Kainos

Paslaugų kainos

Sveikata ir grožis – tai geriausia dovana, kurią galite padovanoti patys sau! Pasitikėkite profesionalais, nes Jūs sutverti grožiui. Mes suprantame, jog moterims grožis tai slaptasis jų ginklas, energijos šaltinis, joms džiugu atsiskleisti ir nuolat žavėti aplinkinius, o vyrams svarbu pabrėžti savo vyriškumą, individualaus, veržlaus, stiliaus pagalba. Juk pačią niūriausią nuotaiką pakelia naujas stilingas kirpimas ar akimirksniu atsigavęs bei švytintis veidas. Malonios procedūros, nušluojančios laiko žymes, dailinančios kūno linijas tai dovana, kurią galite padovanoti sau. Jeigu apsilankysite grožio ir sveikatos centre – „Trixy“.

Stiliaus studija “Trixy” – naujam Jūsų gyvenimui. Tai ko gero vienintelė vieta Vilniuje, kur galite ne tik pasidaryti naują šukuoseną, manikiūrą, makiažą ar pasinaudoti kosmetologo paslaugomis, bet ir išspręsti savo sveikatos problemas.

Jums nereikės varstyti daugybės durų, nes visa tai Jūs rasite čia. Mūsų profesionali komanda dirba tam, kad pateisintų Jūsų lūkesčius.

 

.