Visažistė bei įvaizdžio kūrėja Reda Valantinaitė šioje srityje dirba jau 7 metus, su garsia bei profesionalia prancūzų kompanija Make Up For Ever. Makiažo meistrė kuria ypatingus dieninius, proginius, vestuvinius, teminius, podiumo, foto sesijų makiažus tiek individualiems klientams, tiek ir dirbdama žurnalams. Taip pat R.Valantinaitė veda individualaus visažo pamokas, mokomuosius seminarus skirtus ne tik profesionalams. Savo praktinę patirtį nuolat praturtina vis naujomis žiniomis, dalyvaudama daugelyje visažistų asociacijos rengiamuose MASTER CLASS klasifikacijos seminaruose, bei Pabaltijo stiliaus guru Konstantino Bogomolovo pristatomuose seminaruose, tokiuose kaip:

BOGOMOLOV’ IMAGE SCHOOL, seminaras: “Profesionalus įvaizdžio dizainas: darbas mados ir reklamos srityje” (mados industrija, mados namų darbas, mados produktų kūrimas, mados reklama, modelių verslas,modelių atranka, modelių kategorijos ir tipažai, kastingai, fotosesijos, portfolio, stilisto darbas reklamos kūrimo metu, kolekcijų demonstravimas, modelių konkursai, mados sostinės);
BOGOMOLOV’ IMAGE SCHOOL, seminaras: “Profesionalus įvaizdžio dizainas: darbas su individualiu klientu”
“Make Up For Ever” apmokymai: dieninis, šventinis, foto makiažai bei priemonių parinkimas, stilingų įvazdžių kūrimas, naujausios makiažo tentelevizijos, makiažo mados tendencijos;
“Make Up For Ever” apmokymai, Master klass: podiumo makiažas, foto makiažas, priemonių parinkimas, atlikimo technika;
“Make Up For Ever” apmokymai: madingas saloninis makiažas, aktualūs spalviniai deriniai, tendencijos; podiumo makiažas, aktualios technikos, spec. priemonių panaudojimas.
“Make Up For Ever” apmokymai: madingas 2009 -ujų vestuvinis makiažas.

       R. Valantinaitė sako,jog :‘‘makiažo gudrybių pagalba Jus ne tik spinduliuosite moteriškumu, bet ir įprasminsite savo stilių bei nuotaiką. Profesionalus ir patvarus makiažas leis savimi pasitikėti nuo ryto iki vakaro‘‘. Visažistė pabrėžia, jog darbas su individualiais klientais jai yra pats maloniausias, kadangi visada mato grįžtamąjį ryšį teigiamų emocijų dėka.

Kainininkas:

Dieninis makiažas                          50,00 Lt

Vakarinis makiažas                        70,00 – 80,00 Lt

Blakstienų klijavimas                      40,00 Lt

Individualaus makiažo pamokos        50,00 Lt valanda

Nuotakos makiažas                        100,00 Lt