net iki - 60 milibarų) atmosferos slėgis. Neigiamo slėgio fazės metu pagerėja šlakų ir toksinų pašalinimas iš ląstelių, suaktyvėja audinių aprūpinimas deguonimi ir mitybinėmis medžiagomis, krauju aprūpinamos net ir sklerozuotos arterijos, negyvybingi audiniai, pagerėja ir atsistato jų funkcija. Pauzės metu pašalinamas skysčių perteklius kartu su šlakais ir toksinais, ypač gerai detoksikuojamas organizmas po alkoholio intoksikacijos.

PROCEDŪROS SKIRTOS: 

celiulito gydymui, 
viršsvorio mažinimui, 

elastingumą praradusiai odai, 
kraujagyslių treniravimui, 
trombozių profilaktikai. 

Šio unikalaus aparato dėka, galima įveikti, ar žymiai palengvinti tokias problemas, kaip: 

sutrikusi galūnių kraujotaka (diabetinė pėda, gresianti gangrena, obliteruojantis endarterijitas, Reino sindromas), 
parezai, 
artritai, 
išsiplėtę kapiliarai ir venos, 
veninė stazė mažąjame dubenyje, 
stuburo skausmai, 
blogai gyjančios trofinės opos, 
limfostazė, bet kokios kilmės patinimai, 
nepakankama širdies bei insktų funkcija, 
žarnyno motorikos sulėtėjimas, 
kiaušidžių cistos, 
sąaugos, 
vyrų potencijos sutrikimai (suaktyvina lytinę potenciją).

MAGNETO (magnetinio lauko) TERAPIJOS POVEIKIS: 

priešuždegiminis, 
mažinantis skausmą, 
atpalaiduojantis, 
raminantis, 
antineuralginis, 
antivirusinis, 
plečiantis kraujagysles,
stimuliuoja organizmo savisaugos mechanizmus, 
didina deguonies koncentraciją kraujyje. 

Ypač rekomenduojama esant šioms medicininėms indikacijoms: 

reumatas, 
artritai, 
artrozės, 
osteoporozė, 
stuburo susirgimai, 
lėtinis skausminis sindromas, 
kraujotakos sutrikimai, 
miokardo infarktas, 
venų varikozė, 
hemorojus, 
bronchinė astma, 
neurodermitas, 
diabetas (mažėja jo sukeltos komplikacijos: regėjimo, periferinės nervų sistemos, inkstų funkcijos sutrikimai), padidėja insulino gamyba, sumažėja gliukozės kiekis kraujyje, 
aukštas arba žemas kraujospūdis, 
migrena, 
išsėtinė sklerozė, 
raumenų distrofija, 
Parkinsono liga, 
nudegimai, 
nyksta odos alerginės reakcijos, lizocimo aktyvumas padidėja 100% (lizocimas suardo bakterijų sieneles).

JONIZUOTO DEGUONIES IR OZONO INHALIATORIUS. Organizmui trūkstant deguonies, oda darosi plona, sausa, praranda elastingumą, atsiranda raukšlės. Viso kūno jungiamasis audinys silpnėja, atsiranda celiulito požymiai, oda praranda elastingumą, sulėtėja medžiagų apykaita. Norint šito išvengti, į pagalbą pasitelkiame jonizuotos deguonies inhaliatorių. Inhaliatorius naudoja oro deguonį, kurį filtras apvalo nuo dulkių ir mikrobų, aukšto voltažo galvutė suskaldo į jonus, kurie greičiau patenka į ląsteles. Taip organizmas gauna tai, kas būtina normaliai medžiagų apykaitai. 

Kadangi pagreitėja medžiagų apykaita, inhaliacijos rekomenduojamos turintiems viršsvorį bei esant organizmo apnuodijimui. Be to, pagerina kitų procedūrų efektyvumą. Ypač rekomenduojamas:


 • nėščioms moterims,

 • sergantiems kvėpavimo takų ligomis,

 • diabetu,

 • rūkantiems,

 • turintiems viršsvorį,

 • turintiems miego sutrikimus.Kombinuojant su vakuuminiu SPM masažu bendra procedūros trukmė - 1 val. 40 min., kaina - 52 Eur.
30 min.12 EUR
B6 Liekninantis, anticeliulitinis, detoksikuojantis, stangrinantis įvyniojimas su cinamono ir jūros dumblių kauke


Naudojama labai aukštos kokybės profesionali gydomoji kosmetika. Ji kuriama ir išbandoma Vokietijos genetinių tyrimų laboratorijoje, naudojant naujausias mokslines technologijas. Kosmetikos aktyviosios medžiagos išgaunamos homeopatiniu būdu, o tai leidžia sėkmingai spręsti daugelį odos problemų pasiekiant ilgalaikį efektą.

ĮVINIOJIMAI. ZIMT ALGAE PLUS kremas . Kremo ingredientai padidina slėgį audiniuose, išstumdami iš ląstelių į tarpląstelinį skystį riebalus ir kitus apykaitos produktus, kuriuos transportuoja ir šalina limfa bei kiti šalinimo organai. Gydymo metu oda tampa lygi, ji absorbuoja drėgmę, deguonį ir mineralus. Taip pasiekiamas puikus detoksikacinis efektas ir, kartu, aktyvinamas ląstelių aprūpinimas pagrindiniais pilnavertės medžiagų apykaitos elementais. Probleminės kūno vietos aptepamos 24 val. poveikį turinčiu riebalų skilimą skatinančiu geliu AE-Stick.

Rezultatas – puiki detosikacija, sumažėjusios apimtys, sustandėję, lygūs audiniai, sumažėjęs išsiplėtusių kapiliarų tinklas.

Bendra procedūros trukmė - 50 min., kaina - 35 Eur.
50 min.35 EUR
B7 Liekninantis, anticeliulitinis, detoksikuojantis įvyniojimas su cinamono kauke


Naudojama labai aukštos kokybės profesionali gydomoji kosmetika. Ji kuriama ir išbandoma Vokietijos genetinių tyrimų laboratorijoje, naudojant naujausias mokslines technologijas. Kosmetikos aktyviosios medžiagos išgaunamos homeopatiniu būdu, o tai leidžia sėkmingai spręsti daugelį odos problemų pasiekiant ilgalaikį efektą.

ĮVINIOJIMAI. Cinnamon (Zimt) kremas šalina ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupusius toksinus ir kitas nuodingas medžiagas. Probleminės kūno vietos aptepamos 24 val. poveikį turinčiu riebalų skilimą skatinančiu geliu AE-Stick.

Rezultatas – puiki detosikacija, sumažėjusios apimtys, sustandėję, lygūs audiniai, sumažėjęs išsiplėtusių kapiliarų tinklas.

Bendra procedūros trukmė - 50 min., kaina - 26 Eur.

50 min.26 EUR
B8 Ypatingai liekninatis, anticeliulitinis kompresinis įvyniojimas su cinamono kauke


Šalina ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupusius toksinus ir kitas nuodingas medžiagas. Probleminės kūno vietos aptepamos, 24 val. poveikį turinčiu riebalų skilimą skatinančiu geliu ir apvyniojamos spec. plėvele.
CINNAMON (ZIMT) CREAM naudojamas kaip bazinis produktas apvyniojimo (Body Wrapping) procedūroms. Tai metodas, susidedantis iš dviejų dalių – preparatų veikimo ir fizinio poveikio (kompresijos). WEYERGANS HIGH CARE šiam tikslui sukurta speciali folija ir produktai yra itin aukštos kokybės.

Cinamono kremas kompresinei terapijai, CINNAMON CREAM yra specifinis produktas, skirtas aromaterapijai ir diferencijuotam celiulito gydymui. Ekstraktai ir eteriniai aliejai, esantys sudėtyje:
1. Gerina ląstelių, ypač riebalinių, metabolizmą, mažėja riebalų sankaupos;
2. Gerina difuzinius procesus bei onkotinį slėgį, todėl medžiagų apykaitos produktai bei toksinai iš ląstelių difunduoja į tarpląstelinį skystį;
3. Gerėjant kraujotakai, gerėja audinių aprūpinimas deguonimi, drėgme bei mineralais, skatinama kolageno ir elastino sintezė.

Rezultatas – puiki detosikacija, sumažėjusios apimtys, sustandėję, lygūs audiniai, sumažėjęs išsiplėtusių kapiliarų

Riebalų deginimą aktyvinantis preparatas. AE-Stick mažina riebalų kiekį ląstelių viduje, pagerindamas audinių aprūpinimą deguonimi. Sukelia natūralią biocheminę reakciją, kurios metu sudeginami riebalai. Ypač tinka šlaunų, sėdmenų, pilvo, žastų srityse susiklaupusių riebalų mažinimui. AE-Stick yra viena iš pagrindinių priemonių, naudojamų celiulito gydymui. Taip akivaizdžiai pagerina kūno apvyniojimo, limfodrenažo, elektroterapinių procedūrų efektą. Naudojamas atliekant vakuuminį masažą, limfodrenažą. Rekomenduojamas inkapsuliuotiems riebalams („galife“, lipomoms) „deginti“.

HIGH C / vitaminas C milteliais. Veikliosios sudėtinės dalys: L - askorbo rūgštis (3g = 90citrinų). High C pagrindinė sudėtinė dalis yra L, kuri yra labai svarbi kaip ir bet kuris vitaminas. Jis stiprina organizmo apsaugą, labai svarbus dantims, kaulams ir jungiamiesiems audiniams, High C padeda kolageno sintezei, formuojasi kolageno audiniai. Kolagenas yra visame kūne: sanariuose, odoje ir kauluose.

Bendra procedūros trukmė - 60 min., kaina - 42 Eur.

60 min.42 EUR
B9 Ypatingai stangrinantis ir regeneruojantis kompresinis įvyniojimas su cinamono ir jūros dumblių kauke


Šalina ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupusius toksinus ir kitas nuodingas medžiagas. Probleminės kūno vietos aptepamos 24 val. poveikį turinčiu riebalų skilimą skatinančiu geliu ir apvyniojamos spec. plėvele.


Riebalų deginimą aktyvinantis preparatas. AE-Stick mažina riebalų kiekį ląstelių viduje, pagerindamas audinių aprūpinimą deguonimi. Sukelia natūralią biocheminę reakciją, kurios metu sudeginami riebalai. Ypač tinka šlaunų, sėdmenų, pilvo, žastų srityse susiklaupusių riebalų mažinimui. AE-Stick yra viena iš pagrindinių priemonių, naudojamų celiulito gydymui. Taip akivaizdžiai pagerina kūno apvyniojimo, limfodrenažo, elektroterapinių procedūrų efektą. Naudojamas atliekant vakuuminį masažą, limfodrenažą. Rekomenduojamas inkapsuliuotiems riebalams („galife“, lipomoms) „deginti“.


ZIMT/ALGAE PLUS sukurtas cinamono kremo pagrindu specialiai kompresinėms kūno apvyniojimo procedūroms (Body Wrapping), kurios yra viena iš diferencijuoto celiulito gydymo sudedamųjų dalių. Kremo ingredientai padidina slėgį audiniuose, išstumdami iš ląstelių į tarpląstelinį skystį riebalus ir kitus apykaitos produktus, kuriuos transportuoja ir šalina limfa bei kiti šalinimo organai. Gydymo metu oda tampa lygi, ji absorbuoja drėgmę, deguonį ir mineralus. Taip pasiekiamas puikus detoksikacinis efektas ir, kartu, aktyvinamas ląstelių aprūpinimas pagrindiniais pilnavertės medžiagų apykaitos elementais.
Galima naudoti visam kūnui ar atskiroms sritims. Labiausiai rekomenduojame vidiniams šlaunų ir rankų paviršiams, nudribusiam pilvui. Prieš apvyniojimo procedūrą ir ZIMT/ALGAE PLUS, kitas priemones pasirinkite, atsižvelgiant į audinių būklę. Jeigu yra būtinybė procedūras atlikti namuose, rekomenduojama kvalifikuoto specialisto konsultacija.

Bendra procedūros trukmė - 60 min., kaina - 48 Eur.
60 min.48 EUR
B10 Kompresinis anticeliulitinis Cellend arba Kilo įvyniojimas


Kruopščiai nušveitę odą specialiu šveitikliu su Glycol Mask 40% (tokiu būdu kūnas geriau paruošiamas intensyvioms procedūroms ir geresnei veikliųjų medžiagų absorbcijai), užtepame Killo arba Cellend kremo, apvyniojime drėgnais medvilniniais tvarsčiais, pradedant nuo kulkšnių aukštyn, parinkdami skirtingą slėgį tam, kad užtikrintume gerą kraujo tekėjimą. Įsukam kūną į polietileno paklodę ir leidžiame kokteiliui veikti apie 30 minučių (žiemą naudojama elektrinė šildoma antklodė).

Devynios priežastys Cellend arba Kilo procedūrų pasirinkimui:
1. Drenuoja ir reguliuoja skysčių pasiskirstymą audiniuose,
2. Stabdo naujų lokalių riebalų sankaupų atsiradimą,
3. Mažina riebalų kaupimąsi gilesniuose sluoksniuose,
4. Mažina riebalų sankaupas kelių sąnarių zonose,
5. Gerina venolimfinę apytaką,
6. Mažina išsiplėtusių paviršinių kapiliarų kiekį,
7. Skatina ląstelių regeneraciją,
8. Palaiko drėgmę audiniuose,
9. Stangrina šlaunų vidinius paviršius.

PRIEŠ PRADEDANT PROCEDŪRAS PATARIAME atlikti gilų drenažą (masažo ar aparatų pagalba).

Bendra procedūros trukmė - 60 min., kaina - 42 Eur.

60 min.42 EUR
Viso kūno procedūros Trukmė*Kaina
B11 Viso kūno vakuuminis SPM masažas


Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas, su Body Peeling šveitikliu kuris giliai išvalo odą, pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį, skatina jo atsinaujinimą. Sudėtyje esantys aliejai drėkina odą, baltymai padeda atstayti apsauginį sluoksnį, ramunėlių ekstraktas ramina odą. Šio šveitimo dėka žymiai pagerėja kitų naudojamų priemonių įsisavinimas į audinius ir daro didelę įtaką tolimesniems procedūros rezultatams. 

Atliekamas vakuuminis masažas su vokiečių kompanijos Weyergans aparatu SPM DIGITAL su reguliuojamu neigiamu slėgiu, naudojant skirtingus specifinius judesius skirtingais procedūros etapais, remiantis patentuotomis dr. Rudolf Weyergans celiulito gydymo metodikomis. Šio masažo metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai tarpląsteliniame lygyje - aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Ši procedūra ypač svarbi gydant celiulitą, koreguojant šlaunų bei sėdmenų formas, mažinant riebalų sankaupas probleminėse zonose, didinant odos elastingumą ir stangrumą, ypač vidiniuose šlaunų paviršiuose. Pagerėja mikrocirkuliacija, jungiamojo audinio regeneracija, o tai ypač svarbu esant sudribusiai odai. Aktyvinami enzimai, suaktyvinama fagocitozė (fagocitai – ląstelės, naikinančios riebalų sankaupas, svetimkūnius, nereiklalingus audinius), pagreitėja riebalinių sankaupų šalinimas. Nėštumo ar greito svorio priaugimo metu atsiradusios strijos pastebimai sumažėja. Ši procedūra pagreitina įvairios kilmės kraujosruvų rezorbciją, padeda suminkštinti, išlyginti randus.

Šio masažo metu, priešingai nei atliekant rankomis, audiniai nėra mechaniškai spaudžiami, nespazmuoja kraujagyslės, o atvirkščiai dėl siurbimo ryškiai išsiplečia kraujagyslės, dėl to masažuojamos vietos audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi. Tuo pačiu nudrenuojami tarpląsteliniai audinių skysčiai su juose esančiais medžiagų skilimo produktais, toksinais. Mažėja raumenų paburkimas, kraujagyslių spazmai, susikaupę riebalai, aprimsta uždegimas.

Masažo metu naudojamos priemonės dėka, oda praturtinama vitaminais A, B, D, E. Skatinamas ląstelių metabolizmas, jungiamojo audinio stiprinimas ir regeneracija. Maitina, drėkina, minkština odą, gerina gijimą, esant strijoms, minkština randus, spartina regeneracinius procesus. Dar stipresniam efektui išgauti naudojamos koncentruotos putos Alpha Mouse, kurios stiprina jungiamąjį audinį, veikia giliau esančius audinius, gerina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metabolizmą. Priemonė Ae-Stick mažina riebalų kiekį ląstelių viduje, pagerina audinių aprūpinimą deguonimi, sukelią natūralią biocheminę reakciją, kurios metu sudeginami riebalai. AE-Stick gelio poveikis trunka 24 valandas.

Vakuuminio masažo aparatas

Specialių stiklinių antgalių įvairaus neigiamo slėgio ir tam tikros atlikimo technikos pagalba:

pagerinamas limfos nutekėjimas,
pagerėja kraujotaka,
išplečiamos susiaurėjusios kraujagyslės,
stiprinamas jungiamasis audinys (tvirtėja oda, kraujagyslių sienelės),
atpalaiduojami įtempti raumenys,
mažinamos potrauminės ar pooperacinės kraujosruvos,
minkštinami randai.
Vakuuminis masažas efektyvus mažinant nugaros ir kitus skausmus, sprando raumenų įtempimą, esant kraujagyslių spazmams. Mažina celiulito požymius, stangrina odą, lygina raukšles. Procedūros atliekamos 1-3 kartus per savaitę, jų gali reikėti 5 -10. 

Procedūros trukmė 2 val., kaina - 60 Eur.
2 val.60 EUR
B12 Liekninantis, anticeliulitinis, detoksikuojantis, stangrinantis įvyniojimas


Naudojama labai aukštos kokybės profesionali gydomoji kosmetika. Ji kuriama ir išbandoma Vokietijos genetinių tyrimų laboratorijoje, naudojant naujausias mokslines technologijas. Kosmetikos aktyviosios medžiagos išgaunamos homeopatiniu būdu, o tai leidžia sėkmingai spręsti daugelį odos problemų pasiekiant ilgalaikį efektą.

ĮVINIOJIMAI. Cinnamon (Zimt) kremas šalina ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupusius toksinus ir kitas nuodingas medžiagas. Probleminės kūno vietos aptepamos 24 val. poveikį turinčiu riebalų skilimą skatinančiu geliu AE-Stick.

Rezultatas – puiki detosikacija, sumažėjusios apimtys, sustandėję, lygūs audiniai, sumažėjęs išsiplėtusių kapiliarų tinklas.

Kombinuojant su vakuuminiu SPM masažu bendra procedūros trukmė - 1 val. 20 min., kaina - 60 Eur.
1 val. 20 min.60 Eur
B13 Kompresinis Cellend arba Kilo įvyniojimas


Devynios puikios priežastys, dėl kurių verta pasirinkti Cellend arba Kilo procedūras:

1. Drenuoja ir palaiko teisingą vandens paskirstymą audiniuose;
2. Slopina naujos liposklerozės formavimąsi;
3. Mažina liposklerozę;
4. Mažina lokalizuotų riebalų kiekį – ypatingai kelių srityje;
5. Gerina venolimfinę apytaką;
6. Slopina paviršinių kapiliarų susidarymą;
7. Skatina ląstelių regeneraciją;
8. Drėkina audinius;
9. Skatina vidinės šlaunų pusės audinių stangrėjimą.

Kombinuojant su vakuuminiu SPM masažu bendra procedūros trukmė - 60 min., kaina - 57 Eur.

60 min.57 Eur
Pilvą liekninančios, stangrinančios procedūros Trukmė*Kaina
B14 Liekninantis ir stangrinantis vakuuminis SPM masažas


Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas, su Body Peeling šveitikliu kuris giliai išvalo odą, pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį, skatina jo atsinaujinimą. Sudėtyje esantys aliejai drėkina odą, baltymai padeda atstayti apsauginį sluoksnį, ramunėlių ekstraktas ramina odą. Šio šveitimo dėka žymiai pagerėja kitų naudojamų priemonių įsisavinimas į audinius ir daro didelę įtaką tolimesniems procedūros rezultatams. 

Atliekamas vakuuminis masažas su vokiečių kompanijos Weyergans aparatu SPM DIGITAL su reguliuojamu neigiamu slėgiu, naudojant skirtingus specifinius judesius skirtingais procedūros etapais, remiantis patentuotomis dr. Rudolf Weyergans celiulito gydymo metodikomis. Šio masažo metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai tarpląsteliniame lygyje - aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Ši procedūra ypač svarbi gydant celiulitą, koreguojant šlaunų bei sėdmenų formas, mažinant riebalų sankaupas probleminėse zonose, didinant odos elastingumą ir stangrumą, ypač vidiniuose šlaunų paviršiuose. Pagerėja mikrocirkuliacija, jungiamojo audinio regeneracija, o tai ypač svarbu esant sudribusiai odai. Aktyvinami enzimai, suaktyvinama fagocitozė (fagocitai – ląstelės, naikinančios riebalų sankaupas, svetimkūnius, nereiklalingus audinius), pagreitėja riebalinių sankaupų šalinimas. Nėštumo ar greito svorio priaugimo metu atsiradusios strijos pastebimai sumažėja. Ši procedūra pagreitina įvairios kilmės kraujosruvų rezorbciją, padeda suminkštinti, išlyginti randus.

Šio masažo metu, priešingai nei atliekant rankomis, audiniai nėra mechaniškai spaudžiami, nespazmuoja kraujagyslės, o atvirkščiai dėl siurbimo ryškiai išsiplečia kraujagyslės, dėl to masažuojamos vietos audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi. Tuo pačiu nudrenuojami tarpląsteliniai audinių skysčiai su juose esančiais medžiagų skilimo produktais, toksinais. Mažėja raumenų paburkimas, kraujagyslių spazmai, susikaupę riebalai, aprimsta uždegimas.

Masažo metu naudojamos priemonės dėka, oda praturtinama vitaminais A, B, D, E. Skatinamas ląstelių metabolizmas, jungiamojo audinio stiprinimas ir regeneracija. Maitina, drėkina, minkština odą, gerina gijimą, esant strijoms, minkština randus, spartina regeneracinius procesus. Dar stipresniam efektui išgauti naudojamos koncentruotos putos Alpha Mouse, kurios stiprina jungiamąjį audinį, veikia giliau esančius audinius, gerina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metabolizmą. Priemonė Ae-Stick mažina riebalų kiekį ląstelių viduje, pagerina audinių aprūpinimą deguonimi, sukelią natūralią biocheminę reakciją, kurios metu sudeginami riebalai. AE-Stick gelio poveikis trunka 24 valandas.

Procedūros trukmė 30 min., kaina - 18 Eur.
30 min.18 EUR
+ B14.1 Limfodrenažinis pilvo masažas SlydeStyler


Organizme nuolat vyksta medžiagų apykaitos procesai, kurių metu susidaro įvairūs šlakai ir toksinai. Apvalant organizmą nuo toksinių medžiagų, svarbų vaidmenį atlieka limfa. Tačiau pati limfa tekėti negali, reikalinga „pompa“, kuri priverstų ją tekėti širdies link. „Pompos“ vaidmenį atlieka susitraukinėjantys raumenys ir elastinga oda su tvirtu jungiamuoju audiniu. Tačiau gyvenimas diktuoja savo sąlygas: kvėpuojame užterštu oru, mažai judame, silpnėja mūsų raumenys.

Nevisavertė mityba, įvairūs maisto priedai, hormoniniai preparatai sutrikdo kolageno ir elastino sintezę. Dėl to silpnėja jungiamasis audinys, ir limfos tekėjimą nulemianti „pompa“ nebegali atlikti savo funkcijos – audiniuose susilaiko skysčiai su visais jose esančiais toksinais. Tai papildomas krūvis venoms, jos pradeda plėstis, galūnės tampa sunkios, patinusios, pakinta ir oda. Ji tampa gruoblėta (celiulitas), neretai paburksta vokai, atsiranda „maišeliai“ po akimis. Net iš tokios situacijos išeitis yra. Tai slystamasis mechaninis limfodrenažas. Padidinto slėgio oro bangos slinkdamos kūnu ritmiškais intervalais, pagerina limos tekėjimą, šalina šlakus, iš ląstelių išstumiami toksinai, riebalai. 

Celiulitas - tai plačiai paplitusi problema, žinoma jau eilę šimtmečių. Jo priežastys dažnai genetinės, hormonų disbalansas, neteisinga mityba ir t.t.. Celiulitas - gruoblėta, su duobutėmis oda, tai nulemia „išsipūtusios“ riebalų ląstelės, kuriose susikaupia daug šlakų, vandens. Jos gali padidėti net iki 100 kartų. Dietomis ir sportu šios problemos neišspręsite. Reikalinga išorinė pagalba. 

Mes gydome celiulitą remiantis dr. Rudolf Weyergans patentuota „Diferencijuoto celiulito gydymo metodika“, kurios esmė - įvairių metodų kombinacija (kombinuojamos skirtingos procedūros su skirtingomis priemonėmis).

Svarbiausia yra suaktyvinti limfą. Tai atliekame Slide Styler mechaninio limfodrenažo aparatu. Ant kojų, rankų ar pilvo uždedami specialūs manžetai, jais padidinto oro slėgio bangos ritmiškai „stumia“ limfą iš galūnių, pašalindamos skysčių perteklių ir šlakus. Prieš tai atskiras kūno dalis tepame įvairiais limfos apytaką, riebalų skilimą skatinančiais kremais, geliais, odą stangrinančiais koncentratais, apvyniojame specialia plėvele. Ši procedūra gali trukti 20-40 min. Limfodrenažą mes deriname su vakuuminiu masažu. Tik jo pagalba galima „išlyginti“ odos gumburėlius, atskiriant į grupeles sulipusias riebalų ląsteles. Jei oda sudribusi, dar naudojame sonoforezę (ultragarsą) su fibrostimulinu, atstatančiu jungiamojo audinio struktūrą. Efektyvumui pagerinti skiriame jonizuoto deguonies inhaliaciją (žymiai pagreitina medžiagų apykaitą). Tarp procedūrų atliekamų kabinete, namuose reikia naudoti anticeliulitinį limfodrenažinį kremą, riebalus „deginantį“ gelį, stangrinančias priemones. Kad rezultatai išliktų ilgai, pakanka atlikti palaikomąją procedūrą vieną kartą per 4-6 savaites.

Limfodrenažas atliekamas esant bet kokios kilmės patinimams, išsiplėtus kojų kapiliarams ir venoms, po jų operacijų, dramblialigei, skleroterapijai, turint antsvorį, celiulitą, sudribusią odą. Pilvo srities limfodrenažas sureguliuoja žarnyno veiklą (esant  vidurių užkietėjimui), sumažina riebalų sankaupas. Jau po pirmos procedūros sumažėja kūno apimtys, oda tampa lygesnė. 

Kiekvienas gydymas nustatomas individualiai ir didele dalimi priklauso nuo kliento bendradarbiavimo ir prisižiūrėjimo, todėl nurodymai dėl gydymo trukmės gali būti tik rekomendacinio pobūdžio. Kadangi gydymo rezultatai pasirodo spontaniškai, tai ir terapijos pabaigą galima numatyti kiekvienu konkrečiu atveju individualiai.

Kombinuojant su vakuuminiu SPM masažu bendra procedūros trukmė - 1 val. 10 min., kaina - 27 Eur.
40 min.9 EUR
+ B14.2 Liekninančių ar stangrinančių preparatų įvedimas ultragarsu


Ultragarsas populiarus šiuolaikinis terminas, žinomas ne tik medicinoje, bet ir kosmetologijoje. Pagrindiniai ultragarso poveikiai: terminis (jaučiama šiluma), mechaninis – mikromasažas (vibracija), biologinis. Terminis poveikis – pagreitina riebalinių ląstelių skilimą, oda darosi lygi, stangri. Mikromasažas – ypač veiksmingas probleminėse riebalų sankaupų zonose (esant šlaunų „galife“). Biologinis poveikis - veikia fiziologinius procesus: išsiplečia kapiliarai, audiniai gauna daugiau deguonies, pagerėja mikrocirkuliacija, padidėja ląstelių membranų pralaidumas, pagerėja limfos nutekėjimas, audinių pH krypsta į šarminę pusę, atpalaiduojami raumenys, sumažėja skausmas, silpnėja uždegiminiai procesai. 

Ultragarsu efektyviai gydomi spuogai, celiulitas, mažinamos strijos, riebalų sankaupos, vokų paburkimas, stangrinama bet kurios veido ir kūno dalies oda, lyginami randai. Procedūrų metu įvedami preparatai giliai į audinius.

Karnitino koncentratas - lygina gruoblėtą, nelygią odą, raukšles, mažina riebalinį perteklių, gerina odos būklę ir išvaizdą. 

Kombinuojant su vakuuminiu SPM masažu bendra procedūros trukmė - 1 val. 15 min., kaina - 27 Eur.


45 min.9 EUR
+ B14.3 Liekninantis, anticeliulitinis, detoksikuojantis įvyniojimas


Naudojama labai aukštos kokybės profesionali gydomoji kosmetika. Ji kuriama ir išbandoma Vokietijos genetinių tyrimų laboratorijoje, naudojant naujausias mokslines technologijas. Kosmetikos aktyviosios medžiagos išgaunamos homeopatiniu būdu, o tai leidžia sėkmingai spręsti daugelį odos problemų pasiekiant ilgalaikį efektą.

ĮVINIOJIMAS. Probleminės kūno vietos aptepamos 24 val. poveikį turinčiu riebalų skilimą skatinančiu geliu AE-Stick.

Rezultatas – puiki detosikacija, sumažėjusios apimtys.

Kombinuojant su vakuuminiu SPM masažu bendra procedūros trukmė - 1 val. 30 min., kaina - 21 Eur.
60 min.3 EUR
+ B14.4 Liekninantis, anticeliulitinis, detoksikuojantis, stangrinantis įvyniojimas


Naudojama labai aukštos kokybės profesionali gydomoji kosmetika. Ji kuriama ir išbandoma Vokietijos genetinių tyrimų laboratorijoje, naudojant naujausias mokslines technologijas. Kosmetikos aktyviosios medžiagos išgaunamos homeopatiniu būdu, o tai leidžia sėkmingai spręsti daugelį odos problemų pasiekiant ilgalaikį efektą.

ĮVINIOJIMAI. Cinnamon (Zimt) kremas šalina ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupusius toksinus ir kitas nuodingas medžiagas. Probleminės kūno vietos aptepamos 24 val. poveikį turinčiu riebalų skilimą skatinančiu geliu AE-Stick.

Rezultatas – puiki detosikacija, sumažėjusios apimtys, sustandėję, lygūs audiniai, sumažėjęs išsiplėtusių kapiliarų tinklas.

Kombinuojant su vakuuminiu SPM masažu bendra procedūros trukmė - 1 val. 30 min., kaina - 25 Eur.
60 min.7 EUR
B15 Liekninantis, anticeliulitinis, detoksikuojantis, stangrinantis įvyniojimas


Naudojama labai aukštos kokybės profesionali gydomoji kosmetika. Ji kuriama ir išbandoma Vokietijos genetinių tyrimų laboratorijoje, naudojant naujausias mokslines technologijas. Kosmetikos aktyviosios medžiagos išgaunamos homeopatiniu būdu, o tai leidžia sėkmingai spręsti daugelį odos problemų pasiekiant ilgalaikį efektą.

ĮVINIOJIMAI. Cinnamon (Zimt) kremas šalina ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupusius toksinus ir kitas nuodingas medžiagas. Probleminės kūno vietos aptepamos 24 val. poveikį turinčiu riebalų skilimą skatinančiu geliu AE-Stick.

Rezultatas – puiki detosikacija, sumažėjusios apimtys, sustandėję, lygūs audiniai, sumažėjęs išsiplėtusių kapiliarų tinklas.

Bendra procedūros trukmė - 45 min., kaina - 13 Eur.
45 min.13 EUR
B16 Ypatingai liekninatis, anticeliulitinis, stangrinantis kompresinis įvyniojimas


Šalina ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupusius toksinus ir kitas nuodingas medžiagas. Probleminės kūno vietos aptepamos, 24 val. poveikį turinčiu riebalų skilimą skatinančiu geliu ir apvyniojamos spec. plėvele.
CINNAMON (ZIMT) CREAM naudojamas kaip bazinis produktas apvyniojimo (Body Wrapping) procedūroms. Tai metodas, susidedantis iš dviejų dalių – preparatų veikimo ir fizinio poveikio (kompresijos). WEYERGANS HIGH CARE šiam tikslui sukurta speciali folija ir produktai yra itin aukštos kokybės.

Cinamono kremas kompresinei terapijai, CINNAMON CREAM yra specifinis produktas, skirtas aromaterapijai ir diferencijuotam celiulito gydymui. Ekstraktai ir eteriniai aliejai, esantys sudėtyje:
1. Gerina ląstelių, ypač riebalinių, metabolizmą, mažėja riebalų sankaupos;
2. Gerina difuzinius procesus bei onkotinį slėgį, todėl medžiagų apykaitos produktai bei toksinai iš ląstelių difunduoja į tarpląstelinį skystį;
3. Gerėjant kraujotakai, gerėja audinių aprūpinimas deguonimi, drėgme bei mineralais, skatinama kolageno ir elastino sintezė.

Rezultatas – puiki detosikacija, sumažėjusios apimtys, sustandėję, lygūs audiniai, sumažėjęs išsiplėtusių kapiliarų

Riebalų deginimą aktyvinantis preparatas. AE-Stick mažina riebalų kiekį ląstelių viduje, pagerindamas audinių aprūpinimą deguonimi. Sukelia natūralią biocheminę reakciją, kurios metu sudeginami riebalai. Ypač tinka šlaunų, sėdmenų, pilvo, žastų srityse susiklaupusių riebalų mažinimui. AE-Stick yra viena iš pagrindinių priemonių, naudojamų celiulito gydymui. Taip akivaizdžiai pagerina kūno apvyniojimo, limfodrenažo, elektroterapinių procedūrų efektą. Naudojamas atliekant vakuuminį masažą, limfodrenažą. Rekomenduojamas inkapsuliuotiems riebalams („galife“, lipomoms) „deginti“.

HIGH C / vitaminas C milteliais. Veikliosios sudėtinės dalys: L - askorbo rūgštis (3g = 90citrinų). High C pagrindinė sudėtinė dalis yra L, kuri yra labai svarbi kaip ir bet kuris vitaminas. Jis stiprina organizmo apsaugą, labai svarbus dantims, kaulams ir jungiamiesiems audiniams, High C padeda kolageno sintezei, formuojasi kolageno audiniai. Kolagenas yra visame kūne: sanariuose, odoje ir kauluose.

ZIMT/ALGAE PLUS sukurtas cinamono kremo pagrindu specialiai kompresinėms kūno apvyniojimo procedūroms (Body Wrapping), kurios yra viena iš diferencijuoto celiulito gydymo sudedamųjų dalių. Kremo ingredientai padidina slėgį audiniuose, išstumdami iš ląstelių į tarpląstelinį skystį riebalus ir kitus apykaitos produktus, kuriuos transportuoja ir šalina limfa bei kiti šalinimo organai. Gydymo metu oda tampa lygi, ji absorbuoja drėgmę, deguonį ir mineralus. Taip pasiekiamas puikus detoksikacinis efektas ir, kartu, aktyvinamas ląstelių aprūpinimas pagrindiniais pilnavertės medžiagų apykaitos elementais.
Galima naudoti visam kūnui ar atskiroms sritims. Labiausiai rekomenduojame vidiniams šlaunų ir rankų paviršiams, nudribusiam pilvui. Prieš apvyniojimo procedūrą ir ZIMT/ALGAE PLUS, kitas priemones pasirinkite, atsižvelgiant į audinių būklę. Jeigu yra būtinybė procedūras atlikti namuose, rekomenduojama kvalifikuoto specialisto konsultacija.

Bendra procedūros trukmė - 45 min., kaina - 17 Eur.
45 min.17 EUR
Rankas liekninančios, stangrinančios procedūros Trukmė*Kaina
B17 Limfodrenažinis masažas SlydeStyler


Organizme nuolat vyksta medžiagų apykaitos procesai, kurių metu susidaro įvairūs šlakai ir toksinai. Apvalant organizmą nuo toksinių medžiagų, svarbų vaidmenį atlieka limfa. Tačiau pati limfa tekėti negali, reikalinga „pompa“, kuri priverstų ją tekėti širdies link. „Pompos“ vaidmenį atlieka susitraukinėjantys raumenys ir elastinga oda su tvirtu jungiamuoju audiniu. Tačiau gyvenimas diktuoja savo sąlygas: kvėpuojame užterštu oru, mažai judame, silpnėja mūsų raumenys.

Nevisavertė mityba, įvairūs maisto priedai, hormoniniai preparatai sutrikdo kolageno ir elastino sintezę. Dėl to silpnėja jungiamasis audinys, ir limfos tekėjimą nulemianti „pompa“ nebegali atlikti savo funkcijos – audiniuose susilaiko skysčiai su visais jose esančiais toksinais. Tai papildomas krūvis venoms, jos pradeda plėstis, galūnės tampa sunkios, patinusios, pakinta ir oda. Ji tampa gruoblėta (celiulitas), neretai paburksta vokai, atsiranda „maišeliai“ po akimis. Net iš tokios situacijos išeitis yra. Tai slystamasis mechaninis limfodrenažas. Padidinto slėgio oro bangos slinkdamos kūnu ritmiškais intervalais, pagerina limfos tekėjimą, šalina šlakus, iš ląstelių išstumiami toksinai, riebalai.

Svarbiausia yra suaktyvinti limfą. Tai atliekame Slide Styler mechaninio limfodrenažo aparatu. Ant kojų, rankų ar pilvo uždedami specialūs manžetai, jais padidinto oro slėgio bangos ritmiškai "stumia" limfą iš galūnių, pašalindamos skysčių perteklių ir šlakus.

Limfodrenažas atliekamas esant bet kokios kilmės patinimams, išsiplėtus kojų kapiliarams ir venoms, po jų operacijų, dramblialigei, skleroterapijai, turint antsvorį, celiulitą, sudribusią odą. Pilvo srities limfodrenažas sureguliuoja žarnyno veiklą (esant vidurių užkietėjimui), sumažina riebalų sankaupas. Jau po pirmos procedūros sumažėja kūno apimtys, oda tampa lygesnė.
Kiekvienas gydymas nustatomas individualiai ir didele dalimi priklauso nuo kliento bendradarbiavimo ir prisižiūrėjimo, todėl nurodymai dėl gydymo trukmės gali būti tik rekomendacinio pobūdžio. Kadangi gydymo rezultatai pasirodo spontaniškai, tai ir terapijos pabaigą galima numatyti kiekvienu konkrečiu atveju individualiai.

Procedūros trukmė 40 min., kaina - 16 Eur.

40 min.16 EUR
+ B17.1 Liekninančių ar stangrinančių preparatų įvedimas ultragarsu


Ultragarsas populiarus šiuolaikinis terminas, žinomas ne tik medicinoje, bet ir kosmetologijoje. Pagrindiniai ultragarso poveikiai: terminis (jaučiama šiluma), mechaninis – mikromasažas (vibracija), biologinis. Terminis poveikis – pagreitina riebalinių ląstelių skilimą, oda darosi lygi, stangri. Mikromasažas – ypač veiksmingas probleminėse riebalų sankaupų zonose (esant šlaunų „galife“). Biologinis poveikis - veikia fiziologinius procesus: išsiplečia kapiliarai, audiniai gauna daugiau deguonies, pagerėja mikrocirkuliacija, padidėja ląstelių membranų pralaidumas, pagerėja limfos nutekėjimas, audinių pH krypsta į šarminę pusę, atpalaiduojami raumenys, sumažėja skausmas, silpnėja uždegiminiai procesai. 

Ultragarsu efektyviai gydomi spuogai, celiulitas, mažinamos strijos, riebalų sankaupos, vokų paburkimas, stangrinama bet kurios veido ir kūno dalies oda, lyginami randai. Procedūrų metu įvedami preparatai giliai į audinius.

Karnitino koncentratas - lygina gruoblėtą, nelygią odą, raukšles, mažina riebalinį perteklių, gerina odos būklę ir išvaizdą. 

Kombinuojant su SlydeStyler masažu bendra procedūros trukmė - 55 min., kaina - 20 Eur.
15 min.4 EUR
B17.2 Limfodrenažinis masažas turintiems neįgalumą bei vyresniems nei 60m.
40 min.11 EUR
B18 Liekninantis ir stangrinantis vakuuminis SPM masažas


Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas, su Body Peeling šveitikliu kuris giliai išvalo odą, pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį, skatina jo atsinaujinimą. Sudėtyje esantys aliejai drėkina odą, baltymai padeda atstayti apsauginį sluoksnį, ramunėlių ekstraktas ramina odą. Šio šveitimo dėka žymiai pagerėja kitų naudojamų priemonių įsisavinimas į audinius ir daro didelę įtaką tolimesniems procedūros rezultatams. 

Atliekamas vakuuminis masažas su vokiečių kompanijos Weyergans aparatu SPM DIGITAL su reguliuojamu neigiamu slėgiu, naudojant skirtingus specifinius judesius skirtingais procedūros etapais, remiantis patentuotomis dr. Rudolf Weyergans celiulito gydymo metodikomis. Šio masažo metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai tarpląsteliniame lygyje - aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Ši procedūra ypač svarbi gydant celiulitą, koreguojant šlaunų bei sėdmenų formas, mažinant riebalų sankaupas probleminėse zonose, didinant odos elastingumą ir stangrumą, ypač vidiniuose šlaunų paviršiuose. Pagerėja mikrocirkuliacija, jungiamojo audinio regeneracija, o tai ypač svarbu esant sudribusiai odai. Aktyvinami enzimai, suaktyvinama fagocitozė (fagocitai – ląstelės, naikinančios riebalų sankaupas, svetimkūnius, nereiklalingus audinius), pagreitėja riebalinių sankaupų šalinimas. Nėštumo ar greito svorio priaugimo metu atsiradusios strijos pastebimai sumažėja. Ši procedūra pagreitina įvairios kilmės kraujosruvų rezorbciją, padeda suminkštinti, išlyginti randus.

Šio masažo metu, priešingai nei atliekant rankomis, audiniai nėra mechaniškai spaudžiami, nespazmuoja kraujagyslės, o atvirkščiai dėl siurbimo ryškiai išsiplečia kraujagyslės, dėl to masažuojamos vietos audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi. Tuo pačiu nudrenuojami tarpląsteliniai audinių skysčiai su juose esančiais medžiagų skilimo produktais, toksinais. Mažėja raumenų paburkimas, kraujagyslių spazmai, susikaupę riebalai, aprimsta uždegimas.

Masažo metu naudojamos priemonės dėka, oda praturtinama vitaminais A, B, D, E. Skatinamas ląstelių metabolizmas, jungiamojo audinio stiprinimas ir regeneracija. Maitina, drėkina, minkština odą, gerina gijimą, esant strijoms, minkština randus, spartina regeneracinius procesus. Dar stipresniam efektui išgauti naudojamos koncentruotos putos Alpha Mouse, kurios stiprina jungiamąjį audinį, veikia giliau esančius audinius, gerina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metabolizmą. Priemonė Ae-Stick mažina riebalų kiekį ląstelių viduje, pagerina audinių aprūpinimą deguonimi, sukelią natūralią biocheminę reakciją, kurios metu sudeginami riebalai. AE-Stick gelio poveikis trunka 24 valandas.

Vakuuminio masažo aparatas

Specialių stiklinių antgalių įvairaus neigiamo slėgio ir tam tikros atlikimo technikos pagalba:

pagerinamas limfos nutekėjimas,
pagerėja kraujotaka,
išplečiamos susiaurėjusios kraujagyslės,
stiprinamas jungiamasis audinys (tvirtėja oda, kraujagyslių sienelės),
atpalaiduojami įtempti raumenys,
mažinamos potrauminės ar pooperacinės kraujosruvos,
minkštinami randai.
Vakuuminis masažas efektyvus mažinant nugaros ir kitus skausmus, sprando raumenų įtempimą, esant kraujagyslių spazmams. Mažina celiulito požymius, stangrina odą, lygina raukšles. Procedūros atliekamos 1-3 kartus per savaitę, jų gali reikėti 5 -10. 

Procedūros trukmė 30 min., kaina - 18 Eur.
30 min.18 EUR
+ B18.1 Liekninantis, anticeliulitinis, detoksikuojantis įvyniojimas


Naudojama labai aukštos kokybės profesionali gydomoji kosmetika. Ji kuriama ir išbandoma Vokietijos genetinių tyrimų laboratorijoje, naudojant naujausias mokslines technologijas. Kosmetikos aktyviosios medžiagos išgaunamos homeopatiniu būdu, o tai leidžia sėkmingai spręsti daugelį odos problemų pasiekiant ilgalaikį efektą.

ĮVINIOJIMAI. Cinnamon (Zimt) kremas šalina ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupusius toksinus ir kitas nuodingas medžiagas. Probleminės kūno vietos aptepamos 24 val. poveikį turinčiu riebalų skilimą skatinančiu geliu AE-Stick.

Rezultatas – puiki detosikacija, sumažėjusios apimtys, sustandėję, lygūs audiniai, sumažėjęs išsiplėtusių kapiliarų tinklas.

Kombinuojant su SPM masažu bendra procedūros trukmė - 1 val. 10 min., kaina - 26 Eur.
30 min.10 EUR
B19 Kompresinis Cellend arba Kilo įvyniojimas


Kruopščiai nušveitę odą specialiu šveitikliu su Glycol Mask 40% (tokiu būdu kūnas geriau paruošiamas intensyvioms procedūroms ir geresnei veikliųjų medžiagų absorbcijai), užtepame Killo arba Cellend kremo, apvyniojime drėgnais medvilniniais tvarsčiais, pradedant nuo kulkšnių aukštyn, parinkdami skirtingą slėgį tam, kad užtikrintume gerą kraujo tekėjimą. Įsukam kūną į polietileno paklodę ir leidžiame kokteiliui veikti apie 30 minučių (žiemą naudojama elektrinė šildoma antklodė).

Devynios puikios priežastys, dėl kurių verta pasirinkti Cellend arba Kilo procedūras:

1. Drenuoja ir reguliuoja skysčių pasiskirstymą audiniuose;
2. Stabdo naujų lokalių riebalų sankaupų atsiradimą;
3. Mažina riebalų kaupimąsi gilesniuose sluoksniuose;
4. Mažina riebalų sankaupas kelių sąnarių zonose;
5. Gerina venolimfinę apytaką;
6. Mažina išsiplėtusių paviršinių kapiliarų kiekį;
7. Skatina ląstelių regeneraciją;
8. Palaiko drėgmę audiniuose;
9. Stangrina šlaunų vidinius paviršius.

PRIEŠ PRADEDANT PROCEDŪRAS PATARIAME atlikti gilų drenažą (masažo ar aparatų pagalba).

Procedūros trukmė 50 min., kaina - 16 Eur.
50 min.16 EUR
Nugaros, sprando įtempimo, skausmų gydymo procedūros Trukmė*Kaina
B20 Sprandą atpalaiduojantis, mažinantis riebalų sankaupas vakuuminis SPM masažas


Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas, su Body Peeling šveitikliu kuris giliai išvalo odą, pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį, skatina jo atsinaujinimą. Sudėtyje esantys aliejai drėkina odą, baltymai padeda atstayti apsauginį sluoksnį, ramunėlių ekstraktas ramina odą. Šio šveitimo dėka žymiai pagerėja kitų naudojamų priemonių įsisavinimas į audinius ir daro didelę įtaką tolimesniems procedūros rezultatams. 

Atliekamas vakuuminis masažas su vokiečių kompanijos Weyergans aparatu SPM DIGITAL su reguliuojamu neigiamu slėgiu, naudojant skirtingus specifinius judesius skirtingais procedūros etapais, remiantis patentuotomis dr. Rudolf Weyergans celiulito gydymo metodikomis. Šio masažo metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai tarpląsteliniame lygyje - aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Ši procedūra ypač svarbi gydant celiulitą, koreguojant šlaunų bei sėdmenų formas, mažinant riebalų sankaupas probleminėse zonose, didinant odos elastingumą ir stangrumą, ypač vidiniuose šlaunų paviršiuose. Pagerėja mikrocirkuliacija, jungiamojo audinio regeneracija, o tai ypač svarbu esant sudribusiai odai. Aktyvinami enzimai, suaktyvinama fagocitozė (fagocitai – ląstelės, naikinančios riebalų sankaupas, svetimkūnius, nereiklalingus audinius), pagreitėja riebalinių sankaupų šalinimas. Nėštumo ar greito svorio priaugimo metu atsiradusios strijos pastebimai sumažėja. Ši procedūra pagreitina įvairios kilmės kraujosruvų rezorbciją, padeda suminkštinti, išlyginti randus.

Šio masažo metu, priešingai nei atliekant rankomis, audiniai nėra mechaniškai spaudžiami, nespazmuoja kraujagyslės, o atvirkščiai dėl siurbimo ryškiai išsiplečia kraujagyslės, dėl to masažuojamos vietos audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi. Tuo pačiu nudrenuojami tarpląsteliniai audinių skysčiai su juose esančiais medžiagų skilimo produktais, toksinais. Mažėja raumenų paburkimas, kraujagyslių spazmai, susikaupę riebalai, aprimsta uždegimas.

Masažo metu naudojamos priemonės dėka, oda praturtinama vitaminais A, B, D, E. Skatinamas ląstelių metabolizmas, jungiamojo audinio stiprinimas ir regeneracija. Maitina, drėkina, minkština odą, gerina gijimą, esant strijoms, minkština randus, spartina regeneracinius procesus. Dar stipresniam efektui išgauti naudojamos koncentruotos putos Alpha Mouse, kurios stiprina jungiamąjį audinį, veikia giliau esančius audinius, gerina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metabolizmą. Priemonė Ae-Stick mažina riebalų kiekį ląstelių viduje, pagerina audinių aprūpinimą deguonimi, sukelią natūralią biocheminę reakciją, kurios metu sudeginami riebalai. AE-Stick gelio poveikis trunka 24 valandas.

Vakuuminio masažo aparatas

Specialių stiklinių antgalių įvairaus neigiamo slėgio ir tam tikros atlikimo technikos pagalba:

pagerinamas limfos nutekėjimas,
pagerėja kraujotaka,
išplečiamos susiaurėjusios kraujagyslės,
stiprinamas jungiamasis audinys (tvirtėja oda, kraujagyslių sienelės),
atpalaiduojami įtempti raumenys,
mažinamos potrauminės ar pooperacinės kraujosruvos,
minkštinami randai.
Vakuuminis masažas efektyvus mažinant nugaros ir kitus skausmus, sprando raumenų įtempimą, esant kraujagyslių spazmams. Mažina celiulito požymius, stangrina odą, lygina raukšles. Procedūros atliekamos 1-3 kartus per savaitę, jų gali reikėti 5 -10. 

Procedūros trukmė 25 min., kaina - 17 Eur.
25 min.17 EUR
B21 Nugarą atpalaiduojantis vakuuminis SPM masažas


Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas, su Body Peeling šveitikliu kuris giliai išvalo odą, pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį, skatina jo atsinaujinimą. Sudėtyje esantys aliejai drėkina odą, baltymai padeda atstayti apsauginį sluoksnį, ramunėlių ekstraktas ramina odą. Šio šveitimo dėka žymiai pagerėja kitų naudojamų priemonių įsisavinimas į audinius ir daro didelę įtaką tolimesniems procedūros rezultatams. 

Atliekamas vakuuminis masažas su vokiečių kompanijos Weyergans aparatu SPM DIGITAL su reguliuojamu neigiamu slėgiu, naudojant skirtingus specifinius judesius skirtingais procedūros etapais, remiantis patentuotomis dr. Rudolf Weyergans celiulito gydymo metodikomis. Šio masažo metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai tarpląsteliniame lygyje - aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Ši procedūra ypač svarbi gydant celiulitą, koreguojant šlaunų bei sėdmenų formas, mažinant riebalų sankaupas probleminėse zonose, didinant odos elastingumą ir stangrumą, ypač vidiniuose šlaunų paviršiuose. Pagerėja mikrocirkuliacija, jungiamojo audinio regeneracija, o tai ypač svarbu esant sudribusiai odai. Aktyvinami enzimai, suaktyvinama fagocitozė (fagocitai – ląstelės, naikinančios riebalų sankaupas, svetimkūnius, nereiklalingus audinius), pagreitėja riebalinių sankaupų šalinimas. Nėštumo ar greito svorio priaugimo metu atsiradusios strijos pastebimai sumažėja. Ši procedūra pagreitina įvairios kilmės kraujosruvų rezorbciją, padeda suminkštinti, išlyginti randus.

Šio masažo metu, priešingai nei atliekant rankomis, audiniai nėra mechaniškai spaudžiami, nespazmuoja kraujagyslės, o atvirkščiai dėl siurbimo ryškiai išsiplečia kraujagyslės, dėl to masažuojamos vietos audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi. Tuo pačiu nudrenuojami tarpląsteliniai audinių skysčiai su juose esančiais medžiagų skilimo produktais, toksinais. Mažėja raumenų paburkimas, kraujagyslių spazmai, susikaupę riebalai, aprimsta uždegimas.

Masažo metu naudojamos priemonės dėka, oda praturtinama vitaminais A, B, D, E. Skatinamas ląstelių metabolizmas, jungiamojo audinio stiprinimas ir regeneracija. Maitina, drėkina, minkština odą, gerina gijimą, esant strijoms, minkština randus, spartina regeneracinius procesus. Dar stipresniam efektui išgauti naudojamos koncentruotos putos Alpha Mouse, kurios stiprina jungiamąjį audinį, veikia giliau esančius audinius, gerina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metabolizmą. Priemonė Ae-Stick mažina riebalų kiekį ląstelių viduje, pagerina audinių aprūpinimą deguonimi, sukelią natūralią biocheminę reakciją, kurios metu sudeginami riebalai. AE-Stick gelio poveikis trunka 24 valandas.

Vakuuminio masažo aparatas

Specialių stiklinių antgalių įvairaus neigiamo slėgio ir tam tikros atlikimo technikos pagalba:

pagerinamas limfos nutekėjimas,
pagerėja kraujotaka,
išplečiamos susiaurėjusios kraujagyslės,
stiprinamas jungiamasis audinys (tvirtėja oda, kraujagyslių sienelės),
atpalaiduojami įtempti raumenys,
mažinamos potrauminės ar pooperacinės kraujosruvos,
minkštinami randai.
Vakuuminis masažas efektyvus mažinant nugaros ir kitus skausmus, sprando raumenų įtempimą, esant kraujagyslių spazmams. Mažina celiulito požymius, stangrina odą, lygina raukšles. Procedūros atliekamos 1-3 kartus per savaitę, jų gali reikėti 5 -10. 

Nuo migrenos - rekomenduojame sprando vakuuminio SPM masažo procedūras derinti kartu su procedūromis neigiamo slėgio kapsulėje VACUSTYLER, po penkias kiekvienos.

Procedūros trukmė 40 min., kaina - 25 Eur.
40 min.25 EUR
+ B21.1 Papildomai su riebalus „deginančiu“ geliu


Priemonė Ae-Stick mažina riebalų kiekį ląstelių viduje, pagerina audinių aprūpinimą deguonimi, sukelią natūralią biocheminę reakciją, kurios metu sudeginami riebalai. AE-Stick gelio poveikis trunka 24 valandas.

Kombinuojant su vakuuminiu SPM masažu bendra procedūros trukmė - 40 min., kaina - 29 Eur.
-4 EUR
B22 Sprando masažas Vibra Care aparatu


Vibra Care aparatas, tai - biomechaninis stimuliatorius su infraraudonaisiais spinduliai, kuris sukuria infragarsinę vibracinę sistemą.

Paskirtis:
1. Periferinės kraujotakos gerinimui
;
2. Limfodrenažui;
3. Raumenų stiprinimui
;
4. Skausmo mažinimui (neuromuskulinės kilmės).

Kontraindikacijos:
1. Inkstų ir tulžies pūslės akmenligė;
2. Ūmi trombozė ar implantai gydomoje zonoje
;
3. Ūmios infekcijos
;
4. Elektrokardiostimuliatorius.

Papildomi nurodymai:
* Pridėti prie įtempto, skaudančio ar nusilpusio raumens.

* Gerti pakankamai skysčių (ne mažiau 2,5 l vandens).

Procedūros trukmė 15 min., kaina - 7 Eur.
15 min.7 EUR
B23 Nugaros masažas Vibra Care aparatu


Vibra Care aparatas, tai - biomechaninis stimuliatorius su infraraudonaisiais spinduliai, kuris sukuria infragarsinę vibracinę sistemą.

Paskirtis:
1. Periferinės kraujotakos gerinimui
;
2. Limfodrenažui;
3. Raumenų stiprinimui
;
4. Skausmo mažinimui (neuromuskulinės kilmės).

Kontraindikacijos:
1. Inkstų ir tulžies pūslės akmenligė;
2. Ūmi trombozė ar implantai gydomoje zonoje
;
3. Ūmios infekcijos
;
4. Elektrokardiostimuliatorius.

Papildomi nurodymai:
* Pridėti prie įtempto, skaudančio ar nusilpusio raumens.

* Gerti pakankamai skysčių (ne mažiau 2,5 l vandens).

Procedūros trukmė 30 min., kaina - 11 Eur.
30 min.11 EUR
B24 Pėdų masažas Vibra Care aparatu


Vibra Care aparatas, tai - biomechaninis stimuliatorius su infraraudonaisiais spinduliai, kuris sukuria infragarsinę vibracinę sistemą.

Paskirtis:
1. Periferinės kraujotakos gerinimui
;
2. Limfodrenažui;
3. Raumenų stiprinimui
;
4. Skausmo mažinimui (neuromuskulinės kilmės).

Kontraindikacijos:
1. Inkstų ir tulžies pūslės akmenligė;
2. Ūmi trombozė ar implantai gydomoje zonoje
;
3. Ūmios infekcijos
;
4. Elektrokardiostimuliatorius.

Papildomi nurodymai:
* Pridėti prie įtempto, skaudančio ar nusilpusio raumens.

* Gerti pakankamai skysčių (ne mažiau 2,5 l vandens).

Procedūros trukmė 20 min., kaina - 9 Eur.
20 min.9 EUR

Nuo migrenos – rekomenduojame sprando vakuuminio SPM masažo procedūras derinti kartu su procedūromis neigiamo slėgio kapsulėje VACUSTYLER III, po penkias kiekvienos.

Procedūros neigiamo slėgio kapsulėje VACUSTYLER III Trukmė*Kaina
B25 Procedūra neigiamo slėgio kapsulėje VACUSTYLER III su jonizuoto deguonies ir ozono inhaliatoriumi


VACUSTYLER III – tai vienintelė Lietuvoje neigiamo slėgio (vakuuminė) kapsulė su integruotomis magnetinio lauko bei jonizuoto deguonies terapijomis. Aparatas dirba tarsi išorinė širdis. Vacustyler III veikimo principas – tam tikrais intervalais besikeičiantis normalus ir neigiamas (net iki - 60 milibarų) atmosferos slėgis. Neigiamo slėgio fazės metu pagerėja šlakų ir toksinų pašalinimas iš ląstelių, suaktyvėja audinių aprūpinimas deguonimi ir mitybinėmis medžiagomis, krauju aprūpinamos net ir sklerozuotos arterijos, negyvybingi audiniai, pagerėja ir atsistato jų funkcija. Pauzės metu pašalinamas skysčių perteklius kartu su šlakais ir toksinais, ypač gerai detoksikuojamas organizmas po alkoholio intoksikacijos.

PROCEDŪROS SKIRTOS: 

celiulito gydymui;
viršsvorio mažinimui;

elastingumą praradusiai odai;
kraujagyslių treniravimui;
trombozių profilaktikai. 

Šio unikalaus aparato dėka, galima įveikti, ar žymiai palengvinti tokias problemas, kaip: 

sutrikusi galūnių kraujotaka (diabetinė pėda, gresianti gangrena, obliteruojantis endarterijitas, Reino sindromas);
parezai;
artritai;
išsiplėtę kapiliarai ir venos;
veninė stazė mažąjame dubenyje;
stuburo skausmai;
blogai gyjančios trofinės opos;
limfostazė, bet kokios kilmės patinimai;
nepakankama širdies bei insktų funkcija;
žarnyno motorikos sulėtėjimas;
kiaušidžių cistos;
sąaugos;
vyrų potencijos sutrikimai (suaktyvina lytinę potenciją).

JONIZUOTO DEGUONIES IR OZONO INHALIATORIUS. Organizmui trūkstant deguonies, oda darosi plona, sausa, praranda elastingumą, atsiranda raukšlės. Viso kūno jungiamasis audinys silpnėja, atsiranda celiulito požymiai, oda praranda elastingumą, sulėtėja medžiagų apykaita. Norint šito išvengti, į pagalbą pasitelkiame jonizuotos deguonies inhaliatorių. Inhaliatorius naudoja oro deguonį, kurį filtras apvalo nuo dulkių ir mikrobų, aukšto voltažo galvutė suskaldo į jonus, kurie greičiau patenka į ląsteles. Taip organizmas gauna tai, kas būtina normaliai medžiagų apykaitai. 

Kadangi pagreitėja medžiagų apykaita, inhaliacijos rekomenduojamos turintiems viršsvorį bei esant organizmo apnuodijimui. Be to, pagerina kitų procedūrų efektyvumą.

Ypač rekomenduojamas:
nėščioms moterims;
sergantiems kvėpavimo takų ligomis;
diabetu;
rūkantiems;
turintiems viršsvorį;
turintiems miego sutrikimus.


Procedūros trukmė - 30 min., kaina - 22 Eur.
30 min.22 EUR
B26 Procedūra VACUSTYLER III su jonizuoto deguonies ir ozono inhaliatoriumi bei magneto terapija


VACUSTYLER III – tai vienintelė Lietuvoje neigiamo slėgio (vakuuminė) kapsulė su integruotomis magnetinio lauko bei jonizuoto deguonies terapijomis. Aparatas dirba tarsi išorinė širdis. Vacustyler III veikimo principas – tam tikrais intervalais besikeičiantis normalus ir neigiamas (net iki - 60 milibarų) atmosferos slėgis. Neigiamo slėgio fazės metu pagerėja šlakų ir toksinų pašalinimas iš ląstelių, suaktyvėja audinių aprūpinimas deguonimi ir mitybinėmis medžiagomis, krauju aprūpinamos net ir sklerozuotos arterijos, negyvybingi audiniai, pagerėja ir atsistato jų funkcija. Pauzės metu pašalinamas skysčių perteklius kartu su šlakais ir toksinais, ypač gerai detoksikuojamas organizmas po alkoholio intoksikacijos.

PROCEDŪROS SKIRTOS: 

celiulito gydymui, 
viršsvorio mažinimui, 

elastingumą praradusiai odai, 
kraujagyslių treniravimui, 
trombozių profilaktikai. 

Šio unikalaus aparato dėka, galima įveikti, ar žymiai palengvinti tokias problemas, kaip: 

sutrikusi galūnių kraujotaka (diabetinė pėda, gresianti gangrena, obliteruojantis endarterijitas, Reino sindromas), 
parezai, 
artritai, 
išsiplėtę kapiliarai ir venos, 
veninė stazė mažąjame dubenyje, 
stuburo skausmai, 
blogai gyjančios trofinės opos, 
limfostazė, bet kokios kilmės patinimai, 
nepakankama širdies bei insktų funkcija, 
žarnyno motorikos sulėtėjimas, 
kiaušidžių cistos, 
sąaugos, 
vyrų potencijos sutrikimai (suaktyvina lytinę potenciją).

MAGNETO (magnetinio lauko) TERAPIJOS POVEIKIS: 

priešuždegiminis, 
mažinantis skausmą, 
atpalaiduojantis, 
raminantis, 
antineuralginis, 
antivirusinis, 
plečiantis kraujagysles,
stimuliuoja organizmo savisaugos mechanizmus, 
didina deguonies koncentraciją kraujyje. 

Ypač rekomenduojama esant šioms medicininėms indikacijoms: 

reumatas, 
artritai, 
artrozės, 
osteoporozė, 
stuburo susirgimai, 
lėtinis skausminis sindromas, 
kraujotakos sutrikimai, 
miokardo infarktas, 
venų varikozė, 
hemorojus, 
bronchinė astma, 
neurodermitas, 
diabetas (mažėja jo sukeltos komplikacijos: regėjimo, periferinės nervų sistemos, inkstų funkcijos sutrikimai), padidėja insulino gamyba, sumažėja gliukozės kiekis kraujyje, 
aukštas arba žemas kraujospūdis, 
migrena, 
išsėtinė sklerozė, 
raumenų distrofija, 
Parkinsono liga, 
nudegimai, 
nyksta odos alerginės reakcijos, lizocimo aktyvumas padidėja 100% (lizocimas suardo bakterijų sieneles).

JONIZUOTO DEGUONIES IR OZONO INHALIATORIUS. Organizmui trūkstant deguonies, oda darosi plona, sausa, praranda elastingumą, atsiranda raukšlės. Viso kūno jungiamasis audinys silpnėja, atsiranda celiulito požymiai, oda praranda elastingumą, sulėtėja medžiagų apykaita. Norint šito išvengti, į pagalbą pasitelkiame jonizuotos deguonies inhaliatorių. Inhaliatorius naudoja oro deguonį, kurį filtras apvalo nuo dulkių ir mikrobų, aukšto voltažo galvutė suskaldo į jonus, kurie greičiau patenka į ląsteles. Taip organizmas gauna tai, kas būtina normaliai medžiagų apykaitai. 

Kadangi pagreitėja medžiagų apykaita, inhaliacijos rekomenduojamos turintiems viršsvorį bei esant organizmo apnuodijimui. Be to, pagerina kitų procedūrų efektyvumą.

Ypač rekomenduojamas:
nėščioms moterims;
sergantiems kvėpavimo takų ligomis;
diabetu;
rūkantiems;
turintiems viršsvorį;
turintiems miego sutrikimus.

Procedūros trukmė - 30 min., kaina - 24 Eur. Perkant 10 procedūrų kursą, vienos procedūros kaina - 18 EUR
30 min.24 EUR
+ B26.1 Procedūra VACUSTYLER III turintiems neįgalumą bei vyresniems nei 60 m.
30 min.16 EUR
B27 Tik magneto terapija su jonizuoto deguonies ir ozono inhaliacija


MAGNETO (magnetinio lauko) TERAPIJOS POVEIKIS: 

priešuždegiminis, 
mažinantis skausmą, 
atpalaiduojantis, 
raminantis, 
antineuralginis, 
antivirusinis, 
plečiantis kraujagysles,
stimuliuoja organizmo savisaugos mechanizmus, 
didina deguonies koncentraciją kraujyje. 

Ypač rekomenduojama esant šioms medicininėms indikacijoms: 

reumatas, 
artritai, 
artrozės, 
osteoporozė, 
stuburo susirgimai, 
lėtinis skausminis sindromas, 
kraujotakos sutrikimai, 
miokardo infarktas, 
venų varikozė, 
hemorojus, 
bronchinė astma, 
neurodermitas, 
diabetas (mažėja jo sukeltos komplikacijos: regėjimo, periferinės nervų sistemos, inkstų funkcijos sutrikimai), padidėja insulino gamyba, sumažėja gliukozės kiekis kraujyje, 
aukštas arba žemas kraujospūdis, 
migrena, 
išsėtinė sklerozė, 
raumenų distrofija, 
Parkinsono liga, 
nudegimai, 
nyksta odos alerginės reakcijos, lizocimo aktyvumas padidėja 100% (lizocimas suardo bakterijų sieneles).

JONIZUOTO DEGUONIES IR OZONO INHALIATORIUS. Organizmui trūkstant deguonies, oda darosi plona, sausa, praranda elastingumą, atsiranda raukšlės. Viso kūno jungiamasis audinys silpnėja, atsiranda celiulito požymiai, oda praranda elastingumą, sulėtėja medžiagų apykaita. Norint šito išvengti, į pagalbą pasitelkiame jonizuotos deguonies inhaliatorių. Inhaliatorius naudoja oro deguonį, kurį filtras apvalo nuo dulkių ir mikrobų, aukšto voltažo galvutė suskaldo į jonus, kurie greičiau patenka į ląsteles. Taip organizmas gauna tai, kas būtina normaliai medžiagų apykaitai. 

Kadangi pagreitėja medžiagų apykaita, inhaliacijos rekomenduojamos turintiems viršsvorį bei esant organizmo apnuodijimui. Be to, pagerina kitų procedūrų efektyvumą.

Ypač rekomenduojamas:
nėščioms moterims;
sergantiems kvėpavimo takų ligomis;
diabetu;
rūkantiems;
turintiems viršsvorį;
turintiems miego sutrikimus.

Procedūros trukmė - 30 min., kaina - 12 Eur.
20 min.12 EUR
B28 Jonizuoto deguonies ir ozono inhaliacija


JONIZUOTO DEGUONIES IR OZONO INHALIATORIUS. Organizmui trūkstant deguonies, oda darosi plona, sausa, praranda elastingumą, atsiranda raukšlės. Viso kūno jungiamasis audinys silpnėja, atsiranda celiulito požymiai, oda praranda elastingumą, sulėtėja medžiagų apykaita. Norint šito išvengti, į pagalbą pasitelkiame jonizuotos deguonies inhaliatorių. Inhaliatorius naudoja oro deguonį, kurį filtras apvalo nuo dulkių ir mikrobų, aukšto voltažo galvutė suskaldo į jonus, kurie greičiau patenka į ląsteles. Taip organizmas gauna tai, kas būtina normaliai medžiagų apykaitai. 

Kadangi pagreitėja medžiagų apykaita, inhaliacijos rekomenduojamos turintiems viršsvorį bei esant organizmo apnuodijimui. Be to, pagerina kitų procedūrų efektyvumą.

Ypač rekomenduojamas:
nėščioms moterims;
sergantiems kvėpavimo takų ligomis;
diabetu;
rūkantiems;
turintiems viršsvorį;
turintiems miego sutrikimus.

Procedūros trukmė - 30 min., kaina - 6 Eur.
30 min.6 EUR
Krūtų procedūros Trukmė*Kaina
B29 Stangrinimas ir pakėlimas vakuuminiu masažu ir SPM Digi aplikatorių pagalba


Biusto stangrinimas pulsuojančiu vakuumu su aplikatoriais.

Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas, su Body Peeling šveitikliu, kuris giliai išvalo odą, pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį, skatina jo atsinaujinimą. Sudėtyje esantys aliejai drėkina odą, baltymai padeda atstatyti apsauginį sluoksnį, ramunėlių ekstraktas ramina odą. Šio šveitimo dėka žymiai pagerėja kitų nauduojamų priemonių įsisavinimas į audinius ir daro didelę įtaką tolimesnės procedūros rezultatams.

Atliekamas vakuuminis masažas su vokiečių kompanijos Weyergans aparatu SPM DIGITAL su reguliuojamu neigiamu slėgiu, naudojant skirtingus specifinius judesius skirtingais procedūros etapais, remiantis patentuotomis dr. Rudolf Weyergans celiulito gydymo metodikomis. Šio masažo metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai tarpląsteliniame lygyje - aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Ši procedūra ypač svarbi didinant odos elastingumą ir stangrumą. Pagerėja mikrocirkuliacija, jungiamojo audinio regeneracija, o tai ypač svarbu esant sudribusiai odai.

Procedūros trukmė - 1 val. 10 min., kaina - 36 Eur.
1 val. 10 min.36 Eur
B30 Stangrinimas ir pakėlimas vakuuminiu masažu


Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas, su Body Peeling šveitikliu, kuris giliai išvalo odą, pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį, skatina jo atsinaujinimą. Sudėtyje esantys aliejai drėkina odą, baltymai padeda atstatyti apsauginį sluoksnį, ramunėlių ekstraktas ramina odą. Šio šveitimo dėka žymiai pagerėja kitų nauduojamų priemonių įsisavinimas į audinius ir daro didelę įtaką tolimesnės procedūros rezultatams.

Atliekamas vakuuminis masažas su vokiečių kompanijos Weyergans aparatu SPM DIGITAL su reguliuojamu neigiamu slėgiu, naudojant skirtingus specifinius judesius skirtingais procedūros etapais, remiantis patentuotomis dr. Rudolf Weyergans celiulito gydymo metodikomis. Šio masažo metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai tarpląsteliniame lygyje - aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Ši procedūra ypač svarbi didinant odos elastingumą ir stangrumą. Pagerėja mikrocirkuliacija, jungiamojo audinio regeneracija, o tai ypač svarbu esant sudribusiai odai.

Procedūros trukmė - 40 min., kaina - 19 Eur.
40 min.19 EUR
B31 Stangrinimas ir pakėlimas SPM Digi aplikatorių pagalba


Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas, su Body Peeling šveitikliu, kuris giliai išvalo odą, pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį, skatina jo atsinaujinimą. Sudėtyje esantys aliejai drėkina odą, baltymai padeda atstatyti apsauginį sluoksnį, ramunėlių ekstraktas ramina odą. Šio šveitimo dėka žymiai pagerėja kitų nauduojamų priemonių įsisavinimas į audinius ir daro didelę įtaką tolimesnės procedūros rezultatams.

Atliekamas vakuuminis masažas su vokiečių kompanijos Weyergans aparatu SPM DIGITAL su reguliuojamu neigiamu slėgiu, naudojant skirtingus specifinius judesius skirtingais procedūros etapais, remiantis patentuotomis dr. Rudolf Weyergans celiulito gydymo metodikomis. Šio masažo metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai tarpląsteliniame lygyje - aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Ši procedūra ypač svarbi didinant odos elastingumą ir stangrumą. Pagerėja mikrocirkuliacija, jungiamojo audinio regeneracija, o tai ypač svarbu esant sudribusiai odai.

Procedūros trukmė - 40 min., kaina - 19 Eur.
40 min.19 EUR
+ B31.1 Stangrinančių preparatų įvedimas ultragarsu


Ultragarsas populiarus šiuolaikinis terminas, žinomas ne tik medicinoje, bet ir kosmetologijoje. Pagrindiniai ultragarso poveikiai: terminis (jaučiama šiluma), mechaninis – mikromasažas (vibracija), biologinis. Terminis poveikis – pagreitina riebalinių ląstelių skilimą, oda darosi lygi, stangri. Mikromasažas – ypač veiksmingas probleminėse riebalų sankaupų zonose (esant šlaunų „galife“). Biologinis poveikis - veikia fiziologinius procesus: išsiplečia kapiliarai, audiniai gauna daugiau deguonies, pagerėja mikrocirkuliacija, padidėja ląstelių membranų pralaidumas, pagerėja limfos nutekėjimas, audinių pH krypsta į šarminę pusę, atpalaiduojami raumenys, sumažėja skausmas, silpnėja uždegiminiai procesai. 

Ultragarsu efektyviai gydomi spuogai, celiulitas, mažinamos strijos, riebalų sankaupos, vokų paburkimas, stangrinama bet kurios veido ir kūno dalies oda, lyginami randai. Procedūrų metu įvedami preparatai giliai į audinius.

Kombinuojant su SPM Digi aplikatoriais bendra procedūros trukmė - 1 val. 20 min., kaina - 25 Eur.
40 min.6 EUR
+ B31.2 Pakėlimas ir strijų mažinimas su TENSE augalinėmis priemonėmis


Klientės gali džiaugtis krūtų modeliavimo, pakėlimo ir stangrinimo teigiamais rezultatais – kartais net krūtų padidėjimu. Kosmetinis produktas TENSE buvo aprobuotas atlikus mokslinius tyrimus ir ypač rekomenduojamas besilaukiančioms kūdikio mamoms, norinčioms išsaugoti krūtų tonusą ir elastingumą, taip pat atstatyti po maitinimo ir dėl amžiaus pokyčių prarastą stangrumą.

Siekiant ypač gerų rezultatų ROSACTIVE kombinuoja veikliąsias medžiagas, turinčias astringentų savybių, su biologiškai aktyviais ekstraktais. Pirma, produktas dėl savo astringentinių savybių veikia krūtų fibrozines skaidulas, esančias dermoje. Antra, produkte esantys augalinių hormonų ekstraktai nėra tikri hormonai, o tik atlieka biologinių stimuliatorių vaidmenį, pvz.: bio-stimulinas.

Šios procedūros teigiami rezultatai:
Pagerėja odos turgoras;
Suaktyvėja ląstelių regeneracija;
Pagerėja periferinė kraujotaka;
Išnyksta giliosios strijos.

Kombinuojant su SPM Digi aplikatoriais bendra procedūros trukmė - 50 min., kaina - 39 Eur.
10 min.20 EUR
B32 Pakėlimas ir strijų mažinimas su TENSE augalinėmis priemonėmis


Klientės gali džiaugtis krūtų modeliavimo, pakėlimo ir stangrinimo teigiamais rezultatais – kartais net krūtų padidėjimu. Kosmetinis produktas TENSE buvo aprobuotas atlikus mokslinius tyrimus ir ypač rekomenduojamas besilaukiančioms kūdikio mamoms, norinčioms išsaugoti krūtų tonusą ir elastingumą, taip pat atstatyti po maitinimo ir dėl amžiaus pokyčių prarastą stangrumą.

Siekiant ypač gerų rezultatų ROSACTIVE kombinuoja veikliąsias medžiagas, turinčias astringentų savybių, su biologiškai aktyviais ekstraktais. Pirma, produktas dėl savo astringentinių savybių veikia krūtų fibrozines skaidulas, esančias dermoje. Antra, produkte esantys augalinių hormonų ekstraktai nėra tikri hormonai, o tik atlieka biologinių stimuliatorių vaidmenį, pvz.: bio-stimulinas.

Šios procedūros teigiami rezultatai:
Pagerėja odos turgoras;
Suaktyvėja ląstelių regeneracija;
Pagerėja periferinė kraujotaka;
Išnyksta giliosios strijos.

Priežiūra namuose.
Kad rezultatai būtų geresni ir ilgiau išliktų, rekomenduojame kasdien rytais ir vakarais nuvalius odą, užtepti TENSE kremo ir švelniai masažuoti sukamaisiais judesiais.


Vakuuminis masažas

Vakuuminis masažas puikiai papildo šią procedūrą stimuluojant musculus pectoralis. Jei krūtys didelės ir nukarusios, jos silpnina krūtinės raumenis, jie praranda savo tonusą ir elastingumą. Paprastos kasdienės fizinės veiklos nepakanka, kad raumenys išliktų pilnaverčiai. Reikalinga pagalbinė stimuliacija. Tai dažniausia būdinga vidutinio ir vyresnio amžiaus moterims. Vakuuminis masažas gali būti atliekamas po kiekvienos TENSE procedūros arba po viso kurso ROSACTIVE procedūrų. Siūlomų procedūrų kiekis priklauso nuo raumenų būklės.

Procedūros trukmė - 2 val., kaina - 30 Eur.
2 val.30 EUR
Strijų gydymo procedūros Trukmė*Kaina
B33 Vakuuminis SPM masažas (šlaunų, pilvo arba krūtų) bei preparatų įvedimas ultragarsu


Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas, su Body Peeling šveitikliu kuris giliai išvalo odą, pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį, skatina jo atsinaujinimą. Sudėtyje esantys aliejai drėkina odą, baltymai padeda atstayti apsauginį sluoksnį, ramunėlių ekstraktas ramina odą. Šio šveitimo dėka žymiai pagerėja kitų naudojamų priemonių įsisavinimas į audinius ir daro didelę įtaką tolimesnės procedūros rezultatams. 

Atliekamas vakuuminis masažas su vokiečių kompanijos Weyergans aparatu SPM DIGITAL su reguliuojamu neigiamu slėgiu, naudojant skirtingus specifinius judesius skirtingais procedūros etapais, remiantis patentuotomis dr. Rudolf Weyergans celiulito gydymo metodikomis. Šio masažo metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai tarpląsteliniame lygyje - aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Nėštumo ar greito svorio priaugimo metu atsiradusios strijos pastebimai sumažėja. Ši procedūra pagreitina įvairios kilmės kraujosruvų rezorbciją, padeda suminkštinti, išlyginti randus.

Šio masažo metu, priešingai nei atliekant rankomis, audiniai nėra mechaniškai spaudžiami, nespazmuoja kraujagyslės, o atvirkščiai dėl siurbimo ryškiai išsiplečia kraujagyslės, dėl to masažuojamos vietos audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi. Tuo pačiu nudrenuojami tarpląsteliniai audinių skysčiai su juose esančiais medžiagų skilimo produktais, toksinais. Mažėja raumenų paburkimas, kraujagyslių spazmai, susikaupę riebalai, aprimsta uždegimas.

Masažo metu naudojamos priemonės dėka, oda praturtinama vitaminais A, B, D, E. Skatinamas ląstelių metabolizmas, jungiamojo audinio stiprinimas ir regeneracija. Maitina, drėkina, minkština odą, gerina gijimą, esant strijoms, minkština randus, spartina regeneracinius procesus. Dar stipresniam efektui išgauti naudojamos koncentruotos putos Alpha Mouse, kurios stiprina jungiamąjį audinį, veikia giliau esančius audinius, gerina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metabolizmą. Priemonė Ae-Stick mažina riebalų kiekį ląstelių viduje, pagerina audinių aprūpinimą deguonimi, sukelią natūralią biocheminę reakciją, kurios metu sudeginami riebalai. AE-Stick gelio poveikis trunka 24 valandas.

Procedūros trukmė - 60 min., kaina - 28 Eur [90 min. – 38 Eur, 120 min. - 59 Eur].
60 min.28 EUR
B34 Vakuuminis SPM masažas (pilvo ir šlaunų) bei preparatų įvedimas ultragarsu


Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas, su Body Peeling šveitikliu kuris giliai išvalo odą, pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį, skatina jo atsinaujinimą. Sudėtyje esantys aliejai drėkina odą, baltymai padeda atstayti apsauginį sluoksnį, ramunėlių ekstraktas ramina odą. Šio šveitimo dėka žymiai pagerėja kitų naudojamų priemonių įsisavinimas į audinius ir daro didelę įtaką tolimesnės procedūros rezultatams. 

Atliekamas vakuuminis masažas su vokiečių kompanijos Weyergans aparatu SPM DIGITAL su reguliuojamu neigiamu slėgiu, naudojant skirtingus specifinius judesius skirtingais procedūros etapais, remiantis patentuotomis dr. Rudolf Weyergans celiulito gydymo metodikomis. Šio masažo metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai tarpląsteliniame lygyje - aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Nėštumo ar greito svorio priaugimo metu atsiradusios strijos pastebimai sumažėja. Ši procedūra pagreitina įvairios kilmės kraujosruvų rezorbciją, padeda suminkštinti, išlyginti randus.

Šio masažo metu, priešingai nei atliekant rankomis, audiniai nėra mechaniškai spaudžiami, nespazmuoja kraujagyslės, o atvirkščiai dėl siurbimo ryškiai išsiplečia kraujagyslės, dėl to masažuojamos vietos audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi. Tuo pačiu nudrenuojami tarpląsteliniai audinių skysčiai su juose esančiais medžiagų skilimo produktais, toksinais. Mažėja raumenų paburkimas, kraujagyslių spazmai, susikaupę riebalai, aprimsta uždegimas.

Masažo metu naudojamos priemonės dėka, oda praturtinama vitaminais A, B, D, E. Skatinamas ląstelių metabolizmas, jungiamojo audinio stiprinimas ir regeneracija. Maitina, drėkina, minkština odą, gerina gijimą, esant strijoms, minkština randus, spartina regeneracinius procesus. Dar stipresniam efektui išgauti naudojamos koncentruotos putos Alpha Mouse, kurios stiprina jungiamąjį audinį, veikia giliau esančius audinius, gerina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metabolizmą. Priemonė Ae-Stick mažina riebalų kiekį ląstelių viduje, pagerina audinių aprūpinimą deguonimi, sukelią natūralią biocheminę reakciją, kurios metu sudeginami riebalai. AE-Stick gelio poveikis trunka 24 valandas.

Procedūros trukmė - 60 min., kaina - 35 Eur [90 min. – 38 Eur, 120 min. - 59 Eur].
60 min.35 EUR

* Į procedūros trukmę taip pat įeina: nusirengimo/ apsirengimo laikas, kūno/ veido paruošiamieji etapai (pilingas, kaukės, įtrynimai ir pan.).

Papildomoms procedūroms pažymėtoms „+“ ženklu nuolaidos netaikomos.

Nuolaidos nesumuojamos.